0

właśnie widzę, że wyścig niesamowity.. też miałem szanse na dwa obok siebie, ale to nie jest wcale takie łatwe

0

gdzie masz te 3 pozostałe? jakie miejsca? może mnie uratują

0

szczęściarz ja czekam od 3 godzin na dwa obok siebie, na razie mam 5 nie obok..

7

w ogóle nie byłby ciekawy

0

dokładnie....... jestem w tej samej sytuacji. chory system, jak można pozwalać rezerwować bilety ludziom, którzy nie mają karty

1

Jeśli za prymitywny uważasz najważniejszy cel naszego istnienia, którym jest przedłużenie życia gatunku, bez którego na świecie nie byłoby ani Ciebie, ani mnie, ani homoseksualistów to polecam się trochę dokształcić.

0

dziwne żeby w małej wsi wychowało się 11 zawodników na miarę ekstraklasy...

0

szanujmy się....

2

Czyli zwycięzca pojedynku Real-Malaga jest znany przed meczem

0

czyli tak jak myślałem, dzięki. Miałem sen, że Kliczko posłał na deski Joshue

0

serio będzie na RTL? jak myślicie, o której godzinie mniej więcej wejdą na ring?

8

W przyszłym sezonie przekonasz się, że to potrafi.

23

Jaki Madritista jeżeli gra w Atletico?

3

Dlatego napisałem, że nie klei się to wszystko w logiczną całość. Może cos jest na rzeczy z transferem Theo lecz nigdy nie uwierzę, że kosztem Alby.

3

Chyba, że oznacza to chęć przejścia do systemu 3-4-3. Theo grywał na pozycji środkowego obrońcy. Mimo wszystko to nie klei się w logiczną całość.

0

Już widzę jak Barcelona oddaje Albe w zamian za młody talent.

0

ludzie to jednak mają wyobraźnie, autor tekstu pomylił działy z science-fiction.

0

Digne niewidoczny? jeden z lepszych piłkarzy na boisku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak po prostu trzeba kupić ogarniętego zawodnika, którego zmiennikiem będzie Vidal albo który z Vidalem będzie konkurował o 1 skład. Vidal mimo swoich ogromnych ofensywnych atutów w obronie jest słaby.

1

ICM, meteo.pl

30

Nie przesadzaj, nie jest źle. Strona musi jakoś zarabiać. Nie ma co narzekać.

0

Suarez nigdy nie miał takich wybyrków jak Aurier, a Ben Arfa uspokoił się przed transferem do PSG i stosunkowo późno jak na swój wiek

0

a ja za jego charakter nigdy w życiu nie widziałbym go w Barcelonie

0

wstydu nie masz.

0

ja jestem, oprócz bramki zagrał przeciętnie i niegodnie poziomu Barcelony. ale oddajmy mu co trzeba bramkę strzelił przepiękną

3

Nie mogę patrzeć na Rakitica, jest za słaby na Barcelone.

0

Oglądam na Playerze, nie ma problemów

1

Czy to prawda dowiemy się w oficjalnych składach, na razie to wyłącznie doniesienia prasowe

0

Player.pl pakiet sportowy, za 10 zł masz na 3 dni, a za 16 na miesiąc. Szczerze polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?