nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
właśnie widzę, że wyścig niesamowity.. też miałem szanse na dwa obok siebie, ale to nie jest wcale takie łatwe
0
gdzie masz te 3 pozostałe? jakie miejsca? może mnie uratują
0
szczęściarz ja czekam od 3 godzin na dwa obok siebie, na razie mam 5 nie obok..
7
w ogóle nie byłby ciekawy
0
dokładnie....... jestem w tej samej sytuacji. chory system, jak można pozwalać rezerwować bilety ludziom, którzy nie mają karty
1
Jeśli za prymitywny uważasz najważniejszy cel naszego istnienia, którym jest przedłużenie życia gatunku, bez którego na świecie nie byłoby ani Ciebie, ani mnie, ani homoseksualistów to polecam się trochę dokształcić.
0
dziwne żeby w małej wsi wychowało się 11 zawodników na miarę ekstraklasy...
0
szanujmy się....
2
Czyli zwycięzca pojedynku Real-Malaga jest znany przed meczem
0
czyli tak jak myślałem, dzięki. Miałem sen, że Kliczko posłał na deski Joshue
0
serio będzie na RTL? jak myślicie, o której godzinie mniej więcej wejdą na ring?
8
W przyszłym sezonie przekonasz się, że to potrafi.
23
Jaki Madritista jeżeli gra w Atletico?
3
Dlatego napisałem, że nie klei się to wszystko w logiczną całość. Może cos jest na rzeczy z transferem Theo lecz nigdy nie uwierzę, że kosztem Alby.
3
Chyba, że oznacza to chęć przejścia do systemu 3-4-3. Theo grywał na pozycji środkowego obrońcy. Mimo wszystko to nie klei się w logiczną całość.
0
Już widzę jak Barcelona oddaje Albe w zamian za młody talent.
0
ludzie to jednak mają wyobraźnie, autor tekstu pomylił działy z science-fiction.
0
Digne niewidoczny? jeden z lepszych piłkarzy na boisku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak po prostu trzeba kupić ogarniętego zawodnika, którego zmiennikiem będzie Vidal albo który z Vidalem będzie konkurował o 1 skład. Vidal mimo swoich ogromnych ofensywnych atutów w obronie jest słaby.
1
ICM, meteo.pl
30
Nie przesadzaj, nie jest źle. Strona musi jakoś zarabiać. Nie ma co narzekać.
0
Suarez nigdy nie miał takich wybyrków jak Aurier, a Ben Arfa uspokoił się przed transferem do PSG i stosunkowo późno jak na swój wiek
0
a ja za jego charakter nigdy w życiu nie widziałbym go w Barcelonie
0
wstydu nie masz.
0
ja jestem, oprócz bramki zagrał przeciętnie i niegodnie poziomu Barcelony. ale oddajmy mu co trzeba bramkę strzelił przepiękną
3
Nie mogę patrzeć na Rakitica, jest za słaby na Barcelone.
0
Oglądam na Playerze, nie ma problemów
1
Czy to prawda dowiemy się w oficjalnych składach, na razie to wyłącznie doniesienia prasowe
0
Player.pl pakiet sportowy, za 10 zł masz na 3 dni, a za 16 na miesiąc. Szczerze polecam