0

Teraz nie mamy żadnego rasowego, Sergi Roberto jest przekwalifikowany, podobnie jak Aleix , który nawet nie jest powoływany na mecze. Na papierze może i mielibyśmy 3, ale w rzeczywistości mogłoby być różnie. Krótko terminowa umowa ze Srną np. na pół roku jest w moim mniemaniu dobrym rozwiązaniem. Tylko czy ktokolwiek chciałby podpisać półroczną umowę, małe szanse. Ewentualnie 1,5 roczną umowę z możliwością odejścia za darmo. Nie oszukujmy się, Darijo, po pierwsze któremu wygasa umowa po sezonie, po drugie, który jest podeszłym "wieku piłkarskim', kosztowałby grosze.

1

Zostawienie Aleixa i sprowadzenie taniego weterana jakim jest np. Srna, byłoby rozsądnym posunięciem

0

Liverpool i Chelsea

2

Komentarz usunięty

9

pozycja obrońcy a pomocnika chyba się różni. czy nie ?

1

zmiana na środku obrony w takim meczu, to zawsze jest ryzyko.Takich zmian po prostu nie robi się bez powodu.

0

A co mnie k***** obchodzi Ronaldo? Jaki Ty masz poziom myślenia... Liczy się wynik i zespół, a nie zawodnik drużyny przeciwnej. Fajne masz priorytety

0

Kod był ważny do końca listopada

0

ten świat jest chory...

1

fajnie tam mają

1

Ty to masz łeb na karku, tylko pozazdrościć

1

Cytując klasyka "to jest.......... dramat". Naprawdę nasza pomoc jest dramatem, jedyny pomocnik jakiego mamy to Iniesta i śmiem twierdzić, że Sergi Roberto powinien występować obok Andresa. Gdybyśmy mieli choć jednego prawego obrońcę w zespole, a nie środkowego pomocnika lub skrzydłowego.

4

Chłopak ma papiery na bardzo dobrego bramkarza

0

Słabo.

31

To będzie katorga

0

Jedno niedokładne podanie i błąd przy akcji Dembele w okolicach pola karnego. Spowodowane moim zdaniem tremą.Poza tym bardzo dobry występ, byłem pod wrażeniem

0

akurat w mojej opinii to : z Andre Gomesa będzie dobry piłkarz(już w tej chwili przynosi świeży powiew w środku pola); Ter Stegen jest TERAZ naprawdę przeciętny, jakby cofał się w rozwoju, praktycznie co mecz błędne decyzje; Paco Alcacer w końcu się odblokuje i zamknie usta hejterom, a Denis no nie wiem, myślę, że to nie ten kaliber, Barcelona to za wysokie progi, chłopak za często znika w meczach. Mimo wszystko sezon podsumuje

1

moim zdaniem napisałeś prawdę. nie widać w nim ambicji, chęci

1

sprzeczka z Guardiolą

3

PEs-patch.com.

0

Zazdroszczę :)

0

Dokładnie :-)

2

Mężczyzna z krwi i kości

0

dobrze z Twojej strony :) nie działam na nikogo niekorzyść, chociaż jak się chce to na wszystko można znaleźć paragraf :) jestem zwyczajnie wolnym człowiekiem, mam prawo do wyrażania swojej opinii. nie obraziłem nikogo, a w moje opinii zdrowa krytyka powinna być budulcem do samodoskonalenia :) krytykę też trzeba potrafić przyjąć. nie każde działania administratów są złe, bo dużą cześć z nich popieram, ale jest też taka część, której nie popieram, bo podchodzą pod cenzurę

1

ani mnie to grzeje ani ziębi

3

polecam PraŻubra Niepasteryzowanego, ciekawy smak

0

nareszcie coś mądrego, długo na to czekałem

0

nie tylko linki i memy gimbazy, ale także zakazy administratorów

0

Ciekawy fragment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?