nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz nie mamy żadnego rasowego, Sergi Roberto jest przekwalifikowany, podobnie jak Aleix , który nawet nie jest powoływany na mecze. Na papierze może i mielibyśmy 3, ale w rzeczywistości mogłoby być różnie. Krótko terminowa umowa ze Srną np. na pół roku jest w moim mniemaniu dobrym rozwiązaniem. Tylko czy ktokolwiek chciałby podpisać półroczną umowę, małe szanse. Ewentualnie 1,5 roczną umowę z możliwością odejścia za darmo. Nie oszukujmy się, Darijo, po pierwsze któremu wygasa umowa po sezonie, po drugie, który jest podeszłym "wieku piłkarskim', kosztowałby grosze.
1
Zostawienie Aleixa i sprowadzenie taniego weterana jakim jest np. Srna, byłoby rozsądnym posunięciem
0
Liverpool i Chelsea
2
Komentarz usunięty
9
pozycja obrońcy a pomocnika chyba się różni. czy nie ?
1
zmiana na środku obrony w takim meczu, to zawsze jest ryzyko.Takich zmian po prostu nie robi się bez powodu.
0
A co mnie k***** obchodzi Ronaldo? Jaki Ty masz poziom myślenia... Liczy się wynik i zespół, a nie zawodnik drużyny przeciwnej. Fajne masz priorytety
0
Kod był ważny do końca listopada
0
ten świat jest chory...
1
fajnie tam mają
1
Ty to masz łeb na karku, tylko pozazdrościć
1
Cytując klasyka "to jest.......... dramat". Naprawdę nasza pomoc jest dramatem, jedyny pomocnik jakiego mamy to Iniesta i śmiem twierdzić, że Sergi Roberto powinien występować obok Andresa. Gdybyśmy mieli choć jednego prawego obrońcę w zespole, a nie środkowego pomocnika lub skrzydłowego.
4
Chłopak ma papiery na bardzo dobrego bramkarza
0
Słabo.
31
To będzie katorga
0
Jedno niedokładne podanie i błąd przy akcji Dembele w okolicach pola karnego. Spowodowane moim zdaniem tremą.Poza tym bardzo dobry występ, byłem pod wrażeniem
0
akurat w mojej opinii to : z Andre Gomesa będzie dobry piłkarz(już w tej chwili przynosi świeży powiew w środku pola); Ter Stegen jest TERAZ naprawdę przeciętny, jakby cofał się w rozwoju, praktycznie co mecz błędne decyzje; Paco Alcacer w końcu się odblokuje i zamknie usta hejterom, a Denis no nie wiem, myślę, że to nie ten kaliber, Barcelona to za wysokie progi, chłopak za często znika w meczach. Mimo wszystko sezon podsumuje
0
http://www.haxball.com/?roomid=~2bf0c6a7d266dcebe253367b9bf34df5d888c3149874932f4b2abd2590bf718fd&pass=1
hasło: enrique
1
moim zdaniem napisałeś prawdę. nie widać w nim ambicji, chęci
1
sprzeczka z Guardiolą
3
PEs-patch.com.
0
Zazdroszczę :)
0
Dokładnie :-)
2
Mężczyzna z krwi i kości
0
dobrze z Twojej strony :) nie działam na nikogo niekorzyść, chociaż jak się chce to na wszystko można znaleźć paragraf :) jestem zwyczajnie wolnym człowiekiem, mam prawo do wyrażania swojej opinii. nie obraziłem nikogo, a w moje opinii zdrowa krytyka powinna być budulcem do samodoskonalenia :) krytykę też trzeba potrafić przyjąć. nie każde działania administratów są złe, bo dużą cześć z nich popieram, ale jest też taka część, której nie popieram, bo podchodzą pod cenzurę
1
ani mnie to grzeje ani ziębi
3
polecam PraŻubra Niepasteryzowanego, ciekawy smak
0
nareszcie coś mądrego, długo na to czekałem
0
nie tylko linki i memy gimbazy, ale także zakazy administratorów
0
Ciekawy fragment