nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra, kolejny po Vidalu wynalazek.. Lepiej drożej, ale kupić De Sciglio albo Darmiana
1
Poza tym bramki traciliśmy po indywidualnych błędach graczy podstawowego składu, a gracze rezerwowi mieli udział przy dwóch strzelonych przez nas bramkach. Karny wywalczony przez Gomesa i asysta Denisa. Moim zdaniem głównym winowajcą wczorajszej porażki jest Busquets, złe ustawianie, spóźnione interwencję, straty, wyglądał jak dziecko we mgle, jakby to był jego debiut w seniorskiej piłce. Jest fantastycznym piłkarzem, ale wczoraj zagrał beznadziejnie, powinien zostać zmieniony po 1 połowie
1
Będąc na miejscu Enrique i mając na uwadze solidne i wymagające rozpoczęcie sezonu, do tego mecze reprezentacyjne,a także nadchodzące eliminacje,a po nich między innymi mecz z City w LM,sądzę, że rotowanie piłkarzami w tej części sezonu jest jak najbardziej na miejscu. Doskonale pamiętasz jak Barcelona wyglądała na wiosnę tego roku. Była strasznie zajechana, nie miała zmiennikow, ciągle grał ten sam garnitur co niestety przełożyło się na odpadniecie z LM. Dodatkowo w lidze przez ten czynnik było mega gorąco i rzutem na taśmę wygraliśmy Ligę.
1
Przepraszam, jakie kombinowanie? Środkowy pomocnik to jest pozycja Gomesa. Został kupiony żeby grał, a nie po to żeby jego nazwisko ładnie wyglądało na ławce. A po drugie Arda Turan grał w pomocy z Gomesem
1
Dokładnie z szyna czas rekonwalescencji jest 2/3 razy dłuższy
1
Żadna noga do szyny.Lód, maści i bandaż elastyczny albo stabilizator kostki. Polecam Altacet
1
Jeśli masz pakiet na Player.pl to ściągasz aplikacje i płynnie oglądasz :-)
1
Najlepszym ćwiczeniem będzie dieta
0
Według mnie wczoraj zagrał słabiej od poprzednich spotkań,jednak nie było źle
1
to Arsenal nie czwarty? :|||
0
po co te spiny?
5
wolność słowa została drastycznie obniżona na tej stronie.czasami czuję się niczym uczeń w ławce na lekcji, to wolno, tego nie, za to jest uwaga, a za tamto wezwiemy twoich rodziców. trochę przesada
1
Raczej o różny, którego nie pokazał sędzia
0
Ostro jeśli to prawda
5
może Lucjan ? :D
edit: na wikipedii jest napisane, że Ludwik
5
Pozytywne wrażenie po meczu z Gijon pozostawił po swoim występie Paco Alcacer. Fajnie widzieć było jego głód gry, gdzie przy każdej akcji czekał na podanie i podnosił rękę sygnalizując swoją pozycję. był bardzo mobilny i otwierał przestrzenie, do tego parę ładnych, przytomnych podań. Będziemy mieli z niego pociechę, oby tylko zaczął dostawać więcej szans
0
Oczywiście :)
0
kto nie skacze ten z Madrytu, hop hop hop :)
0
Atletico naprawdę ma bardzo groźną ekipę na papierze
0
Tak jak ja, wtopiłem 50zł na nich
0
dokładnie,szkoda czasu oglądać Polską ligę. ja w ogóle dziwie się ludziom, którzy oglądają taką miernotę... a z wynikiem trafiłem idealnie, obstawiłem 6-0 :D
0
Żadna nowość, większość sportowców bierze
1
Gomes nie jest wolny... może ma słabe przyspieszenie do piłki, ale jak już się bujnie to jest szybki
0
kwestia, że jest trenerem Barcy, oznacza, że nie popełnia błędów? również byłem ździwiony faktem nie wpuszczenia Paco chociażby na 20min przy takim wyniku. Wytłumaczeń owego zachowania może być kilka, od zmęczenia Paco,jego uraz, osobistą decyzje Enrique i tak dalej i tak dalej. Moim zdaniem Lucho nie robiąc 3 zmiany chciał aby MSN zaczeło łapać swój 'normalny' rytm meczowy
0
super wnioski, pozdrawiam
3
To co to za pytanie?
1
Kibicujesz Barcelonie?
0
jak dla mnie kompletnie niezrozumiała teoria. nie rozumiem jaka jest zależność między transferami w tym okienku, a transferami w następnym? zarząd wyjaśnił, że instnieje możliwość przesunięcia przyszłych środków finansowych na to okienku, to raz, a dwa nie sądzę żebyśmy znaleźli lepszego prawego obrońce na obecnym rynku transferowym od Roberto. nie wiem czemu niektórzy z was nie widzą jak ogromny potencjał ma Roberto. wcale się nie ździwie jak niedługo zostanie najlepszym PO na świecie. jeśli już Barcelona kupiłaby PO to wyłącznie w miejsce Vidala, który jest mega cienki, to jest zawodnik na Segunda Divison
3
a tak logicznie mówiąc to o co Ci chodzi?
0
Digne pójdzie na prawa , tak myślę