nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Właśnie w ogóle nie dziwne,skoro tyle nie grał to jego organizm nie był przystosowany do wysiłku
3
To jest drapieżnik :D
0
gdzie oglądasz?
0
gdzie obejrzę mecz Hiszpanii?
0
gdzie obejrzę mecz?
1
A co to czasy cenzury? Że Ty nie masz ochoty rozmawiać na takie tematy nie oznacza, że wszyscy są tacy jak Ty. nie jesteś sam na tej stronie. Istnieje bowiem takie coś jak wolność słowa i myśli. Komentarze, które mnie nie interesują po prostu omijam i nie robię z tego powodu wielkiego szumu.
2
Bankowo tak będzie, wszystko to jest korupcja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Przychodzi Burnley do Rennes i kupuje piłkarzy. Przy zapłacie Rennes pyta Burnley -może być bez Grosika? [@k.stanowski]
0
Dobrze to ująłeś 'obrońca', ale Aleix nim nigdy nie był i nie jest. Moim zdaniem nadaje się wyłącznie na zamiennika do ataku
1
Turan może nie błyszczał, ale był pewniejszy w defensywie i utrzymaniu piłki, Aleix nie ogarnia gry w obronię, jest bardzo niepewny, w każdym momencie może zamotować głupi błąd
2
Zenit rozmyślił się w ostatnim momencie. Witsel czekał już w Turynie na podpisanie kontraktu, jednak Zenit nie znalazł następcy i wycofał się z zapiętej prawie na ostatni guzik transakcji.
0
Neymar? Wątpię, miał teraz dużo wolnego, bo po igrzyskach nie wrócił do Barcelony
0
Całkiem spoko logika
0
Tak czytałem gdzieś, też wydaje mi się trochę dziwne
0
Podobno pieniądze mają zostać zwrócone
0
2,15,16,17.
1
Sergi Roberto- PRZEKOZAK
0
Nie mieli wyjścia to Valencia dytkowała warunki, oni nie chcieli sprzedać Paco, a Barca musiała go sprowadzić
1
Przerąbane jak go sprzedadzą bez możliwości odkupu albo pierwokupu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Również polecam. Nie przypominam sobie żeby na El Classico były jakieś kłopoty
0
Dokładnie, ale nie każdy to widzi
7
Możliwe, że tak będzie. Jednak wczoraj był ważny mecz i Umtiti był nie do przejścia. Zdaje sobie sprawę z tego, że wystąpił w pierwszym składzie głównie z powodu ostatnich problemów ze zdrowiem Mascherano,mimo wszystko dał jasny sygnał dla Enrique.
2
Myślę,że Umtiti wygryzie albo będą grali po równo
0
Może być różnie ;)
2
Niech pokaże co potrafi, charakteru odmówić mu nie można
10
Moim zdaniem Gomes zagrał wczoraj bardzo solidnie. Dopiero zaczyna wkomponowywać się w zespół
2
Co to za kot Bellerini? Wiesz może? :-D
118
Ludzie trzymajcie mnie..... Bo nie wytrzymie...