3

Podałeś numer dowodu biorę na Ciebie kredyt, ajeee. Wygraną w milionerach przeznacz na spłatę kredytu :D

6

również miałem okazję poznać go osobiście, miało to miejsce na ostatnim meczu Polska-Dania. Bardzo poruszył mnie swoją otwartością do ludzi, chęcią do rozmowy. Czuję pustkę mimo, że nie był nikim bardzo bliskim, jednak będzie go bardzo brakować

3

piękna inicjatywa, Mes que un club

3

Szkoda, że nie było mu dane zobaczyć historycznej remontady...

1

Uspokoj się, weź głęboki oddech i napisz jeszcze raz

1

wszystko na to wskazuje, doczekamy się. Connor to inteligentny gość, dobrze wie jak zarabia się pieniądze, a taka walka przyciągnie tłumy.

2

serio prawdziwych kibiców Barcelony nie obchodzi co dzieję się na tamtej stronie..

0

Od kilku lat marzę o pojedynku Barca -BVB :)

0

ostateczną decyzję podejmuje zarząd

0

Wszystko zależy jak zarząd dogada się z nowym trenerem w kwestii jego obowiązków i tego czy będzie decydował o transferach. Owszem, o wiele praktyczniejsze jest przeprowadzanie transferów za zgodą trenera i tak zazwyczaj się robi, ale to nie oznacza, że trener ma większą władzę od zarządu. Poza tym w sytuacji, gdy Barcelona zatrudni trenera z zewnątrz 'nie mającego przeszłościowego związku z Barceloną' to wątpię, że pozwoli mu w pełni decydować o transferach.

0

No chyba nie bardzo. Od kiedy trener ma większą władzę od zarządu?

2

Nie jest stary, moja odpowiedz nie dotyczyła Gomesa, nawet nie poruszyłem jego tematu. Odnosiła się do przereklamowania Bellerina.

2

Bellerin jest jeszcze młody i może znacząco poprawić swoją grę, dodatkowo jest naszym wychowankiem co stanowi ogromny atut przy adaptacji do drużyny. Na tą chwilę nie jest najlepszym PO na świecie lecz ma ogromny potencjał by takim zostać :)

1

jaka gazeta takie wiadomości

0

skład dobry, ale mógłby być lepszy, gdyby grał Paco. po co Barcelona wydała na niego takie pieniądze skoro w ogóle nie gra...

0

Ała... Współczuję

1

Oczywiście, że to zdjęcie skierowane szczególnie do Di Marii

0

Mam odmienne zdanie w tym temacie. Owszem jest szybkim obrońcą, ale za bardzo ofensywnym. Kolejnym argumentem przeciw jest umiejętność rozgrywania piłki na nie wysokim poziomie. Nie oszukujmy się w tym aspekcie nie dorasta do pięt Pique,Umtitiemu i Mascherano

4

Umtiti, Pique, okej, ale Alba jako uzupełnienie obrony w systemie z 3 obrońcami? to tak nie działa. blok defensywny w formacji z 3 obrońcami powinien składać się z trójki typowych środkowych obrońców, albo przynajmniej z dwóch środkowych i jednego defensywnego bocznego. Alba jest za bardzo ofensywny, to się nie uda

0

Słowem w sedno

0

większa oglądalność= wzrost popularności= więcej transferów do Chin= w przyszłości może wyrosnąć wielka konkurencja dla Lig Europejskich. nie od dziś wiadomo, że światem rządzi pieniądz

0

tapeta na marzec była wstawiana na La Ramble, poszukaj niżej

1

Jedne z najlepszych opon na rynku

0

haha, faktycznie, ewidentnie za wczesna pora

0

Pewnie chodzi o ostatnie 134 występy

22

nieprawda, zawsze mecze były podzielone na tygodnie. nie były rozgrywane jednego tygodnia

0

Dobrze pajacowi. Spójrzcie na jego wzrok, nie dość, że pajacuje rękami to na dodatek spuszcza wzrok z przeciwnika i spogląda w górę. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tej lekcji i nabierze pokory.

46

'Porażka w Paryżu nie jest katastrofą' co za bezczelny gość

2

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha

0

Fascynująca teoria.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?