nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie zawsze, czasami blokuje
0
Wrzuć luz, a później redukuj biegami i na koniec jeśli potrzebne dohamuj.
0
Mam tak samo, nie mogę na nich patrzeć. Boli mnie, że zarząd zamiast ciągnąc klub w górę to ciągnie go w dół. Z roku na rok widzimy spadek Barcelony i nie tylko w sferze sportowej. Mam czasami wrażenie, że zwykły nastolatek mający pojęcie o piłce nożnej podejmowałby lepsze personalne decyzje w kwestii zarządzania zespołem. Transfery są na poziomie przeciętniaka ligi hiszpańskiej. Piłkarz przymierzany do Barcelony powinien być najlepszym z najlepszych albo na takiego się zapowiadać, musi mieć tą iskierkę, coś z mistrza. Patrząc na większość transferów w ogóle tego nie zauważam. Ostatnio wypowiedź Fernandeza rozwaliła mnie na łopatki, powiedział coś w stylu: kandydat na trenera Barcelony nie musi osiągać dobrych wyników. Naprawdę? Nie dziwne, że Barcelona upada jeśli ludzie nią zarządzający mają takie myślenie. Poza tym, co stało się z naszą szkółką? Dlaczego odeszliśmy od własnego kręgosłupa i przestaliśmy wprowadzać młodzież do naszej drużyny? Gdzie są elementy, które odróżniały nas od innych zespołów? Gdzie się podziały?
1
Tak, wiem. Kolejny dowód niekompetencji. Czy tylko ja mam dosyć obecnego zarządu i chciałbym jego zmiany w trybie natychmiastowym?
6
Takie życie... Fakt, że Isco nie gra w barwach Barcelony zawdzięczamy tylko i wyłącznie jej zarządowi. Smutne, że mieliśmy / mamy w składzie zarządu tyle niekompetentnych osób
1
http://allegro.pl/nike-fc-barcelona-koszulka-champions-league-16-17-i6795487728.html
ta jest ładniejsza. sam ją mam
1
Co odwalił teraz sędzia w meczu HUL-WAT woła o pomstę do nieba. Sędziowie za takie decyzje powinni być karani dyscyplinarnie. Czerwona kartka z kapelusza.
1
Teraz przedstawię swoją wizję, zaznaczę, że to jest wyłącznie wizja. Zacznijmy od sprzedaży: Turan, Rakitic, Mathieu, Vermaelen, Douglas, Tello, Munir, Gomes,
Wypożyczenie: Samper
Kupno: Coutinho, Sidibe, Deulofeu, Davinson Sanchez
Awansowanie z Barcelony B: Alena, Marlon, Palencia
Dodatkowo: przesunięcie Roberto na środek pomocy
I wtedy jedenastka mogłaby wyglądać tak:
Ter Stegen
Sidibe Pique Umtiti Alba
Busquets
Roberto Coutinho
Messi Suarez Neymar
Ławka rezerwowych: Cillessen, Palencia, Marlon, Mascherano, Davinson Sanchez, Digne, Iniesta, Deulofeu, Alena, Rafinha, Paco, Denis Suarez,Vidal
Trenerem zostaje: Valverde
3
moim zdaniem droga w PK nie miała dużego wpływu na formę Barcelony w tym sezonie. Faktem faktem jest jednak, że w PK powinien grać większy odsetek rezerwowych.
1
Jak na razie drugi najlepszy transfer gracza z pola po Umtitim. Lubię piłkarzy takiego profilu walecznych, ambitnych. Można rzec pół żartem, pół serio: Paco zmartwychwstał!
34
Gra Paco napawa optymizmem, cieszy mnie to niezmiernie. Oby tak dalej, chłopak ma waleczne serducho.
0
Również poproszę. :)
0
Dokładnie, wzrost nie jest wyznacznikiem przydatności pomocnika. Spójrzmy chociażby na takich pomocników jak Pogba, Rabiot czy Khedira, którzy są podobnego wzrostu co Andre G.
0
Widzę małą zależność między cechami psychicznymi, a dynamiką. Gomes jest powolny i ociężały, nie zmieni tego. Może lekko poprawić się w tym aspekcie, ale nie oczekujmy cudów. Widzisz go na prawej obronie biegającego od jednego do drugiego pola karnego, bo ja nie. Każdy szybszy piłkarz minie go jak tyczkę i odstawi na 2m zanim ten zdąży się odwrócić. Nieczytałem nic głupszego od czasu newsa o wystawieniu Ter Stegena na pozycji Busquetsa. Jedyne z czym się z Tobą zgadzam jest fakt braku pewności siebie u Gomesa, który zawiązuje mu nogi.
5
S. Roberto był ślamazarny, ociężały, mało zwrotny i dynamiczny? nie przypominam sobie, grał słabo, ale na pewno cechy motoryczne miał o niebo lepsze od Gomesa. Gomes nagle zacznie być dynamicznym gościem? chcę to zobaczyć
7
ja nie wiem czy to jest żart czy co? Gomes, który w środku nie potrafi biegać, jest ślamazarny, ociężały, mało zwrotny i dynamiczny, miałby hasać i galopować na prawej obronie. proszę, kreatywny magiku taktyki
0
hahahahahahahahahahaha
0
a Andre Gomes po boisku porusza się tak:
http://vignette2.wikia.nocookie.net/bezsensopedia/images/0/06/Afryka%C5%84ski_autobus.jpg/revision/latest?cb=20110115161755&path-prefix=pl
0
Skąd wziąć kod?
0
Tak właśnie potwierdzili, że jednak w St.Petersburgu.
0
"Do wybuchu dodzło na stacji Sennaja. Są ofiary - poinformowały agencję TASS źródła w policji. Jak podaje agencja stacja jest zadymiona. Media informują o co najmniej dziesięciu rannych."[WP.PL]
0
Eksplozje w Moskiewskim metrze. [WP.pl]
0
Zgadza się, mówił w ten sposób. Zauważ jednak, że często w świecie piłkarskim słowa mają małą wartość. Pierwszego dnia może powiedzieć jedno, a drugiego dnia coś zupełnie sprzecznego z wcześniejszymi słowami. Na pewno nie warto brać wszystkiego co piszą media i mówią piłkarze, agenci oraz osoby związane ze środowiskiem piłkarskim do głowy. Trzeba analizować i filtrować informację. Osobiście uważam, że jest coś na rzeczy z transferem Bellerina, wszystkiego dowiemy się w niedalekiej przyszłości :)
1
hahahahaha
40
Hector Bellerin poinformował Barcelonę,że jest gotowy do odejścia z Arsenalu po zakończeniu obecnego sezonu.[SER]
0
no, a jak, żeby się pochwalić tym co widzą wszyscy wchodzący na La Ramble
22
czasami wchodząc na La Ramble i czytając po raz setny ten sam tekst, czuję jakbym miał Deja Vu.
1
Większych bredni ostatnio nie czytałem.
0
Postawiłem tasiemca z Argentyną. Będzie ciężko bez Messiego, mając też na uwadze na jakiej wysokości grają
2
ułaaa trochę Ci współczuje,że w historycznym sezonie miałeś tylko 9 lat i nie byłeś świadkiem panowania Barcy.
https://en.wikipedia.org/wiki/2008%E2%80%9309_FC_Barcelona_season