nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli będzie wyglądało to tak jak mówisz to nie mam nic przeciwko Seri+ klasowy pomocnik. Jeśli jednak tylko Seri to będzie słabo :)
0
Nie sądzę, że sprzedadzą ich za drobne. Jednak nie widzę innej możliwości niż rozbicie banku żeby wnieść poziom pomocy Barcelony na wysoki poziom od razu. Tak, Coutinho i Eriksen to ofensywni pomocnicy. Widzę ich na pozycji Iniesty obok Sergiego Roberto.
0
Thiago,Verratti, Coutinho, Eriksen.Tak naprawdę nie możemy powiedzieć, że są nie realni, bo nie wiemy jakie piłkarzy i ich kluby mają stosunki do ich sprzedaży. Co mówią mediom to jedno, a co jest w rzeczywistości może różnić się o 180 stopni.
1
okej, okej Kante był nikim i grał w słabym Caen. Ale czy Kante odszedł bezpośrednio z Caen do potęgi piłkarskiej? czy najpierw sprawdził się w silniejszej lidze w słabszym (teoretycznie) zespole? Czy Barcelona jest klubem, który testuje graczy, daje im pograć, czekając na rozwój ich umiejętności z zamysłem ich sprzedaży i zarobieniu na nich? NIE. Barcelona to potęga piłkarska i potrzebuje piłkarzy na już, na teraz, z wyjątkowymi umiejętnościami. Piłkarzy, którzy nie tylko wykonają poprawnie swoje zadania (patrz Rakitic), ale jeszcze dadzą coś od siebie, jakąś iskierkę geniuszu (patrz Iniesta).
2
takim zawodnikiem potrzebnym jak woda w ustawieniu 4-2-3-1 jest Sergi Roberto :) więc zupełnie nie rozumiem kupowania takich graczy, dobrych aczkolwiek nie najlepszych. Chyba każdy widzi jak zarząd z roku na rok z potęgi spycha Barcelone do przeciętności transferami tego pokroju.
0
Barcelona nie grała najpiękniejszego futbolu w minionym już sezonie lecz stwierdzenie 'gorzej już być nie może' jest przesadzone.
5
a co jest aż tak źle, że gorzej nie będzie? nie przesadzaj
1
Bartomeu Dimision! nie mogę patrzeć na obecny zarząd
2
co tu się odpier......
8
co za gość... umiejętności ma ogromne, niespotykane, mógłby być w TOP 3, ale niestety jego kruchość też jest niespotykana.
0
Euro czy Funtów?
1
nie ma konkretnej godziny, ogłoszą jak im się zechce.
21
nóż w kieszeni się otwiera.
1
wygramy :) jak zdrowie?
2
całkiem możliwy :)
11
W mojej opinii oprócz tego, że jest młodszy, może się dalej rozwinąć przemawia, że jest najzwyczajniej w świecie lepszy.
14
Jesteś jednym z niewielu. Z chęcią oddałbym Rakitica za Verrattiego.
0
Nie mam pojęcia o blachach w Szwajcarii. O niemieckich wiem więcej, bo mój tata zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Niemiec.
1
z paliwem itd. niemieckimi blachami na pewno przy 2000zł się przykręci
0
2000-3000zł
0
Przespałeś ostatnie dwa tygodnie? Theo, Vinicius w Realu
2
Herrera chciałbym tylko w przypadku, gdy przychodzi Verratti/Coutinho/Thiago/Eriksen i sprzedajemy Rakitica, a za niego przychodzi Herrera. Ander jako druga opcja
0
jeszcze tydzień, dwa i nawet nie będziesz pamiętał o jakiejkolwiek zmianie
0
Coutinho to taki trochę flirciarz :) raz komplemencik w stronę Barcy, później w stronę Liverpoolu zobaczymy u kogo wyląduje w szatni :)
1
Proszę tylko nie on... Tak jak powiedział kolega wyżej, piłkarza o podobnej charakterystyce już mamy IMHO lepszego od Herrery. Nam potrzeba kogoś nietuzinkowego, magika, pomocnika poruszającego się z gracją, który jednym podaniem rozerwie szyki obronne, który nada tempa naszej grze.
1
W skrócie można napisać: najlepszy piłkarz na świecie. Tyle wystarczy :)
0
Nie zgadzam się z tym co napisałeś. Uważam, że Antoine jeśli będzie chciał to odejdzie i obecność Simeone tego nie zmieni.
16
co ludzie myślą, że Bartomeu robi: jest zdenerwowany, bo na jaw wyszły jego przekręty
co naprawdę robi Bartomeu: kłoci się ze swoją starą i niesie papiery rozwodowe do sądu
3
Zapytam wprost: z czym kojarzy się Tobie słowo incydent? Dla mnie z czymś mało istotnym. Marginalizowanie zamachu terrorystycznego jest sprawą nie na miejscu.
0
Głupio-mądry komentarz. Ciekawe czy napisałbyś to samo gdyby zginął ktoś z Twoich bliskich, czego Ci nie życzę. Następnym razem użyj trochę empatii, a nie próbuj na siłę zabłysnąć.