0

Jeśli będzie wyglądało to tak jak mówisz to nie mam nic przeciwko Seri+ klasowy pomocnik. Jeśli jednak tylko Seri to będzie słabo :)

0

Nie sądzę, że sprzedadzą ich za drobne. Jednak nie widzę innej możliwości niż rozbicie banku żeby wnieść poziom pomocy Barcelony na wysoki poziom od razu. Tak, Coutinho i Eriksen to ofensywni pomocnicy. Widzę ich na pozycji Iniesty obok Sergiego Roberto.

0

Thiago,Verratti, Coutinho, Eriksen.Tak naprawdę nie możemy powiedzieć, że są nie realni, bo nie wiemy jakie piłkarzy i ich kluby mają stosunki do ich sprzedaży. Co mówią mediom to jedno, a co jest w rzeczywistości może różnić się o 180 stopni.

1

okej, okej Kante był nikim i grał w słabym Caen. Ale czy Kante odszedł bezpośrednio z Caen do potęgi piłkarskiej? czy najpierw sprawdził się w silniejszej lidze w słabszym (teoretycznie) zespole? Czy Barcelona jest klubem, który testuje graczy, daje im pograć, czekając na rozwój ich umiejętności z zamysłem ich sprzedaży i zarobieniu na nich? NIE. Barcelona to potęga piłkarska i potrzebuje piłkarzy na już, na teraz, z wyjątkowymi umiejętnościami. Piłkarzy, którzy nie tylko wykonają poprawnie swoje zadania (patrz Rakitic), ale jeszcze dadzą coś od siebie, jakąś iskierkę geniuszu (patrz Iniesta).

2

takim zawodnikiem potrzebnym jak woda w ustawieniu 4-2-3-1 jest Sergi Roberto :) więc zupełnie nie rozumiem kupowania takich graczy, dobrych aczkolwiek nie najlepszych. Chyba każdy widzi jak zarząd z roku na rok z potęgi spycha Barcelone do przeciętności transferami tego pokroju.

0

Barcelona nie grała najpiękniejszego futbolu w minionym już sezonie lecz stwierdzenie 'gorzej już być nie może' jest przesadzone.

5

a co jest aż tak źle, że gorzej nie będzie? nie przesadzaj

1

Bartomeu Dimision! nie mogę patrzeć na obecny zarząd

2

co tu się odpier......

8

co za gość... umiejętności ma ogromne, niespotykane, mógłby być w TOP 3, ale niestety jego kruchość też jest niespotykana.

0

Euro czy Funtów?

1

nie ma konkretnej godziny, ogłoszą jak im się zechce.

21

nóż w kieszeni się otwiera.

1

wygramy :) jak zdrowie?

2

całkiem możliwy :)

11

W mojej opinii oprócz tego, że jest młodszy, może się dalej rozwinąć przemawia, że jest najzwyczajniej w świecie lepszy.

14

Jesteś jednym z niewielu. Z chęcią oddałbym Rakitica za Verrattiego.

0

Nie mam pojęcia o blachach w Szwajcarii. O niemieckich wiem więcej, bo mój tata zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Niemiec.

1

z paliwem itd. niemieckimi blachami na pewno przy 2000zł się przykręci

0

2000-3000zł

0

Przespałeś ostatnie dwa tygodnie? Theo, Vinicius w Realu

2

Herrera chciałbym tylko w przypadku, gdy przychodzi Verratti/Coutinho/Thiago/Eriksen i sprzedajemy Rakitica, a za niego przychodzi Herrera. Ander jako druga opcja

0

jeszcze tydzień, dwa i nawet nie będziesz pamiętał o jakiejkolwiek zmianie

0

Coutinho to taki trochę flirciarz :) raz komplemencik w stronę Barcy, później w stronę Liverpoolu zobaczymy u kogo wyląduje w szatni :)

1

Proszę tylko nie on... Tak jak powiedział kolega wyżej, piłkarza o podobnej charakterystyce już mamy IMHO lepszego od Herrery. Nam potrzeba kogoś nietuzinkowego, magika, pomocnika poruszającego się z gracją, który jednym podaniem rozerwie szyki obronne, który nada tempa naszej grze.

1

W skrócie można napisać: najlepszy piłkarz na świecie. Tyle wystarczy :)

0

Nie zgadzam się z tym co napisałeś. Uważam, że Antoine jeśli będzie chciał to odejdzie i obecność Simeone tego nie zmieni.

16

co ludzie myślą, że Bartomeu robi: jest zdenerwowany, bo na jaw wyszły jego przekręty
co naprawdę robi Bartomeu: kłoci się ze swoją starą i niesie papiery rozwodowe do sądu

3

Zapytam wprost: z czym kojarzy się Tobie słowo incydent? Dla mnie z czymś mało istotnym. Marginalizowanie zamachu terrorystycznego jest sprawą nie na miejscu.

0

Głupio-mądry komentarz. Ciekawe czy napisałbyś to samo gdyby zginął ktoś z Twoich bliskich, czego Ci nie życzę. Następnym razem użyj trochę empatii, a nie próbuj na siłę zabłysnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?