nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
o kurczę Ty masz na imię Bartek! ale historia, coś w tym musi być! to na pewno nie jest przypadek :)
1
a wróciwszy do domu napisała smsa: Oficjalnie: Paulina w ... ( i tutaj dopisujesz nazwę miejscowości) albo jakieś fichado czy coś.
6
hahaha, jak nie Paulinho to Paulina-fatum jakieś :D
12
ale byłaby historia jakby to była dziewczyna, któregoś z Ramblowiczów
0
Wiem, że Chelsea gra 3 obrońców i że Azpi grał w linii z trójką obrońców, ale jak dla mnie kupno Rudigera to zastępstwo dla Terryego, a nie Aziplicuety.
0
co ma piernik do wiatraka? co ma Rudiger do Aziplicuety?
0
to są jakieś żarty
6
Jeszcze nie ma żadnej oficjalnej informacji o jego przyszłości.
1
Reakcja zupełnie przeciwna do reakcji ogłoszenia dymisji przez obecny zarząd :)
0
Żadnych pozytywów nie widzę w podpisaniu kontraktu z Navasem. Podstarzały jeździec, który traci swoje główne walory piłkarskie. Całą swoją karierę bazował na szybkości i dośrodkowaniach, z niezwykle słabym wykończeniem akcji. Nawet na szczycie swojej kariery nie pasował do Barcelony, a co dopiero teraz.
4
Ja przepraszam czy Ty przypadkiem z Bartomeu na głowy się nie pozamieniałeś? 32 letni Navas do Barcelony, gratuluję pomysłu.
0
nikt w pełni rozumu nie wpadłby na takie pomysły.
8
całe szczęście, niech wraca do zdrowia.
0
Coutinho jest ofensywnym pomocnikiem/skrzydłowym i najlepiej sprawdzi się na pozycji Iniesty, a Roberto na pozycji Rakitica.
0
pomoc Coutinho i Roberto robiłaby robotę.
0
z jakim klubem?
2
Znając Bartomeu będzie kto pokroju Xabiego Prieto.
0
Gdyby postawił takie ultimatum to Leo nie byłoby w składzie na przyszły sezon.
0
Skąd wiesz jaka to wypłata? :D
0
Do końca mam nadzieję na Verrattiego w bordowo-granatowych barwach. Będę mocno rozczarowany jeśli do nas nie przyjdzie.
8
jak dla mnie zwykłe frajerstwo.
0
Zarobas
0
Rozumiem do czego pijesz, też nie znoszę niedojrzałych napinaczy w stylu: Barca jest lepsza, bo to Barca jest lepsza, ponieważ Barca jest lepsza, a Madryt jest zły, bo wszystko co związane z Madrytem jest złe i gorsze. Coś na przykładzie:
0
Z góry niczego nie założyłem ponieważ według mnie najgłupszą z gazet w Hiszpanii jest katalońskie Mundo Deportivo. Redaktorzy tamtej gazety mają bujną wyobraźnie, a czasami mam wrażenie jakby artykuły pisali po mocnym kwasie. Dlatego nie szufladkuje ze względu na pochodzenie tylko na wiarygodność podawanych w przeszłości informacji.
0
Już Ci mówię, wiarygodność gazet oceniam na podstawie podawanych w przeszłości informacji, które były później potwierdzane przez rzeczywistość. Media takie jak Cope, CatRadio podają bardzo dużo wiarygodnych wiadomości.
0
Argumentem są wiarygodne katalońskie gazety.
0
Drugim powodem jest Perez i jego wpływ na madryckie gazety.
3
Starczy na 1/250 premie przy podpisie kontraktu Messiego :)
0
Sam piłkarz powiedział, że wypowie się za dwa tygodnie co niewyklucza trwających negocjacji między klubami, a także podjęcia już decyzji przez Ceballosa.
1
O Ceballosie w Barcelonie mówią już bardziej wiarygodne katalońskie media typu Cope czy CatRadio, a madryckie niezbyt wiarygodne.