1

o kurczę Ty masz na imię Bartek! ale historia, coś w tym musi być! to na pewno nie jest przypadek :)

1

a wróciwszy do domu napisała smsa: Oficjalnie: Paulina w ... ( i tutaj dopisujesz nazwę miejscowości) albo jakieś fichado czy coś.

6

hahaha, jak nie Paulinho to Paulina-fatum jakieś :D

12

ale byłaby historia jakby to była dziewczyna, któregoś z Ramblowiczów

0

Wiem, że Chelsea gra 3 obrońców i że Azpi grał w linii z trójką obrońców, ale jak dla mnie kupno Rudigera to zastępstwo dla Terryego, a nie Aziplicuety.

0

co ma piernik do wiatraka? co ma Rudiger do Aziplicuety?

0

to są jakieś żarty

6

Jeszcze nie ma żadnej oficjalnej informacji o jego przyszłości.

1

Reakcja zupełnie przeciwna do reakcji ogłoszenia dymisji przez obecny zarząd :)

0

Żadnych pozytywów nie widzę w podpisaniu kontraktu z Navasem. Podstarzały jeździec, który traci swoje główne walory piłkarskie. Całą swoją karierę bazował na szybkości i dośrodkowaniach, z niezwykle słabym wykończeniem akcji. Nawet na szczycie swojej kariery nie pasował do Barcelony, a co dopiero teraz.

4

Ja przepraszam czy Ty przypadkiem z Bartomeu na głowy się nie pozamieniałeś? 32 letni Navas do Barcelony, gratuluję pomysłu.

0

nikt w pełni rozumu nie wpadłby na takie pomysły.

8

całe szczęście, niech wraca do zdrowia.

0

Coutinho jest ofensywnym pomocnikiem/skrzydłowym i najlepiej sprawdzi się na pozycji Iniesty, a Roberto na pozycji Rakitica.

0

pomoc Coutinho i Roberto robiłaby robotę.

0

z jakim klubem?

2

Znając Bartomeu będzie kto pokroju Xabiego Prieto.

0

Gdyby postawił takie ultimatum to Leo nie byłoby w składzie na przyszły sezon.

0

Skąd wiesz jaka to wypłata? :D

0

Do końca mam nadzieję na Verrattiego w bordowo-granatowych barwach. Będę mocno rozczarowany jeśli do nas nie przyjdzie.

8

jak dla mnie zwykłe frajerstwo.

0

Zarobas

0

Rozumiem do czego pijesz, też nie znoszę niedojrzałych napinaczy w stylu: Barca jest lepsza, bo to Barca jest lepsza, ponieważ Barca jest lepsza, a Madryt jest zły, bo wszystko co związane z Madrytem jest złe i gorsze. Coś na przykładzie:

0

Z góry niczego nie założyłem ponieważ według mnie najgłupszą z gazet w Hiszpanii jest katalońskie Mundo Deportivo. Redaktorzy tamtej gazety mają bujną wyobraźnie, a czasami mam wrażenie jakby artykuły pisali po mocnym kwasie. Dlatego nie szufladkuje ze względu na pochodzenie tylko na wiarygodność podawanych w przeszłości informacji.

0

Już Ci mówię, wiarygodność gazet oceniam na podstawie podawanych w przeszłości informacji, które były później potwierdzane przez rzeczywistość. Media takie jak Cope, CatRadio podają bardzo dużo wiarygodnych wiadomości.

0

Argumentem są wiarygodne katalońskie gazety.

0

Drugim powodem jest Perez i jego wpływ na madryckie gazety.

3

Starczy na 1/250 premie przy podpisie kontraktu Messiego :)

0

Sam piłkarz powiedział, że wypowie się za dwa tygodnie co niewyklucza trwających negocjacji między klubami, a także podjęcia już decyzji przez Ceballosa.

1

O Ceballosie w Barcelonie mówią już bardziej wiarygodne katalońskie media typu Cope czy CatRadio, a madryckie niezbyt wiarygodne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?