0

Jedno wiąże się z drugim. Od razu pisałem o takich możliwościach i rozwiązaniach.

0

Czyli mam rozumieć, że Neymar sam siebie wykupił i dał ze swojej kieszeni 222mln euro,a PSG nie dołożyło nic do transferu? :D

4

Gdzie są teraz ci wszyscy bankowcy, finansiści, maklerzy i ekonomy, którzy uważali, że PSG nie stać na Neymara? Co teraz powiecie? Jakieś jeszcze prześmieszne uwagi a propos doniesień prasowych i pojęcia finansów PSG? Słucham/czytam i czekam na odzew.

1

Co roku wygląda imponująco. Nie ma co się napalać na takie zestawienia składu przed sezonem. Liga pokaże kto jest w jakiej formie i ile da drużynie.

1

Znajdzie się kilka osób.

4

A co mieli powiedzieć? Wydamy wszystkie pieniądze, szaleństwo. Od razu kluby zawodników, którymi jesteśmy zainteresowani podwyższyli by znacznie swoje ceny i chcieli wyciągnąć jak najwięcej.

0

Jak zabraknie Ramosa i Pique to przyjdą inni :) Również pozdrawiam.

0

Spoko. Tylko nie płacz w połowie sezonu jak nie będziemy meli kim grać albo nasza obrona będzie dziurawa jak ser szwajcarski.

3

Chcąc walczyć na wszystkich frontach musimy mieć konkurencyjny zespół. Konkurencyjnym rezerwowym ma być 33 letni Mascherano czy 21 letni Marlon, który z futbolem na najwyższym poziomie nie miał prawie styczności?

7

Niepotrzebny? Mamy dwóch nominalnych stoperów: Pique, Umtiti. Do tego podstarzałego Mascherano i młodego Marlona, który jest niewiadomą.

0

Miało być dzień dobry z Verrattim, a jest do widzenia z Neymarem :)

0

Fajnie, fajnie

0

Czyli można już prawie rzec: Dzień dobry Coutinho :)

0

Verma odejdzie, a Marlon zapewne będzie grał w rezerwach i meczach o mniejszą stawkę w pierwszej drużynie.

0

Będąc dokładnym to wg transfermarket Inigo ma 182cm wzrostu, a po drugie w styczniu najprawdopodobniej przychodzi gigant 195cm.

1

proszę zauważyć, że wzrost przy dobrym wyskoku nie jest decydujący.

12

32mln za takiego zawodnika przy obecnych transakcjach to nie jest wygórowana cena. Bardzo dobry obrońca.

0

Ała...współczuję

0

Zawsze jak czytam/słyszę Arka Gdynia to kojarzy mi się z jednym... :D

1

To ładnie, wchodząc na Camp Nou kupuje dwa miejsca :D

0

haha, sorki mój błąd :D

0

Jaja by były jakby pojawił się komunikat: Oficjalnie:Neymar oficjalnie w Realu Madryt!
Przekręt wieku. Florek z PSG miał układzik.

3

Najbardziej znienawidzony piłkarz na świecie? Dobrze się czujesz? Czy słońce dało za dużo we znaki?

0

Thomas Muller

0

Oryginalna? Priv

1

jak kocha to zadzwoni jeszcze raz :)

1

Szczerze to nie znam chłopa :D

2

co Ty Marysi nie znasz?

2

Dojdzie do skutku. Najwyżej dostaną karę.

0

Co jak co, ale Neymar prostym chłopcem to nie jest, raczej bananowcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?