nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedno wiąże się z drugim. Od razu pisałem o takich możliwościach i rozwiązaniach.
0
Czyli mam rozumieć, że Neymar sam siebie wykupił i dał ze swojej kieszeni 222mln euro,a PSG nie dołożyło nic do transferu? :D
4
Gdzie są teraz ci wszyscy bankowcy, finansiści, maklerzy i ekonomy, którzy uważali, że PSG nie stać na Neymara? Co teraz powiecie? Jakieś jeszcze prześmieszne uwagi a propos doniesień prasowych i pojęcia finansów PSG? Słucham/czytam i czekam na odzew.
1
Co roku wygląda imponująco. Nie ma co się napalać na takie zestawienia składu przed sezonem. Liga pokaże kto jest w jakiej formie i ile da drużynie.
1
Znajdzie się kilka osób.
4
A co mieli powiedzieć? Wydamy wszystkie pieniądze, szaleństwo. Od razu kluby zawodników, którymi jesteśmy zainteresowani podwyższyli by znacznie swoje ceny i chcieli wyciągnąć jak najwięcej.
0
Jak zabraknie Ramosa i Pique to przyjdą inni :) Również pozdrawiam.
0
Spoko. Tylko nie płacz w połowie sezonu jak nie będziemy meli kim grać albo nasza obrona będzie dziurawa jak ser szwajcarski.
3
Chcąc walczyć na wszystkich frontach musimy mieć konkurencyjny zespół. Konkurencyjnym rezerwowym ma być 33 letni Mascherano czy 21 letni Marlon, który z futbolem na najwyższym poziomie nie miał prawie styczności?
7
Niepotrzebny? Mamy dwóch nominalnych stoperów: Pique, Umtiti. Do tego podstarzałego Mascherano i młodego Marlona, który jest niewiadomą.
0
Miało być dzień dobry z Verrattim, a jest do widzenia z Neymarem :)
0
Fajnie, fajnie
0
Czyli można już prawie rzec: Dzień dobry Coutinho :)
0
Verma odejdzie, a Marlon zapewne będzie grał w rezerwach i meczach o mniejszą stawkę w pierwszej drużynie.
0
Będąc dokładnym to wg transfermarket Inigo ma 182cm wzrostu, a po drugie w styczniu najprawdopodobniej przychodzi gigant 195cm.
1
proszę zauważyć, że wzrost przy dobrym wyskoku nie jest decydujący.
12
32mln za takiego zawodnika przy obecnych transakcjach to nie jest wygórowana cena. Bardzo dobry obrońca.
0
Ała...współczuję
0
Zawsze jak czytam/słyszę Arka Gdynia to kojarzy mi się z jednym... :D
1
To ładnie, wchodząc na Camp Nou kupuje dwa miejsca :D
0
haha, sorki mój błąd :D
0
Jaja by były jakby pojawił się komunikat: Oficjalnie:Neymar oficjalnie w Realu Madryt!
Przekręt wieku. Florek z PSG miał układzik.
3
Najbardziej znienawidzony piłkarz na świecie? Dobrze się czujesz? Czy słońce dało za dużo we znaki?
0
Thomas Muller
0
Oryginalna? Priv
1
jak kocha to zadzwoni jeszcze raz :)
1
Szczerze to nie znam chłopa :D
2
co Ty Marysi nie znasz?
2
Dojdzie do skutku. Najwyżej dostaną karę.
0
Co jak co, ale Neymar prostym chłopcem to nie jest, raczej bananowcem.