8

Ja z kolei byłem za Semedo.

1

Pomoc mam kozacką, De Bruyne, Alli, Kante i a nóż widelec się uda Zaha

0

W mojej drużynie wszystko jest w miarę możliwości rozłożone.

0

ma chłopak talent, czas pokaże jak duży

0

tak

1

dlaczego głupot? jaki problem aktywować klauzulę wynoszącą 40mln? wszystko zależy od Roberto

0

Marysia na bank ma, daje rękę uciąć

2

Nikt z tego powodu by nie płakał :)

1

To już lepsze można było kupić na stadionie 10-lecia od cygana...

16

zamiast zjedzenia durnego banana z ketchupem wpłać dowolną kwotę na cele dobroczynne :)

2

Tyle ile trzeba? Z całym szacunkiem, ale 100 mln za Dembele jest przesadą.

0

Hahahahha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ambitny i zacięty człowiek, a przy tym skromny :)

0

Pewnie pomyślała, że za granicę za minutę zapłaci tyle co tutaj za 3. Prosty rachunek, za minutę tam może tutaj rozmawiać po minucie z 3 osobami i to na raz :D a widać, że Marysia idzie na ilość

1

na pewno w to uwierzę, daje okejke.

1

chociaż.. może i nie zadzwoni, bo zagramanicę ma drożej :D

0

Wszystko może się zmienić :D

0

aa przepraszam Marysia dzwoni tylko do chłopaków czy też chce co nie co od dziewczyn? :)

24

Nikt nie zapomniał proszę pana, był wcześniej komentarz :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

co za pajac

0

Wiedzą, wiedzą. Słownik wrzucił "nie" i tego nie wyłapałem.

1

To jest Twoja opinia, moja brzmi: Asensio jest lepszy.

5

Dziękuję, dobranoc. Dla mnie Neymar jest skończony za całą szopkę. Potraktował nas kibiców jak śmieci i tak samo postąpił z klubem i kolegami z zespołu. Mógł odejść z klasą, ale on tej klasy nie ma i nigdy nie miał. Mógł szybciej przekazać swoją decyzję żeby Barca mogła kupić jego zastępstwo w normalniejszych cenach. A teraz inne kluby wiedzą jaką mamy sumę. Wydoją nas co do grosza. Dla mnie Neymar nie istnieje. Niech karma do niego wróci.

5

Właśnie w Ligue 1 albo Bundeslidze. I gra w Realu, a nie w BVB. Poza tym w Realu gra dużo, a w pierwszym składzie głównie nie gra przez Balea. Od dłuższego czasu jest debata, że to jednak Asensio powinien grać zamiast Balea. Moim zdaniem Asensio jest lepszy, ale to moja opinia.

11

Dembele jest kozakiem, ale jak dla mnie najlepszym młodym piłkarzem jest Asensio, którego mogliśmy mieć zamiast Douglasa za czapkę gruszek...

0

Gorąco, gorąco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?