0

Cules! Kto z was mieszka w okolicach Rzeszowa, Przeworska, Kańczugi i ma wolną niedzielę? Z chęcią wybrałbym się z kimś na przejażdżkę rowerową :)

0

Neymar to rozkapryszony dzieciak w skórze 25 latka. Zaczynam wątpić, że chce być najlepszy.

0

Po części masz rację, ale nie masz pewności czy Neymara ojciec chce go sprzedać czy Neymar sam chce odejść.

0

160mln+ Verratti

59

Szacunek dla Valverde.

0

Dzień dobry La Ramblo :) Mieszka ktoś z was w Przemyślu i mógłby polecić mi agroturystykę/pensjonat? :)

0

kto jak kto, ale Turan mógłby pociągnąć odradzający się Milan

35

mogliby zainteresować się Ardą Turanem

3

PSG powie: Verratti zostaje
Barca powie: Neymar zostaje

0

Dobry wieczór La Ramblo :) Mieszka ktoś z was w Przemyślu i mógłby polecić mi agroturystykę/pensjonat? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobry wieczór La Ramblo :) Mieszka ktoś z was w Przemyślu i mógłby polecić mi agroturystykę/pensjonat? :)

0

Komentarz usunięty

0

A czy Neymar nie mógł się rozmyślić? Nigdy nie można przyjąć czegoś za pewnik. Zawsze istnieje szansa niepowodzenia. Moim zdaniem odejście Neymara było / jest bliższe niż kiedykolwiek.

3

Nie uwierzę, że nie było. Za dużo źródeł pisało i za wiele informacji. Co było prawdą dowiemy się za jakiś czas. Nie liczyłbym na szybkie wyjaśnienia.

6

Przecież RAC1 ani razu nie napisało, że Neymar na 100% będzie w PSG. A poza tym nie wiesz czy pisali prawdę. Może tak i temat odejścia Neya był poważny.

6

Moim zdaniem Rakitica już dawno powinno nie być w Barcelonie.

0

Może masz rację lecz transfer trochę drogi.

0

Chyba każdy zgodzi się ze mną, że Milan poczynił najmądrzejsze wzmocnienia ze wszystkich klubów jakie przejęli wschodni miliarderzy. Przypominając chociażby ruchy jakie czyniło City kupując Adebayorów, Navasów, Maiconów, Bonych itd. uśmiać się można.

0

Napisz konkretnie nad jakimi studiami się zastanawiasz :)

0

Przede wszystkim Dybala to cofnięty/wysunięty napastnik poruszający się w środkowej części boiska, a nie skrzydłowy.

1

chłop dopiero co wrócił z sanatorium to nie ma co się dziwić

0

Zrób zdjęcia w jaki sposób była zapakowana, dokładnie co i jak.

1

Trochę ciężka sprawa jeśli nie rozpakowałeś jej przy kurierze. Małe szanse na odzyskanie pieniędzy, ale próbuj. Skontaktuj się ze sprzedawcą, kurierem, allegro.

6

Ostatnio na tej stronie częściej przeczytasz głupio-śmieszny komentarz niż poważną odpowiedź.

0

mhm, całkiem, całkiem. może coś z niego będzie.

2

Mógłbyś ktoś go opisać?

0

Niebezpiecznie to wygląda.

0

Do wyciągnięcie. BVB sprzedaje swoje gwiazdy. Cena duża, ale sprzedadzą. Mają młodych, którzy mogą go zastąpić, a poza tym za pieniądze z transferu mogę zrobić solidne wzmocnienia. Każdy w BVB wie, że Dembele prędzej czy później odejdzie. BVB to nie klub, który bije się co roku o każde trofeum.

1

Neymar przychodził w podobnym wieku i dał radę, a przychodził z poza Europy. Dembele jest nazywany jednym z największych młodych talentów. Po wywiadach widać, że ma poukładane w głowie, na dodatek chce grać w Barcelonie. Trzeba dać mu szansę, jestem pewien, że sobie poradzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?