nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat sprawa z Tello wygląda przyjemniej niż mogło wydawać się na samym początku :) Barca dostanie 50% z przyszłego transferu, gdzie jego klauzula wynosi 12mln euro, a także dostanie zmienną w przypadku zajęcia przez Betis miejsca w pierwszej 10 :)
1
Moim zdaniem wyląduje u nas. Madryckie gazety robią przemyślane zamieszanie.
1
Po ogłoszeniu wyników dostarczasz dokumenty :)
1
rozumiem, cóż za talenty objawiają się na La Rambli :D nigdy nie wiadomo kogo można spotkać przechadza... ekhem przeglądając La Ramble :)
0
uła, wiesz jak się wybronić :D z czego korki?
1
widzę obcykana :D
5
A przepraszam, jesteście facetami czy kobietami?
1
Sergi Roberto
0
Czyli pewnie skończy jak większość zmarnowanych polskich talentów. Szkoda.. Obym nie miał racji.
0
Monchi jest dyrektorem sportowym
3
Na pewno nie :)
0
Co tu się wyprawia.... Outlet pełną parą. Bartomeu dimision.
1
Dla mnie bardziej chore są kwoty transferowe, co już wspomniał kolega wyżej. Jednak można podpiąć to pod to samo: gdyby nie były opłacalne, kluby nie płaciłyby tyle. Dużo w tym aspekcie zrobił internet, telewizja, tzw. globalna wioska. Głównie dzięki tym narzędziom w sporcie przelewają się tak ogromne kwoty.
2
Zgadza się aczkolwiek, gdyby ich praca nie generowała tylu przychodów i nie napędzała rynku to nie zarabialiby tyle. Dysproporcja jest duża, ale skądś się bierze. Większość z nas chciałaby zostać piłkarzami, nie każdy ma umiejętności, mentalność, szczęście. Takie jest życie. Zdążyłem nauczyć się, że nie zawsze jest sprawiedliwe. A jeśli już zacząłeś temat o górnikach to pomyśl ilu górników poradziłoby sobie w tej chwili na wysokim poziomie piłki nożnej? Żaden? Minimalny odsetek? A ilu piłkarzy poradziłoby sobie w kopalni. Większość?
2
Tylko ilu jest piłkarzy z wyjątkowymi umiejętnościami na świecie, a ilu przeciętnych pracowników? I jak myślisz kogo łatwiej jest zastąpić? W ogóle nie dziwię się, że tyle zarabiają.
0
Tak, chociaż jedno pocieszenie. Fakt, faktem, że bramkarzy od zawsze mamy dobrych.
6
a Messi wiązał nogami krawaty? :)
2
podejrzewam, że użytkownik barteq789, kilka postów niżej wstawił relację: W górę ręce i biodra w ruch, jeden obrót dwa kroki w przód!
0
Również polecam :)
0
Tylko, że to nie jest pierwsze zdjęcie po którym stwierdzam ten fakt :D
27
czy tylko ja mam wrażenie, że Albie się przytyło? :D
5
Transfery można przeprowadzać przez cały rok, ale rejestrować piłkarzy w nowym klubie można tylko podczas okienka transferowego.
1
zanim kliknąłem link byłem pewny,o kim będzie filmik, więc chyba nie było lepszego wykonawcy :) przynajmniej ja takiego nie znam :)
8
Media to laser, kibice kot.
1
Owszem piętno na ludzkiej psychice odciskają tragedie jak i takie sytuacje. Ja nie neguje tej sytuacji ze względu na osobę, która jej dotyczy. Czy jest to CR7 czy byłby Messi czy ktokolwiek inny. Dla jasności jestem z tej grupy ludzi, którzy szanują Ronaldo za jego osiągnięcia i tego czego dokonał w piłce nożnej. Nie jestem 'anty-kibicem' Ronaldo. Jeśli sytuacja dotyczyłaby kogoś innego miałbym takie samo zdanie.
1
A co ma Korwin do komentarza, który napisałem?
2
Pieniądze nie rozwiążą każdego problemu. Jeśli będą miały matkę zastępczą nie będzie problemu, gorzej jeśli nie będą jej miały.
4
Normalny model rodziny jest prosty: oboje rodziców, tata-mężczyzna, mama-kobieta. Każde rodziny odbiegające od tego modelu nie są normalne i poniekąd mogą być tragedią dla dzieci. Nie chcę nikogo urażać ani tym bardziej wchodzić w Twoją strefę prywatną, ale uważam, że podobne sytuacje odbijają się na osobie wychowywanej w niepełnej rodzinie. Być może w sposób bardziej lub mniej zauważalny. Takie sytuacje do końca życia zaznaczają piętno w ludzkiej psychice.
4
Naprawdę to nie jest straszna tragedia? Wychowywałaś się w takiej rodzinie, że możesz tak powiedzieć?
6
"to że nie będą miały biologicznej matki, to jak dla mnie żaden problem" - dobrze, że podkreśliłeś, że to dla Ciebie żaden problem. Dla Ciebie nie, ale dla dzieci już tak.