0

Akurat sprawa z Tello wygląda przyjemniej niż mogło wydawać się na samym początku :) Barca dostanie 50% z przyszłego transferu, gdzie jego klauzula wynosi 12mln euro, a także dostanie zmienną w przypadku zajęcia przez Betis miejsca w pierwszej 10 :)

1

Moim zdaniem wyląduje u nas. Madryckie gazety robią przemyślane zamieszanie.

1

Po ogłoszeniu wyników dostarczasz dokumenty :)

1

rozumiem, cóż za talenty objawiają się na La Rambli :D nigdy nie wiadomo kogo można spotkać przechadza... ekhem przeglądając La Ramble :)

0

uła, wiesz jak się wybronić :D z czego korki?

1

widzę obcykana :D

5

A przepraszam, jesteście facetami czy kobietami?

1

Sergi Roberto

0

Czyli pewnie skończy jak większość zmarnowanych polskich talentów. Szkoda.. Obym nie miał racji.

0

Monchi jest dyrektorem sportowym

3

Na pewno nie :)

0

Co tu się wyprawia.... Outlet pełną parą. Bartomeu dimision.

1

Dla mnie bardziej chore są kwoty transferowe, co już wspomniał kolega wyżej. Jednak można podpiąć to pod to samo: gdyby nie były opłacalne, kluby nie płaciłyby tyle. Dużo w tym aspekcie zrobił internet, telewizja, tzw. globalna wioska. Głównie dzięki tym narzędziom w sporcie przelewają się tak ogromne kwoty.

2

Zgadza się aczkolwiek, gdyby ich praca nie generowała tylu przychodów i nie napędzała rynku to nie zarabialiby tyle. Dysproporcja jest duża, ale skądś się bierze. Większość z nas chciałaby zostać piłkarzami, nie każdy ma umiejętności, mentalność, szczęście. Takie jest życie. Zdążyłem nauczyć się, że nie zawsze jest sprawiedliwe. A jeśli już zacząłeś temat o górnikach to pomyśl ilu górników poradziłoby sobie w tej chwili na wysokim poziomie piłki nożnej? Żaden? Minimalny odsetek? A ilu piłkarzy poradziłoby sobie w kopalni. Większość?

2

Tylko ilu jest piłkarzy z wyjątkowymi umiejętnościami na świecie, a ilu przeciętnych pracowników? I jak myślisz kogo łatwiej jest zastąpić? W ogóle nie dziwię się, że tyle zarabiają.

0

Tak, chociaż jedno pocieszenie. Fakt, faktem, że bramkarzy od zawsze mamy dobrych.

6

a Messi wiązał nogami krawaty? :)

2

podejrzewam, że użytkownik barteq789, kilka postów niżej wstawił relację: W górę ręce i biodra w ruch, jeden obrót dwa kroki w przód!

0

Również polecam :)

0

Tylko, że to nie jest pierwsze zdjęcie po którym stwierdzam ten fakt :D

27

czy tylko ja mam wrażenie, że Albie się przytyło? :D

5

Transfery można przeprowadzać przez cały rok, ale rejestrować piłkarzy w nowym klubie można tylko podczas okienka transferowego.

1

zanim kliknąłem link byłem pewny,o kim będzie filmik, więc chyba nie było lepszego wykonawcy :) przynajmniej ja takiego nie znam :)

8

Media to laser, kibice kot.

1

Owszem piętno na ludzkiej psychice odciskają tragedie jak i takie sytuacje. Ja nie neguje tej sytuacji ze względu na osobę, która jej dotyczy. Czy jest to CR7 czy byłby Messi czy ktokolwiek inny. Dla jasności jestem z tej grupy ludzi, którzy szanują Ronaldo za jego osiągnięcia i tego czego dokonał w piłce nożnej. Nie jestem 'anty-kibicem' Ronaldo. Jeśli sytuacja dotyczyłaby kogoś innego miałbym takie samo zdanie.

1

A co ma Korwin do komentarza, który napisałem?

2

Pieniądze nie rozwiążą każdego problemu. Jeśli będą miały matkę zastępczą nie będzie problemu, gorzej jeśli nie będą jej miały.

4

Normalny model rodziny jest prosty: oboje rodziców, tata-mężczyzna, mama-kobieta. Każde rodziny odbiegające od tego modelu nie są normalne i poniekąd mogą być tragedią dla dzieci. Nie chcę nikogo urażać ani tym bardziej wchodzić w Twoją strefę prywatną, ale uważam, że podobne sytuacje odbijają się na osobie wychowywanej w niepełnej rodzinie. Być może w sposób bardziej lub mniej zauważalny. Takie sytuacje do końca życia zaznaczają piętno w ludzkiej psychice.

4

Naprawdę to nie jest straszna tragedia? Wychowywałaś się w takiej rodzinie, że możesz tak powiedzieć?

6

"to że nie będą miały biologicznej matki, to jak dla mnie żaden problem" - dobrze, że podkreśliłeś, że to dla Ciebie żaden problem. Dla Ciebie nie, ale dla dzieci już tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?