30

dlaczego nie byłoby dyskusji? byłaby

13

Klauzula Mere spadła do 15 milionów ponieważ Sporting spadł do Segunda więc nie widzę szans na grę Marlona w La Liga na wypożyczeniu w Gijon :)

0

Hahahahahaha, szacunek dla osoby, która to wymyśliła :)

8

Moim zdaniem istnieje zjawisko 'karmy'. Czyniąc dobro, ludzie często chcą odwdzięczyć się tym samym. Wiele razy spotkałem się z sytuacjami, kiedy dobro rodziło dobro. Pomogłem komuś, a w przyszłości dana osoba pomogła dla mnie. Wiem, że większość z nas docenia dobre uczynki i chce zrewanżować się tym samym. Czystą przyjemnością jest czynienie dobra, pomoc. Jednak nie należy kierować się tą maksymą w życiu, nie może być ona głównym powodem naszej pomocy. Czyńmy dobre uczynki nie z myślą, że karma wróci, a z myślą, że sprawi nam to mega przyjemność, a miło będzie jeśli to zaprocentuje w przyszłości i przysłuży się nam, gdy będziemy w potrzebie :)

0

Prawdę mówiąc od dawna widziałem w Asensio i Ceballosie graczy topu. Nie da się ukryć, że w meczach przeciwko nam błyszczeli.Myślałem, że chociaż jeden z nich pojawi się w Barcelonie. Asensio nie zobaczymy, na Ceballosa małe szansę. Przykre

29

Zdane, 4 lata temu :)

1

aż tak Cię to ciekawi?

2

tak, super piłkarz. tak na marginesie, Rafa zmienił się bardzo z wyglądu, latka robią swoje :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a Ty?

0

który zespół wolę? Ferrari

1

pisząc artykuły redaktorzy powinni dokładnie wgłębić się w temat, a nie pisać głupoty. Vettel wjechał w tył bolidu Hamiltona, bo ten gwałtownie przyhamował, a następnie Vettel w odwecie z premedytacją uderzył go w bok bolidu.

4

Więc planik na wieczór już jest- remontada Barcy z PSG

0

Na takie kopyta to tylko kajaki :)

0

Ładnie wygląda :)

1

już widzę jak Dembele przechodzi do PSG. Naszym asem w rękawie jest chęć obu zawodników grania w Barcelonie :)

10

niezły kwas biorą w tych gazetach.

11

Co za patałachy.... Oczywiście jeśli okaże się to prawdą.

2

kocur

11

MASAKRA.

1

Zjedź kilka komentarzy w dół.

0

Również pozdrawiam :)

3

Siostra pewnie zazdrosna o nią była :P

0

Hahahahha dobre :D

1

Dokładnie. Byłoby to z pożytkiem dla wszystkich.

5

ciężka praca fizyczna powinna być dla większości skazańców nie mówię wyłącznie o mordercach lecz także o skazańcach. powinni na siebie zarabiać, wykonywać pracę społeczne, zarobi będzie miał jedzenie, nie zarobi będzie głodny. dlaczego państwo, a w właściwie my mamy ich utrzymywać? bywają przypadki, że w więzieniu mają lepsze warunki niż na wolności. chory system, zawinił musi cierpieć, pracować i utrzymywać siebie.

1

żeby cierpiał niech poczuje jaką krzywdę wyrządził.

14

może jestem radykalny, ale w takich przypadkach kara śmierci, ale taka kara żeby morderca cierpiał do samego końca.

0

Ty tak serio?

0

Haha właśnie to miałem na myśli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?