nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
dlaczego nie byłoby dyskusji? byłaby
13
Klauzula Mere spadła do 15 milionów ponieważ Sporting spadł do Segunda więc nie widzę szans na grę Marlona w La Liga na wypożyczeniu w Gijon :)
0
Hahahahahaha, szacunek dla osoby, która to wymyśliła :)
8
Moim zdaniem istnieje zjawisko 'karmy'. Czyniąc dobro, ludzie często chcą odwdzięczyć się tym samym. Wiele razy spotkałem się z sytuacjami, kiedy dobro rodziło dobro. Pomogłem komuś, a w przyszłości dana osoba pomogła dla mnie. Wiem, że większość z nas docenia dobre uczynki i chce zrewanżować się tym samym. Czystą przyjemnością jest czynienie dobra, pomoc. Jednak nie należy kierować się tą maksymą w życiu, nie może być ona głównym powodem naszej pomocy. Czyńmy dobre uczynki nie z myślą, że karma wróci, a z myślą, że sprawi nam to mega przyjemność, a miło będzie jeśli to zaprocentuje w przyszłości i przysłuży się nam, gdy będziemy w potrzebie :)
0
Prawdę mówiąc od dawna widziałem w Asensio i Ceballosie graczy topu. Nie da się ukryć, że w meczach przeciwko nam błyszczeli.Myślałem, że chociaż jeden z nich pojawi się w Barcelonie. Asensio nie zobaczymy, na Ceballosa małe szansę. Przykre
29
Zdane, 4 lata temu :)
1
aż tak Cię to ciekawi?
2
tak, super piłkarz. tak na marginesie, Rafa zmienił się bardzo z wyglądu, latka robią swoje :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a Ty?
0
który zespół wolę? Ferrari
1
pisząc artykuły redaktorzy powinni dokładnie wgłębić się w temat, a nie pisać głupoty. Vettel wjechał w tył bolidu Hamiltona, bo ten gwałtownie przyhamował, a następnie Vettel w odwecie z premedytacją uderzył go w bok bolidu.
4
Więc planik na wieczór już jest- remontada Barcy z PSG
0
Na takie kopyta to tylko kajaki :)
0
Ładnie wygląda :)
1
już widzę jak Dembele przechodzi do PSG. Naszym asem w rękawie jest chęć obu zawodników grania w Barcelonie :)
10
niezły kwas biorą w tych gazetach.
11
Co za patałachy.... Oczywiście jeśli okaże się to prawdą.
2
kocur
11
MASAKRA.
1
Zjedź kilka komentarzy w dół.
0
Również pozdrawiam :)
3
Siostra pewnie zazdrosna o nią była :P
0
Hahahahha dobre :D
1
Dokładnie. Byłoby to z pożytkiem dla wszystkich.
5
ciężka praca fizyczna powinna być dla większości skazańców nie mówię wyłącznie o mordercach lecz także o skazańcach. powinni na siebie zarabiać, wykonywać pracę społeczne, zarobi będzie miał jedzenie, nie zarobi będzie głodny. dlaczego państwo, a w właściwie my mamy ich utrzymywać? bywają przypadki, że w więzieniu mają lepsze warunki niż na wolności. chory system, zawinił musi cierpieć, pracować i utrzymywać siebie.
1
żeby cierpiał niech poczuje jaką krzywdę wyrządził.
14
może jestem radykalny, ale w takich przypadkach kara śmierci, ale taka kara żeby morderca cierpiał do samego końca.
0
Ty tak serio?
0
Haha właśnie to miałem na myśli :D