nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele 49 meczów 10 goli 21 asyst. 20 lat, niesamowite pokrętło w nodze, mega szybki, reprezentant Francji. Jeden z najlepiej zapowiadających się piłkarzy. Kto jak nie on jest idealnym kandydatem za Neymara?
0
I fajnie by było :) ewentualnie Thiago za Coutinho.
0
Dokładnie. Tutaj trzeba twardej ręki. Żadnej podwyżki nie dostanie, jeśli chce odejść - > odesłać do klauzuli. Jeśli Bartomeu da mu podwyżkę to już całkiem straci w moich oczach. Niech pokaże się z dobrej strony, ma szansę Bartomeu na odbudowanie swojej pozycji w klubie. Strategiczny dla niego moment.
0
Tak, właśnie Dembele.
12
Zwyczajnie, nawet będę się cieszył jeśli zrobi to dla pieniędzy. Nie chcę widzieć gościa w barwach blaugrana dla którego priorytetem są pieniądze. Nie dla takich wartości pokochałem Barcelone i nie chcę widzieć tego typu piłkarzy w Barcelonie,kochających pieniądze.
6
Żadna podwyżka. W d*** się poprzewracało.
14
O jakiej podwyżce mówisz ? Dostał niedawno. Teraz każdy ma przyjąć taktykę Neymara żeby dostać podwyżkę? Żaden piłkarz nie powinien być ponad klubem. Zarabia wystarczająco dużo. Dlaczego Neymar ma zarabiać dużo więcej od legend Barcelony takich jak Iniesta? Niech odchodzi jak jest łakomym na pieniądze lichwiarzem. Ten klub trzeba kochać, trzeba chcieć w nim grać, a nie patrzeć na pieniądze. Żaden piłkarz ani jego agent nie może trząść klubem.
1
Aha.. Czyli zginął szczęśliwy, robiąc to co kocha... Brak słów.
1
Wchodzę na facebooka, a tam link do posta pod tytułem: "Mężczyzna został uduszony przez anakondę, gdy uprawiał z nią seks"
Przyznam, zatkało mnie.
Czy ten świat jest zły czy my?
1
Myślę, że przy ściągnięciu Jamesa i Tolisso byłaby szansa na wyciągnięcie Thiago.
1
Najlepsze wyjście.
0
Szybki i zwinny? Na pewno mówisz o Rakiticu? Mam odmienne zdanie :)
4
Pozazdrościć? Jedynie Verrattiego.
0
Tylko miliarder nie oznacza, że pieniądze trzyma na końcie. Zazwyczaj wycenia się majątek, wartość firm, nieruchomości, obrót pieniędzmi itd. Miliarder nie oznacza faktycznych pieniędzy na końcie bankowym, a ogółu jego majątku. Nie wiem czego w tym nie rozumiesz.
0
Jeśli mam w portfelu 100zł, a muszę wydać to np. na naprawę komputera to pożyczam 3zl na browar albo 1.5, bo naprawa kosztuje 98.5zł.
1
A czy jedno wyklucza drugie?
5
Do wszystkich niedowiarków, których śmieszą ludzie, którzy uważają, że PSG stać na transfer Neymara. Ludzie.. w tych czasach są takie możliwości i pieniądze o jakich kiedyś nawet nie śniono. Właścicielem PSG jest miliarder, podkreślam MILIARDER. Czy zdajecie sobie sprawę jakie ten facet ma możliwości? Jakie ma kontakty? Jakich zna ludzi? Z takim majątkiem jego samego stać byłoby na zakup Neymara, a dodajmy do tego jego znajomych milionerów, miliarderów, którzy mogą dorzucić swoje trzy grosze do transferu bądź w innym wypadku Nasser mógłby wziąć od nich pożyczkę. Podam przykład co robi zwykły Kowalski, który nie ma gotówki na kupno domu? Bierze pożyczkę. Co może zrobić Nasser nie mając pieniędzy na zakup Neymara (chociaż nie wierzę, że nie ma). Może wziąć pożyczkę. On zna światową finansiere i z takim budżetem i kontaktami nic nie jest niemożliwe ani niewykonalne. Podsumowując: tak, uważam, że PSG stać na transfer Neymara.
0
Tylko, że zarząd nie ma nic do gadania przy wpłaceniu klauzuli. Nie chce grać, niech odchodzi, nie potrzebujemy lichwiarza. Bez łaski. Chcę odejść odsyłamy kluby zainteresowane do klauzuli i tyle w temacie. Nie opłacą-zostaje, będzie stroił fochy-trybuna.
1
Żadna porażka. Neymara decyzja.
1
Jeśli Neymar ma zachowywać się w podobny sposób i ciągle żądać podwyżek takimi zagrywkami to ja z chęcią bym mu podziękował za grę w barwach Blaugrana. To nie jest plac zabaw ani tym bardziej cyrk. Niech nabierze szacunku,a przede wszystkim dojrzeje, jak nie- do widzenia. Żaden piłkarz nie powinien być ponad klubem.
Oczywiście mój komentarz tyczy się ewentualnej zagrywki Neymara, jeszcze nie wiemy czy jest to sposób na podwyżkę czy zwykły wymysł mediów.
0
Niewiarygodna kwota.
1
O kurcze hahahahahaha, a jednak przeczytałem dalej: 'czekam tylko kogo kupią na prawą obronę, będę się śmiał jak wezmą bellerina'. Teraz to ja nie z Ciebie pośmieje jak uważasz, że Barca kupi kolejnego prawego obrońce po kupnie Semedo. Co Ty bierzesz?
23
Ściągają rezerwowego prawego obrońcę Portugalii.. Dalej nie chce mi się czytać. Brak słów.. Semedo to najlepsza opcja na rynku transferowym.
0
Czy da taką samą jakość dowiemy się jak zobaczymy Ousmane w Barcelonie. Teraz możemy tylko spekulować. Uważam, że w przypadku odejścia Neymara, Dembele jest najlepszą opcją. Żaden Dybala, który
dla mnie nie jest skrzydłowym. Ousmane jest na tyle dobry w swoim wieku, że mógłby być decydujący w ważnych momentach. Nie zapominajmy, że przed Neymarem też było życie i wygrywaliśmy wiele trofeów oraz byliśmy na samym szczycie. Osobiście nie uważam żeby sprzedaż Neymara była wielką tragedią i żałobą narodową jeśli zostanie odpowiednio zastąpiony. Dembele + najwyższe klasy środkowy pomocnik typu: Thiago, Verratti, Isco, Eriksen, Coutinho. Swoją drogą przy przejściu Neymara do PSG transfer Verrattiego do Barcelony stanie się automatycznie niemożliwy.
0
Moim zdaniem Dembele znakomicie poradziłby sobie w zastąpieniu Neymara.
2
Takim zawodnikiem jest Dembele.
0
Jestem niemal pewny, że Real zrobi przynajmniej jeden wielki transfer, także nie cieszyłbym się nadto wyprzedażą w Madrycie.
0
dla mnie bomba :)
1
No nic, jeśli Neymar odejdzie to świat się nie zawali, trudno, jego decyzja. Najważniejsze w przypadku odejścia to odpowiednie go zastąpienie. Najlepszym kandydatem byłby Dembele. Głowa do góry, poradzimy sobie :)
1
na pewno Verratti odejdzie do gorszego zespołu z mniejszymi perspektywami od PSG :D