nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVP Sport- hahaha
0
jak dla mnie Gazzetta dello Sport chce żebyśmy myśleli, że Messi tak chce
0
Nie wariuj chłopie :)
5
Tak
0
oglądałem, a Ty?
2
jest Higuain, Cavani i Mandzukic, a nie ma Suareza? facepalm
11
Inigo jest bardzo dobrym obrońcą, ale nazywanie go gwiazdą światowego formatu jest lekką przesadą.
9
Jak faksy działają to i w weekendy :D
0
Bez problemu. Zależy od klubów.
36
O czym Ty mówisz?
19
@neurophate
Seri za około €25m. Sam zawodnik nie miałby problemu zaakceptować ofertę Barcelony. MD/@MDpor_elmundo
0
Jasne lepiej się założyć jak już oficjalnie ogłoszą transfer :D
0
Czy zakładasz się ze mną, że Coutinho zagra w tym sezonie w FC Barcelonie? Ja mówię, że zagra.
0
I czemu mówisz was? Nie uogulniaj. Ostatni zakład jaki przyjąłem na tej stronie to tak, że Enrique odejdzie po sezonie. Niestety do tej pory nie obejrzałem kraty piwa. I tutaj serdecznie niepozdrawiam użytkownika TheKoziol (ty chu...). Może Ty okażesz się słowny?
0
Przyjmujesz zakład czy pękasz?
2
Haha :)
0
Zakład o czteropaka, że Coutinho zagra w Barcelonie?
0
Podać Ci przykład? Neymar na 200% zostaje. Więcej nie trzeba mówić.
36
To się nie się bój. Zluzuj majty :)
0
Pół żartem, pół serio. Porównując Ronaldinho do Neymara rzec można, że Neymar to taki istny przypadek Benjamina Buttona.
1
Nie ma co się przejmować. Moim zdaniem przyjdzie Coutinho, a jak nie to inna gwiazda. Bartomeu nie pozwoli sobie na kolejną pomyłkę . To jest nasz as w rękawie.
1
Rola dla Sergio Roberto albo innego wychowanka np. Alena
10
Time will show :) prawdopodobnie w miejsce Iniesty
3
Całej nie wydadzą na transfery, bo część wydadzą na premie dla Neymara i jego ojca, hehehehe
2
Brazylijczyk nie poleciał na najbliższe spotkanie :)
0
Ten asystent to Unzue. Jeszcze nic :)
0
Nie jest proste, ale Neymar jest w PSG i takie są realia.
0
Jasne, że nie znamy szczegółów i możemy nigdy ich nie poznać. Jednakże mam na myśli jaki jest rezultat: gdzie jest Neymar? W PSG. Koniec końców można powiedzieć: tak, PSG stać na Neymara.
0
od Kataru powiadasz, zgadzam się. a kto jest właścicielem PSG?
0
jaki jest rezultat? Gdzie jest Neymar, panie poklask? PSG zrobiło to mądrze i nie zapłaciło tyle ile powinni patrząc na klauzule z podatkiem.