0

TVP Sport- hahaha

0

jak dla mnie Gazzetta dello Sport chce żebyśmy myśleli, że Messi tak chce

0

Nie wariuj chłopie :)

5

Tak

0

oglądałem, a Ty?

2

jest Higuain, Cavani i Mandzukic, a nie ma Suareza? facepalm

11

Inigo jest bardzo dobrym obrońcą, ale nazywanie go gwiazdą światowego formatu jest lekką przesadą.

9

Jak faksy działają to i w weekendy :D

0

Bez problemu. Zależy od klubów.

36

O czym Ty mówisz?

19

@neurophate
Seri za około €25m. Sam zawodnik nie miałby problemu zaakceptować ofertę Barcelony. MD/@MDpor_elmundo

0

Jasne lepiej się założyć jak już oficjalnie ogłoszą transfer :D

0

Czy zakładasz się ze mną, że Coutinho zagra w tym sezonie w FC Barcelonie? Ja mówię, że zagra.

0

I czemu mówisz was? Nie uogulniaj. Ostatni zakład jaki przyjąłem na tej stronie to tak, że Enrique odejdzie po sezonie. Niestety do tej pory nie obejrzałem kraty piwa. I tutaj serdecznie niepozdrawiam użytkownika TheKoziol (ty chu...). Może Ty okażesz się słowny?

0

Przyjmujesz zakład czy pękasz?

2

Haha :)

0

Zakład o czteropaka, że Coutinho zagra w Barcelonie?

0

Podać Ci przykład? Neymar na 200% zostaje. Więcej nie trzeba mówić.

36

To się nie się bój. Zluzuj majty :)

0

Pół żartem, pół serio. Porównując Ronaldinho do Neymara rzec można, że Neymar to taki istny przypadek Benjamina Buttona.

1

Nie ma co się przejmować. Moim zdaniem przyjdzie Coutinho, a jak nie to inna gwiazda. Bartomeu nie pozwoli sobie na kolejną pomyłkę . To jest nasz as w rękawie.

1

Rola dla Sergio Roberto albo innego wychowanka np. Alena

10

Time will show :) prawdopodobnie w miejsce Iniesty

3

Całej nie wydadzą na transfery, bo część wydadzą na premie dla Neymara i jego ojca, hehehehe

2

Brazylijczyk nie poleciał na najbliższe spotkanie :)

0

Ten asystent to Unzue. Jeszcze nic :)

0

Nie jest proste, ale Neymar jest w PSG i takie są realia.

0

Jasne, że nie znamy szczegółów i możemy nigdy ich nie poznać. Jednakże mam na myśli jaki jest rezultat: gdzie jest Neymar? W PSG. Koniec końców można powiedzieć: tak, PSG stać na Neymara.

0

od Kataru powiadasz, zgadzam się. a kto jest właścicielem PSG?

0

jaki jest rezultat? Gdzie jest Neymar, panie poklask? PSG zrobiło to mądrze i nie zapłaciło tyle ile powinni patrząc na klauzule z podatkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?