27

najbardziej szokuje mnie nie Lavezzi,a Pelle

1

Żałośnie wygląda Ter Stegen w tej gierce

0

tak

0

Jędrzejczyk jest murowaną faworytką, strach w oczach Kowalkiewicz na konferencji przed walką był ogromny. Wcześniej byłem za Conorem, jednak za jego pajacowanie na konferencji należy się solidny łomot

0

pozycja Denisa Suareza to środkowy pomocnik

13

Ty tak poważnie? Pieniądze z nieba wzięli?

2

TurboHajto

0

aa, ok :D

0

hee????????????????

0

mam tak samo jak wy

16

gdyż ponieważ Argentyna ciągle zawodzi

0

Nie fatyguj się, poczekaj. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę. Jeśli wróciła do oddziału to może kurier nie zdążył rozwieść wszystkiego lub nie zastał Cię w domu

0

Tak masz rację, Rakitic wiele dał zespołowi swoją grą i nastawieniem. Zbalansował zespół wypełniając luki, które tworzą się przy podłączaniu do ataku naszych ofensywnie usposobionych obrońców. Dobrze wykonuje swoją pracę dodatkowo,dorzuca swoje serce, które zostawia na boisku. Mimo wszystko,można byłoby wymagać od niego więcej w ofensywie i rozegraniu piłki, przyspieszeniu lub zwolnieniu tempa, chodzi mi o typowe rozgrywanie,rozdzielanie piłek . Oceniając jego(od przyjścia) grę w skali 1-10, wystawiam ocenę 7,5/10. Na ten moment tylko kilku piłkarzy jest w stanie posadzić Ivana na ławce miedzy innymi Verratti, Modric.

Również pozdrawiam :)

0

Janusz to możesz Ty mieć na imię to po pierwsze,a po drugie gdzie ja napisałem, że Rakitic to nie jest dobry piłkarz i nie odwala czarnej roboty? naucz się czytać ze zrozumieniem jeśli w szkole, na polskim nie opanowałeś takich umiejętności. nakierowując Cię na odpowiedni temat rozmowy, uważam, że Ivan to dobry piłkarz, ale nie znakomity i nie uważam go za najlepszy transfer od czasu R10, bo takim transferem chociażby jest Dani Alves, Mascherano czy wykupienie powrotne Pique.

0

Suarez tak, ale czy Rakitic to najlepszy ruch transferowy od czasu kupna R10? na pewno nie

0

marze o Verrattim Blaugrana

1

Drugi raz zawinił choćby przy strzale jakiegoś piłkarza z City,który otarł słupek , gdzie nawet się nie ruszył, stał jak zamurowany. nie wierzę, że wiedział na 100%, że nie trafi w bramkę. Nie pierwszy raz widać u niego niepokojące przyruchy albo bierność przy strzałach z dystansu

30

daj im ździebełko czasu

1

Dokładnie, komentarz jest super, też to zauważyłem nie to co zanudzanie w lidze hiszpańskiej, zero przekazywania emocji, lektorzy, a nie komentatorzy

1

co zrobił ten piłkarz przy pierwszej bramce dla Juve... to jest karygodne

13

A gdzie ma się ograć? Na PlayStation?

2

Moja przewidywana jedenastka: Ter Stegen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Busquets, Denis , Rafinha, Messi, Paco, Neymar

0

Capoue

4

Sandro gol

0

myślę, że jednak zagra najbardziej optymalny skład czyli ten z Rakiticem. nie będzie roszad

0

Hahahahah, sorry, wkleiłem nie ten link :D

0

sorki zapomniałem, teraz nie mogę edytować, więc dla wszystkich : Filmik pokazuje największe błędy Ter Stegena

0

0

Starałem robić tak żeby po 19 już czekać w kolejce, trwa to różnie, ale zazwyczaj czekałem 10-20 minut żeby wejść, także ok. 20 siedziałem już na miejscach

1

Ogólnie zasada jest taka, że im bliżej do meczu tym większe kolejki do bramek. Jednak zawsze wszystko szło sprawnie, nie było większych zatamowań. Osobiście zazwyczaj wchodziłem na stadion po godzinie 19, tak będzie też tym razem, do zobaczenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?