nwchades
Dołączył/a: listopad 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deathwing112 To nie ja to ustalałem, po prostu tak to wygląda.
3
@Avatarr Wydaje mi się że jest to ułożone alfabetycznie:
Cristiano
de Jong
de Ligt
Kane
Hazard
Mane
Mbappe
Messi
Salah
van Dijk
48
@Suzu A ja uważam że to naprawdę dobra decyzja. Pod koniec Copa widać było, że drużyna już jako tako wygląda.
A takie zmienianie trenera co chwilę, bez dania mu poważnej szansy, nie ma większego sensu.
3
@kamilo0066 Każda interwencja Policji powinna być upamiętniona nagłówkiem na Onecie? Zwłaszcza że z tego co czytam, to ksiądz nawet nie wniósł oskarżenia, ani nie powiedział policji o zrzucaniu z fotela czy machaniu krzyżem. Powiedział o tym tylko dziennikarzom.
Agresję należy potępiać na każdym kroku, niezależnie od tego z której strony idzie. Ale nie porównujmy takich zdarzeń do ciężkich pobić, czy zamieszek na marszach, bo zakładam że do tego pijesz.
1
@JaSzymon https://www.liverpoolfc.com/news/community/308656-reds-show-their-colours-in-support-of-liverpool-pride
Ciekawe czy Grabara wie jakie wartości reprezentuje klub w którym gra.
1
@masq Broadchurch polecam.
Sharp Objects też jest świetne, również polecam.
2
@ProMILs Przecież oni się wypowiadają na temat trollingu. I analizują ten trolling, ba, pokazują że taki trolling może być pewnego rodzaju eksperymentem społecznym i można z niego wyciągnąć jakieś wnioski. Przeczytałeś te wypowiedzi?
2
@ProMILs Śmieszą Cię wypowiedzi autorytetów w danej dziedzinie? Co tam jakiś doktor psychologii, ProMILs wie lepiej. :x
1
@deyna2018 Szczerze mówiąc ja bym nie dopłacał do 8GB.
0
@deyna2018 A no to jeżeli tak wolisz, to spoko.
Jeśli masz obawy o bezpieczeństwo czy coś, to nie ma się czym martwić, szansa że dojdzie do jakiegoś oszustwa na allegro jest minimalna.
Tu masz za 609zł:
https://allegro.pl/oferta/sapphire-pulse-radeon-rx-570-4g-gddr5-8196272719
0
@deyna2018 Jak nie masz problemów z kupowaniem na amazonie:
https://www.amazon.de/gp/product/B07MLZW8QT/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
Ale w Polsce też można znaleźć taniej:
https://proline.pl/sapphire-radeon-rx-570-pulse-4gb-256bit-freesync-p1353712
4
@sebasek99 Weź nie wrzucaj takich rzeczy, już się jeden na baita złapał, a zaraz pewnie będą kolejni. :/
1
@Mazi Co ma bycie prawiczkiem do preferencji seksualnych?
Pierwszy stosunek nie jest momentem w którym poznajesz swoją orientację. Są też takie rzeczy jak masturbacja, nie mówiąc już po prostu o odczuciach w stosunku do innych, postrzeganie ich atrakcyjności itd.
Po prostu na przyszłość, jeśli chcesz dyskutować, używaj wartościowych argumentów. Hipotetyzowanie na temat możliwych badań naukowych nie jest w żaden sposób wartościowym argumentem.
0
@Mazi Sedno sprawy jest na pewno takie, że Twoje hipotetyczne rozważania o "naukowych" wyjaśnieniach są bezwartościowe jeśli chodzi o dyskusje. Bo "co by było gdyby", to nie argument.
Trochę się zgubiłeś w swoich rozważaniach. Bo te preferencje seksualne, które w żaden sposób nie są realizowane - skąd pewność że one są?
Edit: Usunąłem ostatnie zdanie.
1
@Mazi Nie jedyny argument, tylko jedyny który mi przyszedł do głowy w tym momencie.
Tak jak już mówiłem, czcze rozważania są czcze. Jeżeli preferencje są tylko hipotetyczne i nie idą za nimi żadne czyny, to dla mnie możesz czuć pociąg do mrówek. Bez czynów nie jest to w żaden sposób szkodliwe dla nikogo. I tak, to też nadal byłoby zaburzenie.
Homoseksualizm nie jest zaburzeniem, przynajmniej nie w takim znaczeniu w jakim ja to odbieram. Bo dla mnie zaburzenie to coś szkodliwego. Jeżeli dojdziemy już do wniosku, że seks nie służy tylko prokreacji (a mam nadzieję że do tego wniosku doszliśmy już dawno), to homoseksualizm nie ma w sobie żadnych znamion zaburzeń seksualnych - brak argumentu krzywdy, obopólna zgoda, rozwinięte cechy płciowe.
1
@Mazi Ja też raczej nie szedłbym w stronę choroby, przynajmniej nie dosłownie. Nazwałbym to zaburzoną preferencją seksualną.
Dlaczego zaburzoną? Abstrahując od krzywdy, która jest rezultatem takich skłonności (bo tego chyba nie muszę tłumaczyć, dla mnie pedofilia jest bardziej zbliżona do gwałtu niż do czegokolwiek innego), jest na pewno kwestia nierozwiniętych cech seksualnych/płciowych u osób małoletnich. Ale to musiałbym poczytać badania na ten temat, nie lubię się wypowiadać o rzeczach o których nie mam wiedzy.
Dla mnie argument krzywdy jest w 100% wystarczający, ale zakładam że są jeszcze inne argumenty.
1
@Mazi Po co takie czcze rozważania?
Jeżeli pedofil nie popełnia czynów pedofilskich (nie jest oprawcą, jak to nazwałeś) to nie jest pedofilem.
To tak jakby nazywać mnie mordercą, bo bardzo mam ochotę kogoś zabić. Dopóki nie dojdzie do czynu/próby, to nie mogą być wyciągnięte konsekwencje.
2
@Mazi Nigdy w życiu nie zrozumiem jak można przyrównywać homoseksualizm do pedofilii.
1
@LuisSalvano Nie musiał się kryć? No tak, początek lat 60-tych, idealny moment na bycie czarnym gejem.
1
@LuisSalvano Przedstawiła go jako geja, który musi kryć się ze swoją orientacją. Bo tak było w rzeczywistości. Nie bardzo rozumiem, dlaczego fakt że był gejem musi być jakimś punktem zwrotnym w całej historii.
1
@LuisSalvano Mam nadzieję że żartujesz. Żaden wątek nie jest wciśnięty, ten film jest oparty na faktach.
2
@Kamill10 Ale manipulacja. Że niby jacy sportowcy identyfikują się z "Let All Play"?
Nie mówiąc już o tym, że to całe "Let All Play" sprowadza się tylko i wyłącznie do tego, żeby zakazać używania tęczy na strojach piłkarskich. Wymyślili sobie że to symbol polityczny i próbują to wmówić światu. Więc fajna organizacja.
Zresztą, nawet nie zebrali 30000 podpisów w już ponad 2 miesiące. To pokazuje jaką mają siłę przebicia.
PS: Ciekawe ile osób krzyczących o "cenzurze" w przypadku naklejek GP jednocześnie popiera cenzurę tutaj. Hipokryzja to mało powiedziane.
0
@kamilo0066 Ty chyba sam nie wiesz co napisałeś, jeśli nadal będziesz twierdzić że istnieje coś takiego jak organizacjA LGBT.
Są organizacjE LGBT. Na przykład ILGA.
0
@kamilo0066 Ja nie wiem. Czy ja nie po Polsku piszę?
ILGA
LGBT
Znajdź różnicę.
ILGA może głosić postulaty z którymi się nie zgadzam. Będę krytykował ILGĘ. Tak samo mogę krytykować Stowarzyszenie Lambda czy ASNO, jeżeli nie zgadzam się z czymś co mówią.
LGBT to społeczność, krytykując LGBT krytykujesz wszystkie osoby które zawierają się w tym skrócie. Więc nie możesz powiedzieć że tolerujesz homoseksualistów, ale nie tolerujesz LGBT. To zdanie sprzeczne.
0
@Nano22 A co, może nie? Z samego założenia związki zawodowe zrzeszają pracowników, więc to chyba oczywiste.
1
@kamilo0066 Nie ma czegoś takiego jak organizacja LGBT.
Może jeszcze ideologia? :x
LGBT to społeczność. Są różne organizacje czy stowarzyszenia działające na rzecz LGBT, czy zrzeszające takie osoby. Ale dlaczego wrzucać wszystkich do jednego wora?
2
@kamilo0066 Zdajesz sobie sprawę że to co mówisz to sprzeczność? LGBT to między innymi osoby homoseksualne.
8
@kamilo0066 Bardzo głupi i bezsensowny gest. Wobec tej dziewczyny powinny zostać wyciągnięte jakieś prawne konsekwencje.
Ale obwinianie całej społeczności za jedną osobę? A potem jeszcze teksty popierające przemoc? Serio?
1
@BarcaInfo Nawet jeśli jakaś sytuacja była, to jak dla mnie Alena nie powinien nic o tym mówić w telewizji.
0
@msmsms Niestety blockbustery rzadko mają nominacje do tych "większych" kategorii.
Ale nie obraziłbym się jakby doceniono w końcu RDJ-a za rolę Tonego Starka, bo od początku jest on świetny, a w Endgame przeszedł sam siebie.