1

@robsesh Równie dobrze mógł mieć na myśli, że w przypadku transferu ma 60% na przejście do Barcelony, a 40% na przejście do Realu. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

0

@msmsms To żaden argument. Jest takie zjawisko - fałszywa powszechność. Równie dobrze mogłeś trafić akurat na wyjątkowo inteligentne jednostki, które są równoważone gdzieś indziej przez wyjątkowo nieinteligentne jednostki. Co koniec końców sprawia, że przeciętna osoba jąkająca się nie różni się od przeciętnej osoby niejąkającej się.
Nie mówiąc już, że Twoja ocena inteligencji też może być niewłaściwa. Ba, może nawet przypisujesz im jakieś cechy, których tak naprawdę nie posiadają, ze względu na sympatie i współczucie wobec nich, co sprawia że jesteś nieobiektywny.

0

@msmsms Z tego co widzę, to w każdym artykule, który udało mi się znaleźć, piszą, że nie ma żadnego związku między jąkaniem się a poziomem inteligencji.

0

@msmsms Masz jakieś badania na ten temat, statystyki, cokolwiek?

0

@msmsms Skąd przeświadczenie, że osoby jąkające się to wybitnie inteligentne i utalentowane jednostki? Skąd ten pomysł o utracie 60% potencjału?

0

@dziaraka Telenowela "Neymar" to też rozrywka, którą ktoś się może interesować, bo chce.

10

@dziaraka Jak oglądasz mecz to się nie emocjonujesz? Przecież nie masz wpływu na wynik.

0

@AdrianGajewski2005 Co mają wykresy klimatyczne z kilku milionów lat do dziury ozonowej?

0

@AdrianGajewski2005 Polecam Google. Wpisz "Dziura ozonowa". Weź pierwszy lepszy artykuł z jakiejś w miare rzetelnej strony. Nawet wikipedia pomoże. I się wszystkiego dowiesz.

4

@AdrianGajewski2005 Ehhh, też kiedyś tak myślałem. Dobrze że z Korwina się wyrasta.

0

@ViscaBarca123 To już chyba kolejny raz, co wygląda trochę dziwnie przy zapowiedziach o jego rotacji między pierwszą i drugą drużyną.

5

@ViscaBarca123 A co z Puigiem? Już nie jest zapraszany, czy po prostu dziennikarze już go nie traktują jako gracza Barcy B?

1

@neymarcin Z niewspominanych jeszcze mogę polecić Twin Peaks, Fargo i Legion.

2

@Chwytliwy Maldini w 2003 roku miał 35 lat.
200 mln za 35-letniego stopera?

1

@marcin62 Support nie jest w stanie pomóc?
Ja nigdy nie miałem takich problemów.

0

@marcin62 U mnie Origin działa bez problemów.

1

@kuz Na twitterze nic nowego nie ma, skąd info?
Ja się spodziewam że oferta ~200mln przejdzie w jakiejś formie.

1

@badej60 Jak wejdziesz w aplikacje Origin, to masz tam zakładkę
Oferty specjalne->Wyprzedaż

0

Samo to że ktoś gra w gry będąc dorosłym charakteryzuje go jako duże dziecko? A jeśli ciężko pracuje, utrzymuje rodzinę, zajmuje się dziećmi, a godzinę dziennie, swojego wolnego czasu poświęca na zrelaksowanie się przy grze - dalej duże dziecko?
A jeśli utrzymuje się z grania w gry, ba robi na tym pieniądzę dużo większe niż przeciętny człowiek - dalej duże dziecko?
A jeśli zamiast obejrzeć film/serial/przeczytać książkę, woli odpalić z synem/córką grę i pograć z nimi tę godzinę - dalej duże dziecko?
Jeżeli jakieś oburzające jest dla Ciebie, że producenci gier robią gry, bo chcą zarabiać pieniądzę, to w jakim Ty świecie żyjesz? Tak samo sprawa wygląda z producentami filmów/seriali, pisarzami itd.

A fakt że, jak sam mówisz, nie grasz już od 8/9 lat, pokazuje że nie masz pojęcia jak wyglądają współczesne gry, gdzie mamy masę produkcji skierowanych stricte pod dorosłego użytkownika, ba, można wręcz powiedzieć dojrzałego.

7

@ProMILs Ahh, że akurat mam wolną chwilę, to sobie pozwolę skomentować. Bo tutaj widzę manipulacja pełną gębą.

Dembele - Największy problem to kontuzje, za każdym razem, gdy już złapie formę, łapie jakiś uraz. Niestety powrót do dobrej dyspozycji do tej pory zawsze zajmował mu dużo czasu. W Borussi też grał po obu stronach - tam mu to nie przeszkadzało?

Coutinho - Przyszedł, strzelił kilka ładnych bramek i zgasł. Tyle. Ani nie haruje w defensywie, ani nie błyszczy w reprezentacji. Nie wiem skąd takie pomysły. Oglądałem Copa, wyglądał jak w swoich "lepszych" meczach w Barcelonie, czyli dalej poniżej oczekiwań.

Arthur - No tutaj to kompletna nieprawda. Arthur na początku swojej przygody w Barcelonie grał niesamowicie zachowawczo, do boku, do tyłu, to były jego znaki firmowe. To co go wyróżniało to umiejętność utrzymania się przy piłce praktycznie w każdej sytuacji i dobre czytanie gry, co pozwalało na fajne ustawianie się i pokazywanie kolegom do rozegrania. Ale sam nie podejmował ryzyka. Z czasem zaczęło się to zmieniać, ale zatrzymała go kontuzja. Po kontuzji nie mógł wrócić do optymalnej dyspozycji, ale miejmy nadzieję, że w tym sezonie się to zmieni.

Roberto - Za Lucho na obronie grał już tak "oficjalnie" od sezonu 16/17. 6 asyst. U Valverde? 7 asyst w sezonie 17/18 i 18/19 (statystyki z LaLiga via Transfermarkt). No rzeczywiście, wypalony.

Busquets - Jeżeli uważasz, że problemy Busquetsa, czyli sytuacje, w których nie potrafi podać celnie na kilka metrów, to wina Valverde, to naprawdę nie wiem czego Ty oczekujesz od trenera. Żeby sterował tymi zawodnikami jak w FIFIe? Kiedyś przyszedł czas na Xaviego czy Iniestę, teraz przyszedł czas na Busiego. Nic nie trwa wiecznie.

Rakitić - Pozwolę sobie nie komentować Twojej wypowiedzi na temat Chorwata. Bo tu za bardzo nie ma czego komentować...

Suarez - kontuzje, braki motoryczne czy techniczne. Wina Valverde! Bo to nie tak, że człowiek się starzeje, prawda? Traci swoje walory?

Griezmann - Serio? Bardzo fajnie zaprezentował się w presezonie, nie wyszedł mu jeden mecz, a dla Ciebie to już zmarnowany zawodnik? Rozczarowanie po JEDNYM meczu ligowym? Okej.


PS: Valverde powinien odejść na koniec poprzedniego sezonu.

6

@socha Są bajki dla dzieci i są bajki dla dorosłych. Tak samo z grami. Nie powiesz mi chyba, że to głównie dzieci grają w Heavy Rain, Until Dawn, Wiedźmina czy inne tytuły przeznaczone konkretnie pod dorosłego gracza.
No chyba że dla Ciebie gry się sprowadzają do CS-a i Fortnite'a, ale to wtedy nie mamy zbytnio o czym rozmawiać.

7

@socha "Gry są dla dzieci" to jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie ostatnio przeczytałem.
To może filmy też są dla dzieci? Seriale? Książki? Oglądanie meczy? Hobby, przyjemności, to są głupoty dla dzieci, gdzie by się dorosły człowiek takimi rzeczami przejmował...

0

@sintesox Już 36 minut gra na środku. Nadal nie wniósł za dużo do gry. Może po prostu słabszy mecz?

0

@Deraxium De Jong grał głównie na ŚPD w Ajaxie, czasem nawet na ŚO.

1

@sintesox Ale skoro gra na środku, to jak możemy go oceniać po jego grze na skrzydle?

1

@sintesox Griezmann gra na środku.

18

@FCMichalo Naprawdę zastanawia mnie kto głosuje na Ronaldo (24% w tej chwili). Przecież on po tym sezonie nie zasługuje nawet na top3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FCMichalo Uważasz że B. Silva zagrał lepszy sezon niż Messi? ^^

1

@SuperPatsonFCB Raczej przykre jest to, że większość "krytyki" w stosunku do niej sprowadza się do żartów o "domyśl się" i kuchni...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?