nwchades
Dołączył/a: listopad 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grubson06 Skomentował mu post na Instagramie, czy co?
2
@matirix20 Porozmawiaj z kapłanką. I jeszcze masz taką podwodną część jaskinii, musisz dźwigniami się pobawić żeby się tam dostać.
2
@tomono Nie. Uważam Messiego na niesamowitego piłkarza i świetnego człowieka. Oczywiście na podstawie tego co mogę zaobserwować.
0
@Gall Do czego podchodzę? Tu jest podniesiona kwestia zarządzania. Jeśli coś daje zysk jest to zarządzanie dobre. Jeśli stratę - złe.
0
@Bartek22 No chyba nie. Każdy transfer na którym Barcelona wyszła na plus to dobre zarządzanie.
0
@fcbheroes Ogólnie pozytywne wrażenia. Jeżeli chodzi o sezony to 1>3>2.
3
@BarcaInfo Odnośnie Griezmanna i Messiego: trzeba być dużym ignorantem, żeby widzieć jakikolwiek problem między tymi piłkarzami. Zarówno Messi jak i Griezmann grali dzisiaj co najwyżej średnio, Messi kilka razy zachował się samolubnie, ale dopowiadanie sobie o jakichś wyimaginowanych konfliktach jest irytujące, nie tylko dla nas, ale i dla powyższego duetu.
0
@Patrykl145 Raczej Breaking Bad.
Ale wartych obejrzenia/bardzo dobrych jest co najmniej kilkanaście.
0
@robsesh Hazard, Jovic, Mendy, Militao. To nie są wielkie transfery?
1
@LeoMessi1994 Przeczytałeś ten artykuł?
Ja osobiście za Gretą nie przepadam, bo chociaż zgadzam się z ogólnym przesłaniem, to nie podoba mi się jej forma przekazu.
Ale co złego w tym, że rejestruje wizerunek swój i swojej fundacji, żeby nie został wykorzystywany bez jej zgody, jak z dużą dozą prawdopodobieństwa ma to teraz miejsce?
0
Kolejny mecz Pucharu Króla za tydzień?
0
@pikass14 A jaki masz router? W tańszych modelach jest zazwyczaj ograniczenie do 100 Mb/s po LANie.
1
@Katalonbar 10 Mb/s wystarcza spokojnie do 1080p.
0
@BigShaq Może jakaś pomyłka w tłumaczeniu? Bo to bez sensu jest.
1
@AdrianGajewski2005 O cholera. Ale Ty masz skrzywione myślenie. To jak złodziej z bronią do Ciebie podejdzie i powie Ci, że masz mu oddać portfel, to w sytuacji gdy mu nie oddasz i on Cię zastrzeli jest usprawiedliwiony, bo w końcu Cię ostrzegł? Czy tu w grę wchodzi znowu wojna, która pozwala na cokolwiek, bo "nie możemy sobie tego wyobrazić"?
Mord to mord. Jak kogoś uprzedzisz że go zamordujesz jeśli Ci się nie podporządkuje, to wcale Twojego mordu nie umniejsza.
3
@AdrianGajewski2005 W jaki sposób kilkuletnie dzieci działały na szkodę podziemia?
1
@pax Najwyraźniej niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że Polak również może być złym człowiekiem.
Ciekawe czy @AdrianGajewski2005 w ten sam sposób usprawiedliwia zbrodnie Bandery - skala może większa, ale w końcu to była wojna, prawda? Czy tylko polscy "bohaterowie" zasługują na wyrozumiałość?
0
@AdrianGajewski2005 Aha. Czyli wojna usprawiedliwia mord niewinnych. Fajnie.
0
@AdrianGajewski2005 Może mógłbyś streścić ten dwugodzinny wykład? Jakie argumenty na obronę "Burego" są podane? Czym są poparte?
Bo mam nadzieję że mordowanie m. in. dzieci nie jest usprawiedliwiane "walką o wolną Polskę"...
10
@voytoos1989 Jak ma wysłać po 25 stycznia, to ciężko żeby doszła. ^^
0
Kiedy ma wrócić Dembele? Dobrze by było żeby był do dyspozycji jeśli Suarez ma wypaść na kilka tygodni.
0
@Cvzx Z tego co pamiętam Lauren Hissrich mówiła że kolejny sezon zahaczy jeszcze o opowiadania, ale nie wiadomo o które konkretnie. Podobno Ziarno Prawdy to jej ulubione, więc się można tego spodziewać.
1
@Odesseiron Już abstrahując od tego czyja wina, kto zaczął i inne dziwne rzeczy - jak można tak siedzieć na krześle i się przyglądać na taką sytuację? Nagrywać? Zero empatii w narodzie?
2
@Kusco15 Miałem na myśli bardziej potoczne znaczenie słowa inteligentny. Ale niech będzie.
Korwin jest inteligentnym ignorantem, robiącym z siebie idiotę, wypowiadając się na tematy o których nie ma pojęcia.
4
@Nano22 Jaka inteligentna osoba wypowiada się tonem znawcy na tematy o których najwyraźniej nie ma najmniejszego pojęcia?
3
@Nano22 Myślę że tego typu wypowiedzi dużo dosadniej świadczą o jego inteligencji niż umiejętność gry w brydża.
0
@Nano22 Koniec końców chyba nie wychodzi to na dobre. Gdyby nie te kontrowersje (żeby nie powiedzieć dosadniej) to uważałbym go za inteligentnego człowieka. I chyba nie jestem w takim myśleniu odosobniony.
1
@Kompletny Takie typowe pokazanie jak kompletne nie rozumie się danego zjawiska i problemu z niego wynikającego. Tylko jeśli się nie rozumie, to po co się z tym obnosić i wypowiadać się na ten temat?
1
@Bobek24 Mass Effect 2 i 3 (Andromeda też okej, ale gorsza), Dragon Age Origins (2 i Inkwizycja też okej, ale gorsze), Skyrim, Wiedźmin 2 i 3, Pillars of Eternity, Divinity Original Sin 2.
0
@badej60 Jednego z czarodziejów broniących Sodden. Dlaczego? Pewnie dowiemy się w następnym sezonie. Ja obstawiam że po prostu nie chciał świadków którzy by wiedzieli że przeżył i się gdzieś zaszyje i będzie działał z ukrycia/nie chciał świadków "porażki" z Cahirem, dzięki czemu będzie (tu już spoilery z książki) mógł zrobić coś pseudo heroicznego, ustalonego wcześniej z Nilfgaardem, żeby zdobyć władzę wśród czarodziei.