ofenzywa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i cyk lamela na kapitanie w fpl
0
@Striker jeszcze 5 minut mamo
1
Var w Anglii: wychwycenie milimetrowego spalonego, powtarzanie karnego gdy bramkarz wyjdzie przed strzalem
Var w Hiszpanii: spalone widmo, gole ze spalonych, czerwone kartki z doopy
0
@Witekk10 @FanBarcy22 Gleń moze i tak, ale Jagoda to jakas porazka
0
@Witekk10 no to faktycznie super komentarz xDD
0
@gregory614 uu trudne pytanie
7
@KwaK bedziesz matiego gasił?
0
@Gibbon_FCB 8
2
@kewin dla Realu cena wynosi 20 mln + 5kg karmy dla gekona
11
@daniel32778 No powiem ci, co komentarz to lepszy. Czekam na wiecej.
0
@Hushovt nie
0
@Grzesior667 dawaj ten kod do ligi, wiem ze go masz
0
@Szreko o d ś w i e ż
0
@Jurandinho za 5.0 nie ma, za 5.5 McGinn, Robinson
1
@Footballpassion Schar to slaba opcja po odejsciu Beniteza, za 5.0 masz Zoume lub Holebasa
1
@JaSzymon bedzie gral
2
@kerouac dajesz np pomocnika za obronce, na cala kolejke, nie wiem, da sie - view gameweek history
4
@Tomicco djqr49
0
@Barca_Big_Moment brzmi groźnie
1
@Suzu To jeszcze nie ten poziom co Valverde
120
Dokładnie tego się spodziewałem na Woodstocku. Brud, smród, patologia a jeszcze z domu nie wyszedłem.
1
@barcelonaLM djqr49
0
@shinthps pewnie chodzą na te parady LPG
0
@BigShaq Jak chcesz obrońce City to za Otamendiego Zinchenko lub Stones
2
@Encore Mane moze nie zagrac w pierwszej kolejce, bo pozno z PNA wrocil
1
@kubax911 W tej cenie najlepszy Mi9 t
1
@kubax911 Mam mi9 se polecam. Bateria srednia, ale jest szybkie ładowanie, wiec tragedii nie ma.
3
@Kamill10 no wlasnie chyba ty nie widziales nic procz dwumeczu z tottenhamem LM, nic glupszego chyba tu juz nie przeczytam od tej twojej opini eksperckiej
1
@Kamill10 "laporte jest tragiczny"
co?
0
@Transu96 Jeżeli to ty płacisz to biore tą robote