ofenzywa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kielon93 o jeden kielon za dużo
0
@soczeq Youtube Vanced
0
Uda mu się tak samo jak w City i Bayernie
0
w sensie wygra ligę francuską w PSG i włoską w Juve?
1
Ja będę kibicem Ajaxu dopiero jak wygrają LM.
14
Do kibiców Liverpoolu:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_IJ2b5KPeYCOPaIWa3rgu8z64jIz2lIdr.jpg
0
a to sorki, jednak masz racje ;/ liga hiszpanska najleprza!!1
0
Jeżeli Probierz ze swoją filozofią podbiłby lige hiszpańską, to ekstraklasa byłaby lepszą ligą?
8
W sensie, że też woła o podwyżke co pół roku?
1
Życzenie kontuzji to tam pikuś. Tutaj, jak dobrze pamiętam kilka osób życzyło śmierci Ramosowi xDD
7
XD
0
Dobrze, że Thiago Silva nie gra w City
0
No ale jaki wynik daje awans City, bo nie napisałeś?
0
Szpaku liczący gole na wyjeździe
https://gyazo.com/4bb85fed7c021e6792c7f4a31f346412
0
z kanapy ciężko
26
De Bruyne to zaraz jeszcze mojemu staremu setke wystawi
1
no tak będzie, nie zmyślam
1
Może być i on.
Albo 1.Salah 2.Mane 3.Van Dijk
1
Mój człowiek
2
Piękna historia, która skończy się po roku tak samo jak Monaco
5
Czyli Salah złota piłka - król strzelców ligi, mistrzostwo kraju i wygrana LM.
52
Jak ktoś chce link do dzisiejszego hitu(Brighton - Cardiff), to pisać na priv.
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8VLpBsPjrcS8tRs1Ry76byh6mRQvVbar.jpg
Tak to widzę.
2
O co wam chodzi? Niedługo mecz z Huescą, więc idealna okazja dla Messiego, żeby postrzelać. Po co się z United męczyć?
0
Nic, bo oglądam Ajax
0
United taką grą przynosi wstyd Premier League
0
chyba dzbanem
2
Jak Messi będzie miał mniej goli niż Ronaldo, to w szkole będzie się ciężko pokazać
0
Nic nie znaczy, gdy wygrywa Ronaldo*
0
Z Pawłem Brożkiem stworzyliby świetny duet