2

@kielon93 o jeden kielon za dużo

0

@soczeq Youtube Vanced

0

Uda mu się tak samo jak w City i Bayernie

0

w sensie wygra ligę francuską w PSG i włoską w Juve?

1

Ja będę kibicem Ajaxu dopiero jak wygrają LM.

14

0

a to sorki, jednak masz racje ;/ liga hiszpanska najleprza!!1

0

Jeżeli Probierz ze swoją filozofią podbiłby lige hiszpańską, to ekstraklasa byłaby lepszą ligą?

8

W sensie, że też woła o podwyżke co pół roku?

1

Życzenie kontuzji to tam pikuś. Tutaj, jak dobrze pamiętam kilka osób życzyło śmierci Ramosowi xDD

7

XD

0

Dobrze, że Thiago Silva nie gra w City

0

No ale jaki wynik daje awans City, bo nie napisałeś?

0

Szpaku liczący gole na wyjeździe
https://gyazo.com/4bb85fed7c021e6792c7f4a31f346412

0

z kanapy ciężko

26

De Bruyne to zaraz jeszcze mojemu staremu setke wystawi

1

no tak będzie, nie zmyślam

1

Może być i on.
Albo 1.Salah 2.Mane 3.Van Dijk

1

Mój człowiek

2

Piękna historia, która skończy się po roku tak samo jak Monaco

5

Czyli Salah złota piłka - król strzelców ligi, mistrzostwo kraju i wygrana LM.

52

Jak ktoś chce link do dzisiejszego hitu(Brighton - Cardiff), to pisać na priv.

2

O co wam chodzi? Niedługo mecz z Huescą, więc idealna okazja dla Messiego, żeby postrzelać. Po co się z United męczyć?

0

Nic, bo oglądam Ajax

0

United taką grą przynosi wstyd Premier League

0

chyba dzbanem

2

Jak Messi będzie miał mniej goli niż Ronaldo, to w szkole będzie się ciężko pokazać

0

Nic nie znaczy, gdy wygrywa Ronaldo*

0

Z Pawłem Brożkiem stworzyliby świetny duet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?