0

@Colon Owszem.

2

@BigShaq czemu nie ma meczu na eleven

1

@Colon Youtube Vanced ma taką możliwość

1

@Karol1993 Mane nie wygral PNA

0

@aras17_VeB b450 pro max

2

@Kamiloza91 U mnie robote zrobił Maitland-Niles

1

@Leooo nie przeloczaj wiecej

0

@Leooo Wiecej niz 2 razy?

0

@NaFazieHitman ja moge kilka herbow wplacic

43

Fajna reklama taka nie za mała, chociaz wole takie z napalonymi mamuśkami z mojej okolicy

0

W grupie G to jeszcze tylko Legii brakuje

0

@AmigoBlancos ładna jakaś?

0

@Striker "La rambla przeciwna transferowi Neymara"

1

@Pawlak1992 moze free hita uzyles?

1

@xofcbxo szybkie palce

18

@TheApostole Skończył sie?

0

@zaba107 Nie lepiej na mecz Norwich?

2

@Ghandi ukradł

1

Pukki krol strzelcow

0

@AllBundy tak

9

@Grzesior667 nie bez powodu chodze na te parady LPG

5

fujka te zdjecia, nudesy matiego borka lepsze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xJLx dramat

2

@kerouac 43 to duzo w tej kolejce

22

bramka anulowana, wiec zgoda Pepa z Aguero również

0

Aguero by to przepuscil

0

Valverde: mily, pozytywnie nastawiony, swietny kontakt z Messim
Guardiola: klotnie z pilkarzami, a szkoda gadac..

0

@Colon Robisz sobie wrogow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?