0

W Evertonie to chyba grał najgorzej xD

8

Gość strzelił 7 bramek w premier league z czego 4 żałosnemu Cardiff i miałby grać w Tottenhamie?

3

Chyba sobie żartujesz xD

0

Spakuj książki, bo w poniedziałek szkoła. Może tam się dowiesz co oznacza "nigdy". Pozdrawiam

0

Czyli nigdy nie zawodzi w wielkich meczach, dziekuje dobranoc XDDD

1

Ominęły cie ostatnie 3 lata w LM?

1

Przynajmniej za streama nie płacą

0

sexik

0

Ronaldo to już po pierwszej połowie miałby hat-tricka.

0

Dlatego właśnie nie oglądam tej śmiesznej ligi

1

Nie znasz piłkarzy grających w Tottenhamie, Sevilli czy PSG? ok

0

Barca - City
Juve - Liverpool
Tottenham - Ajax
United - Porto

4 angielskie drużyny w półfinale. Tak to widzę

1

4 angielskie drużyny w cwierćfinale LM. Zdecydowanie najlepsza liga

0

Ronaldo by wyjaśnił szybciej

2

Jak Lyon strzeli to awansuje, bo bedą mieli więcej goli na wyjeździe

2

Czyli Juventus awansuje, bo strzelili więcej goli na wyjeździe. Dobrze to obliczyłem?

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

ta

3

Oprócz Ramu, który koniecznie musi być w dualu, to nie ma sensu nic tu wymieniać

11

XDDDD

0

bo to debile, proste

4

Super zmiana. Teraz będzie można murować w pierwszym meczu na wyjeździe na 0:0, żeby liczył się tylko drugi mecz u siebie.

5

Pół życia grałem w csa, ale moja umiejętność czytania ze zrozumieniem tutaj wymięka.

15

Piwo? Mam 13 lat człowieku

30

Jeżeli LuisS twierdzi, że Barcy nie wywalą, to nie wywalą. Po co dalej drążyć temat?

42

Komentarz usunięty

1

Chyba nie tylko prześcieradło

0

POTĘŻNY bayern pepa?

1

Właśnie czekałem na komentarz eksperta

1

Dobrze, że był ten mecz z Haiti, bo już nigdy bym się w szkole nie pokazał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?