ofenzywa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Paweltwa Najważniejsza zasada to nie bądź brzydki
1
@tadzik447 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_5SSmFcwkWRI7CtT5dsDHXoX1v7i3f14H.jpg
7
Można śmiało zaznaczać, że ma się ukończone 13 lat. W ogóle tego nie sprawdzają.
1
@TheMugShot Nie warto
0
@4drian0 xiaomi lepszy
0
@Copernicus chyba nigdy nie zrobią dobrego trybu kariery, już dawno przestałem grać w to gówno
1
@BieVo założenie tu konta
4
@cules100pro to niezłe trendy XD
la-rambla to jest zerżnięty wykop bez tagów, tylko zamiast plusów są tarcze
0
@Nano22 w takim razie dla was obu ban
43
@Danny Gaucho wszystkich nas nie zbanują
1
@BarcaFanFilip Komentatorzy: Twaro, Nahorny, Pełka
Influencer, mejwen, patostreamer: Michał Pol
0
@1234barca1234 załóż temat na purepc/pclab bo ten zestaw to tragedia, ewentualnie napisz do mnie wieczorem to ci złoże
6
@Hudson link do tych filmików?
0
@barteq admini ich odbanowali
1
@Dastan https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-rx-570-armor-oc-4gb-gddr5-256-bit-dvi-d-dp-hdmi-box-rx-570-armor-4g-oc-976962/
0
@Visca el Barca !! Kolejki pewnie dłuższe niż te o unbana
1
@Kompletny Rakitić już taki młody nie jest
0
@soczeq ja nie chce
1
@Michalowsky99 Belgia
21
@Pablo83lbn albo over30 dla Valverde
2
@puyol_presidend5 Michał Wiśniewski
0
@masq Czarnobyl 2 sezon
2
@Janiama Jesienią to Brzeczek bedzie trenował już Hiszpanię/Francję
0
@4drian0 Masz problem z pedałami?
10
@Shear007 wychowaj jak swoje
1
@pikass14 rx 570 to fajna karta ale do full hd, a nie do 4k xD moze jakas uzywana 1080 kup
3
@Q55 #MessiOut
0
@Wittgenstein https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/838/Untitled-1.jpg
4
@marcin000019 deszcz nie, burza tak
0
@AmigoBlancos Walker/Stones, Dele Alli, Benzema