0

@Paweltwa Najważniejsza zasada to nie bądź brzydki

7

Można śmiało zaznaczać, że ma się ukończone 13 lat. W ogóle tego nie sprawdzają.

1

@TheMugShot Nie warto

0

@4drian0 xiaomi lepszy

0

@Copernicus chyba nigdy nie zrobią dobrego trybu kariery, już dawno przestałem grać w to gówno

1

@BieVo założenie tu konta

4

@cules100pro to niezłe trendy XD
la-rambla to jest zerżnięty wykop bez tagów, tylko zamiast plusów są tarcze

0

@Nano22 w takim razie dla was obu ban

43

@Danny Gaucho wszystkich nas nie zbanują

1

@BarcaFanFilip Komentatorzy: Twaro, Nahorny, Pełka
Influencer, mejwen, patostreamer: Michał Pol

0

@1234barca1234 załóż temat na purepc/pclab bo ten zestaw to tragedia, ewentualnie napisz do mnie wieczorem to ci złoże

6

@Hudson link do tych filmików?

0

@barteq admini ich odbanowali

0

@Visca el Barca !! Kolejki pewnie dłuższe niż te o unbana

1

@Kompletny Rakitić już taki młody nie jest

0

@soczeq ja nie chce

1

21

@Pablo83lbn albo over30 dla Valverde

2

@puyol_presidend5 Michał Wiśniewski

0

@masq Czarnobyl 2 sezon

2

@Janiama Jesienią to Brzeczek bedzie trenował już Hiszpanię/Francję

0

@4drian0 Masz problem z pedałami?

10

@Shear007 wychowaj jak swoje

1

@pikass14 rx 570 to fajna karta ale do full hd, a nie do 4k xD moze jakas uzywana 1080 kup

3

@Q55 #MessiOut


4

@marcin000019 deszcz nie, burza tak

0

@AmigoBlancos Walker/Stones, Dele Alli, Benzema

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?