1

@barcelonaLM Trump był tragedią zasłuchującą na impeachement i naprawdę nie sądziłęm, że Biden może się choćby do niego zbliżyć w poziomie bycia fatalnym. JEdnak życie jest pełne niespodzianek. Na razie wygląda na to, że obaj załapią się do listy 10 najgorszych prezydentów w historii USA.

0

@JimMorrisonFCB Sure, rozumiem. Po prostu chciałem mieć jasność o czym tu mówimy :) bo powoływanie się na religię w kontekście stanowienia prawa świeckiego byłoby co najmniej dziwne

Pytanie tylko, czy skoro stworzymy powiedzmy instytucję związku partnerskiego, która nie będzie się niczym de facto różnić od małżeństwa to czy jest sens mieć dwie instytucje? Tylko po to żeby nie nazywać związku osób homoseksualnych małżeństwem? A co do konstytucji to można ten przepis interpretować tak jak mówisz, czyli jako definicję małżeństwa, a można też przyjąć interpretację zgodnie, z którą przepis po prostu mówi o tym jaki rodzaj małżeństw (heteroseksualne) powinien znajdować się pod szczególną ochroną państwa. Ja obstaję za drugą interpretacją, chociaż akurat ten przepis jest bardzo przestarzały i bardzo niejasny.

1

@Wilczeq Przecież ta laska ma wszystko zrobione i jest całkowicie plastikowa

0

@JimMorrisonFCB Z tym że chyba mówimy o małżeństwach cywilnych, a nie kościelnych. Kościelne to nie sprawa państwa, a kościoła i państwo nie powinno w to ingerować. A co do cywilnych.... Nie możemy nikomu narzucać przepisów opartych na religii. To nie średniowiecze, nie prawo szariatu.

1

@Kettger Tak, nie ma żadnego powodu by traktować takie pary inaczej niż heteroseksualne. Każdy ma wolność wyboru i bycia sobą, dopóki nie narusza praw innych osób lub ważnego intersu państwa. Tu nie narusza to niczego poza ego ludzi, których jedynym agrumentem jest "nie bo nie".

8

@FCMichalo Dziwną miałeś szkołę. U nas w liceum wf był największą frajdą jaką oferowała szkoła. A jak były dwie godziny pod rząd to był to w tygodniu dzień święty.

0

@AntekGriezmann Klub powinien chcieć zepsuć go jak najbardziej skoro ma odejść do rywali w takim stylu. A jak nie będzie chodził na treningi to można pewnie go karać do stopnia, że nie dość że pensji nie dostanie to jeszcze będzie musiał dopłacać za ten sezon klubowi. Myślę że jego pensja + kary dyscylinarne i uzbieralibyśmy więcej niż 5mln euro.

0

@AntekGriezmann Ja bym go mimo wszystko zostawił i niech codziennie w ramach treningu biega maraton. Nic więcej, żadnej piłki, żadnych ćwiczeń... Maraton. Codziennie. Przez rok. Tak żeby po powrocie do domu nawet nie miał siły w ogródku piłką się pobawić.

0

@Chakalaka Wiesz... Legia w przeciwieństwie do Wisły nie była też zarządzana przez pseudokibiców powiązanych z mafią, którzy doili z niej kasę na potęgę ;) Ciężko nawet śmiać się z upadku Wisły... Tu trzeba trzymać kciuki by się odbudowała po tym jak w końcu zagościła pod Wawelem normalność.

0

@Odcinkowy Np to że między panele karoserii dało się wsadzić palec. Tak dobrze były spasowane. Do tego sama jakość materiałów... Plastiki jak z butelek z recyklingu itd.

1

@HERORICH2 Widziałeś kiedyś Hussarye na żywo ? xD tak serio pytam. Ja widziałem na targach w Poznaniu i to był dramat. Jedna wielka niedoróbka. Ten pomysł umarł, bo po prostu nie potrafiono zrobić go na tyle dobrze, by rywalizował z jakąkolwiek konkurencją na rynku.

1

@blazeq Warto jeszcze zwrócić uwagę, że naszym największym problemem wcale nie jest dług, a raczej bilans finansowy. Nasze wydatki przekraczają przychody i to znacznie. Pytanie jak szybko uda się odbudować przychody biorąc pod uwagę trwające ograniczenia w ilości fanów, utratę Messiego i ogromny cios marketingowy jakim jest obecna sytuacja klubu.

0

@Kapsel12 8 lub 9. Totalnym przypadkiem tak swoją drogą.

0

@TR3YWAY Moriba to najlepszy przykład. Chłopak pokornie i cierpliwie czeka na nowy kontrakt. Tylko że nie z Barcy i z astronomiczną pensją.

0

@LeoMessiah W Lille w połowie zeszłego roku zmienił się prezez. Wyrzucono też dyrektora sportowego, który jest odpowiedzialny za zbudowanie tam naprawdę mega dobrej kadry. Nie pamiętam nazwiska, ale gość wcześniej był w Monaco, gdzie wyłapał talenty jak James, Bernardo Silva, czy Mbappe. Monchi francuskiego footballu. Do tego zmienił się trener, bo ich poprzedni poszedł do Nice właśnie. To gość mający opinię takiego od rozwiązywania złych sytuacji i gaszenia pożarów w klubach. Może po prostu lubi takie wyzwania albo bardziej komfortowo czuje się bez presji sięgania po trofea?

0

@Kz1234 Dadzą mu. Kluby angielskie żeby go sobie zaklepać albo kluby typu BvB czy Lipsk, które kasę mają, a chłopak może grać u nich pierwszoplanową rolę w kadrze.

0

@ForcaMilosz Serio? Masz 18 lat i już zarabiasz w milionach euro rocznie. Do pierwszego jakoś wystarczy. Wiesz że masz potencał na to by grać w klubie, który kochasz za mniej kasy niż gdzie indzie, ale finalnie biedy klepać nie będziesz, bo w końcu dostaniesz te 6, 8, czy 12 baniek jak będziesz grał na poziomie. Ja bym został w Barcelonie za mniej kasy. Szczególnie wiedząc, że sytuacja kadrowa sprawa, że będę grał, a nie oglądał świat z trybun jak do niedawna większość młodych u nas.

0

@LeoMessiah Leo to piłkarz, który w wieku 19 lat strzelił hat tricka Realowi ostatniego gola (dającego remis) strzelając w doliczonym czasie, podczas gdy Barca grała w 10. Nie... Demir nie jest aż takim piłkarzem, ale potencjał ma duży.

0

@matirix20 Srebrne gwiazdki oznaczają, że zawodnik nie zasługuje jeszcze na złotą w tej roli. Po prostu się do niej nie nadaje.

1

@Peszko07 Wait... Ale to już grali akurat... W latach 30-stych. Mówili że Żydzi roznoszą tyfus :) zgadnijcie kto tak mówił

8

@JANEK777 Ci ludzie są na tyle głupi by uważać, że szczepionki zawierają chipy, są robione z płodów, wywołują autyzm i zmieniają DNA. Ich głupota akurat nie zna granic.

0

@AduŚ07 Odpal sobie 4chana to znajdziesz rzeczy o jakich nawet nie śniłeś

0

@Kamilos84 Mi to raczej wygląda na jakiegoś psychofana niż ustawkę. Jest to tak żałosne, że raczej byłoby wręcz szkodliwe. Coś w stylu starszych pań mówiących o Kaczyńskim, że to zbawca Polski.

0

@gontex Pewnie tak, bo wszyscy i tak testowani, szczepieni i nie ma publiczności.

0

@Foton Powiedzieć do dziennikarki TVP "Będziemy się domagać żeby Pani mogła normalnie wykonywać swoją pracę". Wow. Mocne. Naprawdę mocne.

0

@gontex Lucas z reprezentacji męskiej też chyba w maseczce gra. Żadne zaskoczenie.

0

@DonMatteo901 Pograj sobie z miesiąc w LoL-a to docenisz Fifę ;)

0

@kamilop On ma problem z presją IO. Nie wiem dlaczego. Na MŚ jest dominatorem i nie widać po nim nerwów, a w Londynie i Rio wyglądało to zupełnie bez luzu.

1

@Kgorecki2500 Patrząc na to co w ostatnich dniach wydarzyło się w Kijowie nie mam wątpliwości, że tam będzie bezpieczniejsza. Chyba nikt nie wierzy w to, że białoruscy agenci służb specjalnych są w Polsce nieobecni.

0

@DaPidejpi Chodzi o to aby nie karać zawodników, którym nie udowodniono stosoania dopingu, ale ukarać Rosję, która doping swoich zawodników ułatwiała i tuszowała. Coś Rosja pewnie na tym traci, że jako państwo nie ma jej na IO, a jednocześnie nie ma odpowiedzialności zbiorowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?