osa91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas To też prawda. W Polsce policja niestety działa w oparciu o wyniki. Jak mają niską wykrywalność to nici z premii, przełożony dostanie po głowie itd... Więc robią wszystko byle tylko przestępstw nie zgłaszać i nie musieli rejestrować, bo w statystyce wygląda lepiej jeśli złapią 2 sprawców na 20 niż jeśli 12 na 200.
0
@LuisSalvano Nie cały świat, ale PiS prędzej zdechnie niż dopuści do swojej świadomości, że mógłby pogratulować "nie swoim". @Dertinho To nasz pierwszy medal na tych igrzyskach, na których Duda z resztą był osobiście. Come on... To na razie jedyny sukces jaki tam mamy i normalnie byłaby euforia żeby tylko się pod coś takiego podpiąć. Tu jakoś nie ma, bo elektorat nie zdzierży gratulowania jakiejś... tfff... lesbijce.
3
@JANEK777 Islandia też jakoś nie przyjęła pewnie za wielu, a popatrz na statystykę gwałtów np. Wg mnie to nie do końca oddaje sytuację... Po prostu jest inna świadomość i inna tendencja do zgłaszania przestępstw. Jak Ci ktoś ukradnie portfel to idziesz na policję? Nie, bo wiesz że i tak nic z tym nie zrobią. Powiedzą że się nie da znaleźć i nie masz co liczyć na pomoc. W Polsce wiele gwałtów (np: małżeńskich) nie jest po prostu zgłaszanych. To nie pokazuje jak u nas niesamowicie bezpiecznie, a raczej jak kiepską mamy świadomość społeczną co do przestępstw na tle seksualnym i jak niskie zaufanie do organów ścigania.
2
@MesQueUnClub96 A widzisz jakiś inny?
1
@Mario96w Po lockdawnie spadło mi wszystko, więc pewnie więcej mam w gaciach niż bicepsie obecnie...
4
@tobiasson92 Już niebawem każdy kto ma JDG i może się wynieść z nią za granicę z uwagi na profil prowadzonej działalności po prostu to zrobi. Nie mam problemu dokładać 200-300zł miesięcznie, ale nie 1500 albo i lepiej. Praga mnie przyjmie z otwartymi ramionami :)
1
@tbas Są to i tak kwoty szokujące tak bardzo, że jeśli to wejdzie to przenoszę działalność do Pragi i nigdy więcej nie zapłacę w Polsce ani złotówki podatku dochodowego.
0
@tbas To przygotowało PWC, czyli specjaliści od podatków, więc zakładam, że takiego błędu nie zrobili. 19% liczą pewnie przy JDG, gdzie płaci się podatek liniowy.
2
@barcelonaLM Właśnie się bawię i.... Prowadząc JDG będzie się stratnym zarabiając 30.000 rocznie, czyli 2.5 tysiąca brutto miesięcznie. Gruuuuuubo
1
@kamilkrycha Dokładnie. Ja liczę że będzie jak na MŚ, czyli w grupie średnio, ale w fazie pucharowej odpalimy i zmieciemy Rosjan jak w Lidze Narodów.
0
@tobiasson92 Wszystko co przechodzi przez Sejm musi jeszcze przejść przez Senat zanim trafi do podpisu prezydenta. Tylko mi nie mów, że PiS znalazł metodę żeby i to obejść...
4
@barcelonaLM Holy s***... Wychodzi że będę jakieś 15tysi w plecy prowadząc działalność. To są jakieś jaja... Absolutne jaja. Cała nadzieja w Senacie i tym, że to po prostu upieprzą.
3
@kamilkrycha Rosja gra wybitnie na razie. Dominują blokiem, grają w obronie (a w ich przypadku to rzadkość), trzymają przyjęcie, a do tego świetny atak i zagrywka. Ich największa słabość to teoretycznie rozgrywający, ale obaj na razie wyglądają co najmniej dobrze. Patrząc na obecną formę to są dwa kroki przed resztą, ale zobaczymy jak będzie po fazie grupowej. Amerykanie na MŚ też sprawiali wrażenie zespołu nie do ugryzienia, a daliśmy im radę. Co do Brazylii to dużym problemem jest prawe skrzydło, bo Wallace i Alan grają po prostu słabo. Nie przystoi gwieździe jak Wallace mieć poniże 40% w ataku.
2
@Yosemite Bardzo fajna, ale szkoda że nie polo. Z tym białym kołnierzykiem wygląda nieziemsko.
0
Oh jankeski... Jak się prowadzi 2-0, a nie wygrywa 3-0... :)
2
@Pawlak1992 Suarez, Haaland, Alba, Pep, Nole, Fury, Leon, Kwachu
3
@tomek8756 Bardzo ładna, ale nie aż tak piękna jak sugeruje to zdjęcie. Jest bardzo korzystne. Są ładniejsze lekkoatletki.
0
@Pawlak1992 Częściowo jedno i drugie.
1
@tomek8756 Bardzo dobrze... Jeśli ktoś chce iść drogą w stronę depresji i stanów lękowych ;) które Harvey z resztą zaliczył w późniejszych sezonach
3
@barcelonaLM Szkoda że Orwell już nie żyje. Miałby tyle materiału, że spokojnie trylogie by napisał.
1
Sędziowanie siatkówki na IO to parodia. Nagle z czapy zaostrzyli ocenianie kiwek, które zawodnicy wykonywali w określony sposób od lat. Jaki jest powód? Nie wiem. Ta sama dyscyplina, a jednak zasady nagle inne.
0
@AmigoBlancos
Diego
Lampard
Xabi
Pirlo
Buffon
Khan
Rodrygo
Raul
Tevez
Puyol
Maldini
Gattuso
Xavi
De Ligt
Pato
Zidane
Il Fenomeno
Neymar
Thiago
Becks
0
@BorzyKrzys Z drugiej strony akcje są dłuższe, jest więcej obron i emocji w każdej akcji. Też zdecydowanie wolę dynamikę męskiej siatkówki.
0
@Nieznajomy Oczywiście że tak, ale mam wrażenie, że proporcje się odwróciły. Kiedyś mały odsetek można było oceniać karygodnie, a teraz mały odsetek można oceniać pozytywnie. Naprawdę się poważnie zastanawiam skąd ta zmiana. To nie prowokacja.
3
@Kgorecki2500 Ma 69lat, więc jeszcze pewnie z 10-20 lat życia. Niestety masz rację... To zbyt mało czasu by w jej przypadku psychoterapia i leki coś dały.
0
@Ojciec5tkidzieci Jak to się stało, że kiedyś kler był opoką polskości, bohaterstwa, moralności i wartości, a teraz jakby nagłówek mówił o zakonniku i chłopcu to aż strach taki artykuł otwierać?
2
@tristan87 Pepe widać nie rozumie, że faceci z Kaukazu są ulepieni z testosteronu i łusek od AK-47. Kiepsko wybrał.
3
@DonMatteo901 Tak jak mówiłem tu wielokrotnie... Śmiać się można ze wszystkiego, zależy od żartu. Ten jest słaby i niesmaczny. Natomiast jak byłem mały to mój tato czasami w żartach groził, że jak nie przestanę czegoś robić to resztę podróży samochodem spędzę w bagażniku. Mówił wtedy "bo będziesz jechał na Popiełuszkę". To akurat nawet zabawne było.
5
@Isso89 Fejk. Zdjęcie ewidentnie zrobione w Australii, bo jest do góry nogami.
0
@Joe_Barbaro A zbierał ktoś na EURO 2000 karty z piłkarzami (chyba z gum do żucia) albo te złote monety z reprezentantami Polski do atlasu na MŚ 2002?