0

@Stagiryta Zwróć też uwagę, że za większość przestępstw można odpowiadać dopiero od określonego wieku. Nie ma więc problemu jeśli 15latek sypia ze swoją 14letnią dziewczyną, ale jeśli robi to 18latek (albo 45) to popełnia przestępstwo.

1

@Colon W jego przypadku zwykle jak se kopnął z wolnego to leciało prosto do siatki. Najlepszy wykonawca rzutów wolnych jakiego widziałem.

0

@Stagiryta Właśnie dlatego, że potwierdzając, że masz 18lat zwalniasz taki portal z odpowiedzialności za udostępnianie nieletnim. Nie ich wina, że ich okłamałeś i nikt nie może im zarzucić, że udostępniają treści pornograficzne nieletnim.

0

@Gosciuu . In order to use our website or access any services provided by the Company, a User must have attained the age of majority in a User’s jurisdiction. We also specifically disclaim any responsibility or liability for any misrepresentations regarding a User’s age.

To tak z regulaminu pierwszej lepszej strony z porno i zakładam że by tego nie robili jeśli nie groziłyby im konsekwencje. Kiedyś w Polsce był art. 202 par. 2 KK, ale jest uchylony. Zakładam że gdzieś to przeniesiono, ale przyznam szczerze, że nie chce mi się szukać gdzie.

3

@eydeem Barney. Uwielbiam Przyjaciół, ale HIMYM to po prostu ich bardziej nowoczesna wersja. Bardziej przystająca do naszych czasów swoim humorem i nieco bardziej do mnie trafia. Do tego Chandler bazował na swoim poczuciu humoru, a Barney w całej swojej kreacji był komiczny. Dużo większe wyzwanie dla aktora wg mnie.

2

@Stagiryta Nikt nie zabrania oglądania przed 18 rokiem życia, a udostępniania takim osobom. Dlatego wchodząc na takie strony musisz poświadczyć, że jesteś dorosły. Zwalniasz w ten sposób udostępniającego z odpowiedzialności karnej za udostępnienie pornografii nieletnim.

4

@AmigoBlancos Większość się pewnie domyśliła, ale i tak Maldini :)

1

@Darkfin Nie, komornik będzie egzekwować. Zajmie Ci wynagrodzenie po prostu.

1

@zmiter912576 Nie wiem co zrobił temu psu, ale ŻADNA osoba nie powinna robić zwierzętom krzywdy. Nie tylko publiczna.

1

@Nazio87 Są gorsze rzeczy. Na studiach grałem trochę w LoLa i gdzieś po 2 miesiącach miałem ochotę wyrzucić kompa przez okno. To jest dopiero frustracja na kosmicznym poziomie!

1

@Darkfin Nie, będą karać grzywną po prostu. Tak jak obecnie to działa w przypadku obowiązkowych szczepień.

1

@zadafcb Zwlokę się o tej 7 dla naszych siatkarzy.... Spóźnię się nawet do pracy jeśli trzeba. Na ten medal najbardziej liczę.

5

@Kgorecki2500 W zemście za aresztowanie syna uderzy tam gdzie wie, że znajdzie niezłe kwiatki. Każdy z resztą to wie chyba patrząc na inflację oraz to jakie kwoty starają się wyciągnąć od ludzi w ramach tego swojego Bezładu.

0

@Barca1992 W takim razie oby jak najszybciej były przymusowe. Wtedy nawet mnie to zmusi do pokonania mojej fobii przed zastrzykami.

3

@Hosh No niektórzy wolą w wersji hard ewidentnie. Pewnie zamiast wizyty u lekarza na badanie prostaty kolega w przyszłości będzie wybierać wizytę w zakładzie karnym i szybki prysznic z chłopakami.

1

@Dzemix111 Jest jedno zdjęcie, na którym ta modelka (niesamowicie piękna swoją drogą) ma pod nią białą koszulę i kołnierzyk wystaje. Wygląda to tak dobrze, że naprawdę szkoda, że nie zrobili polo.

1

@Cochise Mi się bardzo podobał. Ma świetny klimat, chociaż czasami jest przekombinowany nieco.

0

@Robert1603 Ah miałem jego plakat w skali 1:1 na całe drzwi do pokoju :) a tamte koszulki były piękne!

1

@PatrychoO Pogadaj z Nike, czy Cię nie zatrudnią w miejsce tego daltonisty, który projektował naszą w tym roku.

2

@LeoMessiah Tania podróbka koszulki Arsenalu z nazwiskiem... Overmars. Dostałem wiosną, w lecie przeszedł do Barcy i tak się zaczęło moje kibicowanie Barcelonie :) a jako dzieciak miałem też piżamkę Baynernu. Siedziałem w niej oglądając finał LM z 1999 roku i kibicowałem całym sercem United xD

2

@LeoMessiah Pierwszą miałem jakąś no-name, ale z podpisami całego Dynama Kijów. W tych Shevchenki :) akurat jechali przez granicę, mój tato jest celnikiem i dostał! Szkoda że nie przetrwała tylu lat, bo nią kopałem po domu jako dzieciak.
A taką pierwszą do gry to pamiętam Nike Total 90. Żółto-niebieską.

0

@AmigoBlancos Jeszcze kilka szans będzie. Kula mężczyzn, oszczep kobiet... Może jakiś dysk? Nie jestem na bieżąco z lekką, więc nie wiem na ile są to realne szanse.

0

@Explode To jest statystyka na 100tyś mieszkańców, a nie ilość zgłoszeń ogółem.
Swoją drogą... Czarnogóra ma najmniej kradzieży w Europie wg tej tabelki i to chyba powinno podsumowywać jej wiarygodność.

1

@RobiS Przynajmniej nie kazali Ci płacić 50 dolarów za wydanie raportu z przyjęcia zgłoszenia jak mi w Kambodży xD

0

@masterandservant Wiesz... Jeśli była ładna to miało prawo Ci to nie przeszkadzać i nie musisz zgłaszać jeśli nie czujesz się poszkodowany. Miałeś udaną noc i to bez starania się. Good for you :)

0

@Dertinho Cieszę się z tego, ale zauważ kto jeszcze jest dużym odsetkiem elektoratu PiS. Starsze panie z podprzemyskiej wioski na przykład, a pochodząc z Przemyśla wiem, że tam podejście 80% ludzi jest takie, że homoseksualista to nie Polak i należy się za niego wstydzić.

1

@gumaz Tylko klasyczna. Nawet na diecie ją piję. Wolę sobie odmawiać jedzenia niż coli. Tak, nie jestem do końca normalny.

0

@Nazio87 Sama cola z lodówki, ale w szklanej butelce i to jest ten prawdziwy smak. Wiem co mówię, bo jestem totalnym nałogowcem jeśli o to chodzi.

0

@Dertinho Bo zawsze gratulują publicznie żeby się przed elektoratem poopalać w blasku sukcesu albo chwalą się tym, że dzwonili z gratulacjami. Wszyscy politycy i wszędzie. Natomiast po prostu gratulować lesbijce to wstyd w Polsce... Przynajmniej przed pisowskim elektoratem.

0

@masterandservant Mniej niż u nas, bo mają inną świadomość społeczną. U nas jak mąż wróci pijany i sobie "weźmie" żonę, mimo że ona nie chce to nawet jej przez głowę nie przejdzie, że to był gwałt. Przynajmniej w większości przypadków. Mi w Polsce ukradziono komórkę, na zachodzie jeszcze nic, ale wiem że tam kradną bardziej, bo od zawsze mieli tony nieuważnych turystów i po prostu łatwy łup.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?