ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To pojechał po bandzie z tym składem Valverde. xD
0
Zna ktoś jakies informacje na temat stanu zdrowia Dembele?
0
Powodzenia Paco. :)
0
Busqets jest zawieszony za kartki. ;)
0
Mam nadzieję że dziś podtrzymają tą passę. ;)
2
Stare dobre czasy. xD
9
Szkoda że nie zagra ale mamy ter Stegena.
3
Mam nadzieję że ich zlejemy na Camp Nou jak podczas jesiennego El Classico.
0
Ja też jestem za tym żeby na nich trafić i pokazać gdzie ich miejsce. ;)
0
Witamy na pokładzie. ;)
1
Nie nasz problem. xD
0
Brawo dla naszego dyrektora sportowego. ;)
1
Zgadzam się. Finał rządzi swoimi prawami. ;)
5
Dawać białych w następnej rundzie pucharu króla. ;)
0
Tylko nie rudy. xD
0
Już nie mogę się doczekać tego meczu. Lyon odzyskał rytm a Barca idzie jak burza. Zapowiada się fantastyczne widowisko.
0
Co ciekawe również ter Stegen obronił rzut karny w meczu z Sevillą o superpuchar Hiszpanii. xD
0
Dobry mecz Rakiticia. Barca rozegrała perfekcyjny mecz. Aż mi się przypomniała remontada z PSG. xD
37
Mam nadzieję że Jasper dostanie jeszcze szansę w tym sezonie nie tylko w pucharze króla. On zasługuje na to.
46
Cały Leo. Nic dodać nic ująć. :)
3
Piękny mecz rozegrała Barca. ;)
0
Jasper Cillessen-cichy bohater meczu.
14
Niemożliwe nie istnieje. xD
0
Po awans... ;)
0
Skład według Sportu i Marki z tym że walczak Vidal za Arthura.
0
Remontada jest możliwa. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Dlaczego? Trzeba wierzyć w Barcę do końca, zwłaszcza że gramy na Camp Nou.
1
Mecz z Athleticiem Bilbao na San Mames będzie transmitowany na kanale eleven sports 1.Dodatkowo studio przedmeczowe będzie pokazywane o godz. 20.
5
W takim razie po awans.