1

To pojechał po bandzie z tym składem Valverde. xD

0

Zna ktoś jakies informacje na temat stanu zdrowia Dembele?

0

Powodzenia Paco. :)

0

Busqets jest zawieszony za kartki. ;)

0

Mam nadzieję że dziś podtrzymają tą passę. ;)

2

Stare dobre czasy. xD

9

Szkoda że nie zagra ale mamy ter Stegena.

3

Mam nadzieję że ich zlejemy na Camp Nou jak podczas jesiennego El Classico.

0

Ja też jestem za tym żeby na nich trafić i pokazać gdzie ich miejsce. ;)

0

Witamy na pokładzie. ;)

1

Nie nasz problem. xD

0

Brawo dla naszego dyrektora sportowego. ;)

1

Zgadzam się. Finał rządzi swoimi prawami. ;)

5

Dawać białych w następnej rundzie pucharu króla. ;)

0

Tylko nie rudy. xD

0

Już nie mogę się doczekać tego meczu. Lyon odzyskał rytm a Barca idzie jak burza. Zapowiada się fantastyczne widowisko.

0

Co ciekawe również ter Stegen obronił rzut karny w meczu z Sevillą o superpuchar Hiszpanii. xD

0

Dobry mecz Rakiticia. Barca rozegrała perfekcyjny mecz. Aż mi się przypomniała remontada z PSG. xD

37

Mam nadzieję że Jasper dostanie jeszcze szansę w tym sezonie nie tylko w pucharze króla. On zasługuje na to.

46

Cały Leo. Nic dodać nic ująć. :)

3

Piękny mecz rozegrała Barca. ;)

0

Jasper Cillessen-cichy bohater meczu.

14

Niemożliwe nie istnieje. xD

0

Po awans... ;)

0

Skład według Sportu i Marki z tym że walczak Vidal za Arthura.

0

Remontada jest możliwa. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Dlaczego? Trzeba wierzyć w Barcę do końca, zwłaszcza że gramy na Camp Nou.

1

Mecz z Athleticiem Bilbao na San Mames będzie transmitowany na kanale eleven sports 1.Dodatkowo studio przedmeczowe będzie pokazywane o godz. 20.

5

W takim razie po awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?