ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Mecz Barcy z Manchesterem w tvp 1.:)
2
Barca zagrała taki mecz że trudno się o coś przyczepić. xD
0
Czy na dzisiejszy mecz będzie jakaś mozaika? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)
0
Wiecie może czy na dzisiejszy mecz będzie przygotowana jakaś kartoniada? Z góry dziękuję za odpowiedź.
0
A nie lepiej by było gdyby Bayern vs Live grali mecz o 18:55 a my o 21?Wtedy to można by było zobaczyć dwa wielkie hity w ten sam dzień. Nie sądzicie?
9
Zarówno on jak i Lenglet zagrali świetny mecz. :)
1
Vidal to jest walczak. xD
2
Duża w tym zasługa twoja, panie Lenglet. xD
0
Dobra, dobra winni się tłumaczą...:)
0
Człowieku, po tym meczu będzie tydzień przerwy bo wiadomo że w superpucharze Katalonii zagrają rezerwy a w spotkaniu z Rayo Luisito ma dostać odpoczynek by móc być gotowy na ligę mistrzów. Dużo też będzie zależało od dzisiejszego meczu. Więc nie wiem skąd ten komentarz. :)
7
Luis Suarez nie zawodzi w meczach z Realem. xD
3
Po prostu Semedo musi otrzymać wsparcie. Nie wolno zostawiać Viniciusa 1 na 1. :)
4
Wychodzi na to że Barca na Santiago Bernabeu radzi sobie lepiej niż na Camp Nou. xD
1
To cały Luis Suarez. :)
4
Ousmane Dembele-zawodnik meczu. xD
0
Skład według asa i sportu. xD
3
Już wiadomo czemu tak źle grał,a wy wieszaliście na nim psy. ;)
11
10 hat-tricków w sezonie 11-12.Po prostu kosmos... xD
1
Leo Messi jest na innym poziomie. xD
0
Kolejna piłka do kolekcji Leo Messiego. xD
4
Święte słowa panie prezydencie. xD
0
Leo Messi i wszystko jasne. xD
0
Leo Messi MOTM. xD
1
Jakże ważne zwycięstwo naszej drużyny. ;)
0
Poratuje ktoś linkiem? Z góry dziękuję. ;)
0
Przełamie się, w grudniu opłatkiem. xD
0
Ta interwencja po strzale Lewego po prostu kapitalna. Lepiej tego się zrobić nie dało. xD
0
Dziękuję za info. :)
0
Dlaczego? Możesz zrobić wyjątek. xD
0
Co uważacie o Quique Setienie?