26

Mecz Barcy z Manchesterem w tvp 1.:)

2

Barca zagrała taki mecz że trudno się o coś przyczepić. xD

0

Czy na dzisiejszy mecz będzie jakaś mozaika? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

0

Wiecie może czy na dzisiejszy mecz będzie przygotowana jakaś kartoniada? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0

A nie lepiej by było gdyby Bayern vs Live grali mecz o 18:55 a my o 21?Wtedy to można by było zobaczyć dwa wielkie hity w ten sam dzień. Nie sądzicie?

9

Zarówno on jak i Lenglet zagrali świetny mecz. :)

1

Vidal to jest walczak. xD

2

Duża w tym zasługa twoja, panie Lenglet. xD

0

Dobra, dobra winni się tłumaczą...:)

0

Człowieku, po tym meczu będzie tydzień przerwy bo wiadomo że w superpucharze Katalonii zagrają rezerwy a w spotkaniu z Rayo Luisito ma dostać odpoczynek by móc być gotowy na ligę mistrzów. Dużo też będzie zależało od dzisiejszego meczu. Więc nie wiem skąd ten komentarz. :)

7

Luis Suarez nie zawodzi w meczach z Realem. xD

3

Po prostu Semedo musi otrzymać wsparcie. Nie wolno zostawiać Viniciusa 1 na 1. :)

4

Wychodzi na to że Barca na Santiago Bernabeu radzi sobie lepiej niż na Camp Nou. xD

1

To cały Luis Suarez. :)

4

Ousmane Dembele-zawodnik meczu. xD

0

Skład według asa i sportu. xD

3

Już wiadomo czemu tak źle grał,a wy wieszaliście na nim psy. ;)

11

10 hat-tricków w sezonie 11-12.Po prostu kosmos... xD

1

Leo Messi jest na innym poziomie. xD

0

Kolejna piłka do kolekcji Leo Messiego. xD

4

Święte słowa panie prezydencie. xD

0

Leo Messi i wszystko jasne. xD

0

Leo Messi MOTM. xD

1

Jakże ważne zwycięstwo naszej drużyny. ;)

0

Poratuje ktoś linkiem? Z góry dziękuję. ;)

0

Przełamie się, w grudniu opłatkiem. xD

0

Ta interwencja po strzale Lewego po prostu kapitalna. Lepiej tego się zrobić nie dało. xD

0

Dziękuję za info. :)

0

Dlaczego? Możesz zrobić wyjątek. xD

0

Co uważacie o Quique Setienie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?