1

Czy dziś czasem nie mija 12 rocznica bramki Iniesty w meczu z Chelsea?Dlaczego nikt o tym nie wspomni?!?!?!

3

@ToshyFCB Neto ma kontuzję...;)

3

Gdyby nie ta poprzeczka to mógł zostać bohaterem meczu...;)

0

Barca wygra 3-1 i pokaże że jest drużyną nieobliczalną...,)

2

Chyba nie jutrzejszym tylko sobotnim el classico jak już coś...;)

3

As i wszystko jasne...;)

2

To w takim razie Pjanić out...;)

1

No to dziś brameczka z tej okazji...;)

20

Ter Stegen niewątpliwe bohater dzisiejszego meczu...;)

2

Dembele bd grał na 9?!?!?!

0

Przecież Pedri jest kontuzjowany...;)

1

I chyba tym karnym Lenglet pogrzebał szansę Barcy na mistrzostwo...:(

0

To ten sędzia co sędziował klasyk?

1

Barca vs Psg 4-0. ;)

0

@th@les Bo jest tyle że rewanż. ;)

1

@PuszkinFan Pauza za czerwoną kartkę.

1

3-0 dla Barcy po hat tricku Messiego.;)

1

Na strims world jest jakiś błąd.Też tak macie?

0

Barca vs Juve 3:0 po hat tricku Messiego.

0

@fafera Chyba jaja sobie robisz...;)

1

@noface Zasłużył na to.xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Barca powinna grać częściej w tych czarnych strojach. ;)

0

Czyli 4 mecze pod rząd na Camp Nou?!?!?! ;)

2

Co z Lengletem? ;)

0

@Michalak Pedri jak coś. ;)

0

Będzie 3-2 dla Barcy... ;)

21

To może Dembele na klasyk za Griezmanna... ;)

1

Gdzie karny na Messim ja się pytam?!?!?!

22

Mała korekta tzn. Dembele za Griezmanna i skład gicior... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?