ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Warto jeszcze przypomnieć że przed przerwą na reprezentacje zagramy z Dynamem i Celta...;)
0
Same dobre wiadomości...;)
0
A może by tak poszukać zmiennika dla Busqetsa?!?!?!
2
To ten co nam wpakował komicznego gola po rozegraniu różnego w półfinale?!?!?!
14
Słowo klucz ,,nie zastanawiano się czy są na nich pieniądze,,... :)
0
Co się stało strims world?????
0
Nie chce wyciągać wniosków ale Barca grała bez FdJ...;)
2
To raczej wzmocnienie a nie strata...;)
0
@nationalpen Nie powinieneś tak o nim mówić po tym co dla nas zrobił.Leo przyzwyczaił sìę że w Barcy wszystko grało się pod niego a w Psg jest jeszcze Neymar i Mbappe...;)
2
Jakie dylematy?!?!?!Niech postawi na lewej obronie na Balde a ten na pewno mu się odwdzięczy. To jest talent na miarę Alby a może nawet lepszy...;)
21
Jak kiedyś Pep powiedział i to się tyczy dzisiejszego meczu ,,Mogę wybaczyć wam każdy błąd, ale nie wybaczę wam, jeśli nie oddacie swojego serca i duszy Barcelonie,, Do boju Barca...;)
0
A może by spróbować Ter Stegen - Dest, Araujo, Umtti, Alba, Busqets, De Jong, Coutinho, Demir, Memphis i Griezmann. Co Wy na to?!?!?!
1
A może Araujo-Umtiti?!?!
0
Nieważne kto, po ligę mistrzów...;)
0
Z czego to wynika? ;)
0
@Rpspider Pamiętaj że poziom w La Liga się wyrównał...
2
No oczywiście że Memphis Depay...;)
0
Jeszcze żeby tylko więcej dryblował...;)
12
A widzieliście ten trick co zrobił na początku meczu?!?!?!To była poezja, niczym Ronaldinho jak za dawnych lat.
1
Chyba zapomnieli o Demirze...;)
0
4-3-3 i jedziemy z nimi...;)
0
Może oglądał mecz z Juve...;)
1
Zdecydowanie skład Asa...;)
0
I cyk, Alba na ławkę a Balde do podstawowego składu...;)
0
Niech Ronald Koeman postawi na młodzież.Gorzej na pewno nie będzie...;)
0
Bardzo dobrze. Mamy jeszcze Depaya,Aguero,Messiego,Griezmanna i Fatiego wracającego po kontuzji...;)
1
Szkoda że Wijnaldum nie przyszedł...:(
0
Żeby tylko w el classico był rewanż na Camp Nou...;)
1
Prawdopodobnie 30 czerwca...:)
11
Szkoda że Wijnaldum nie przeszedł do Barcy...:(