1

Warto jeszcze przypomnieć że przed przerwą na reprezentacje zagramy z Dynamem i Celta...;)

0

Same dobre wiadomości...;)

0

A może by tak poszukać zmiennika dla Busqetsa?!?!?!

2

To ten co nam wpakował komicznego gola po rozegraniu różnego w półfinale?!?!?!

14

Słowo klucz ,,nie zastanawiano się czy są na nich pieniądze,,... :)

0

Co się stało strims world?????

0

Nie chce wyciągać wniosków ale Barca grała bez FdJ...;)

2

To raczej wzmocnienie a nie strata...;)

0

@nationalpen Nie powinieneś tak o nim mówić po tym co dla nas zrobił.Leo przyzwyczaił sìę że w Barcy wszystko grało się pod niego a w Psg jest jeszcze Neymar i Mbappe...;)

2

Jakie dylematy?!?!?!Niech postawi na lewej obronie na Balde a ten na pewno mu się odwdzięczy. To jest talent na miarę Alby a może nawet lepszy...;)

21

Jak kiedyś Pep powiedział i to się tyczy dzisiejszego meczu ,,Mogę wybaczyć wam każdy błąd, ale nie wybaczę wam, jeśli nie oddacie swojego serca i duszy Barcelonie,, Do boju Barca...;)

0

A może by spróbować Ter Stegen - Dest, Araujo, Umtti, Alba, Busqets, De Jong, Coutinho, Demir, Memphis i Griezmann. Co Wy na to?!?!?!

1

A może Araujo-Umtiti?!?!

0

Nieważne kto, po ligę mistrzów...;)

0

Z czego to wynika? ;)

0

@Rpspider Pamiętaj że poziom w La Liga się wyrównał...

2

No oczywiście że Memphis Depay...;)

0

Jeszcze żeby tylko więcej dryblował...;)

12

A widzieliście ten trick co zrobił na początku meczu?!?!?!To była poezja, niczym Ronaldinho jak za dawnych lat.

1

Chyba zapomnieli o Demirze...;)

0

4-3-3 i jedziemy z nimi...;)

0

Może oglądał mecz z Juve...;)


1

Zdecydowanie skład Asa...;)

0

I cyk, Alba na ławkę a Balde do podstawowego składu...;)

0

Niech Ronald Koeman postawi na młodzież.Gorzej na pewno nie będzie...;)

0

Bardzo dobrze. Mamy jeszcze Depaya,Aguero,Messiego,Griezmanna i Fatiego wracającego po kontuzji...;)

1

Szkoda że Wijnaldum nie przyszedł...:(

0

Żeby tylko w el classico był rewanż na Camp Nou...;)

1

Prawdopodobnie 30 czerwca...:)

11

Szkoda że Wijnaldum nie przeszedł do Barcy...:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?