ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie czasem ten co gwizdał El Clasico na Camp Nou w zeszłym sezonie i odgwizdał wątpliwego karnego dla Realu na Ramosie?!?!?!
0
A to czasem nie ten sędzia co gwizdał El Clasico na Camp Nou?!?!
2
@robimen12345 Torres nie ma kontuzji tylko ma covida...
0
Nuda i tyle...:(
0
4-3-3 i jedziemy z nimi...;)
0
Cały nasz generał...;)
1
@SamuraJack Dani Alves nie jest jeszcze zajerestrowany...;)
0
Gra ktoś w tenisa stołowego? Bo chciałem zapytać która rakietka lepsza, atemi czy butterfly? Z góry dzięki za odpowiedź...;)
0
Co on pieprzy? W pierwszej połowie uratowało ich obramowanie bramki a w drugiej stworzyli tylko jedną sytuację.Moim zdaniem nie zasługiwali na remis...;)
4
Wygrana skromna ale jakże ważna i zasłużona.Dobry prognostyk przed meczem z Realem...;)
2
Szkoda tego słupka Dembele...:(
0
Szkoda że nie ma Nico, no ale zwycięskiego składu się nie zmienia...;)
0
Gavi i Nico obowiązkowo w pierwszym składzie...;)
0
@maciach W tym sezonie to chyba pierwsza jeśli mnie pamięć nie myli że stałego fragmentu gry...;)
0
Brakowało nam środkowego napastnika a Jutgla potrafi się zastawić, przetrzymać piłkę i grać tyłem do bramki...;)
1
@Ireneuszp Pique jest zawieszony za kartki...;)
0
A może by tak zagrać w obronie Araujo-Umtiti-Garcia i Alba...;)
7
Skład Asa najlepszy...;)
2
Sanchez Martinez na Varze?Wolałbym żeby to on był sędzią głównym ale co poradzisz...;)
20
@DamianPSV Jakie pieniądze?Przecież przyszedł za darmo...
0
Strzały z dystansu, to czego brakowało w ostatnich meczach...;)
1
Już za miesiąc od dziś mecz z Realem Madryt w Superpucharze Hiszpani więc...;)
13
Umtiti?Jestem mile zaskoczony...;)
0
@matirix20 Wybacz, chciałem dobrze...
0
@matirix20 Na TVP 1 o 21.
0
Bez Nico? Prawie once de gala.Do boju...;)
0
Najlepszy to skład Marki...;)
0
Można i powiedzieć że zadanie niewykonalne ale nie skreślajmy tej Barcy...;)
6
Może Dembele to i nie ten sam poziom co Messi ale potrafi zrobić różnicę...;)
0
Te zdjęcie, aż łezka się w oczku zakręciła...:)