0

To nie czasem ten co gwizdał El Clasico na Camp Nou w zeszłym sezonie i odgwizdał wątpliwego karnego dla Realu na Ramosie?!?!?!

0

A to czasem nie ten sędzia co gwizdał El Clasico na Camp Nou?!?!

2

@robimen12345 Torres nie ma kontuzji tylko ma covida...

0

Nuda i tyle...:(

0

4-3-3 i jedziemy z nimi...;)

0

Cały nasz generał...;)

1

@SamuraJack Dani Alves nie jest jeszcze zajerestrowany...;)

0

Gra ktoś w tenisa stołowego? Bo chciałem zapytać która rakietka lepsza, atemi czy butterfly? Z góry dzięki za odpowiedź...;)

0

Co on pieprzy? W pierwszej połowie uratowało ich obramowanie bramki a w drugiej stworzyli tylko jedną sytuację.Moim zdaniem nie zasługiwali na remis...;)

4

Wygrana skromna ale jakże ważna i zasłużona.Dobry prognostyk przed meczem z Realem...;)

2

Szkoda tego słupka Dembele...:(

0

Szkoda że nie ma Nico, no ale zwycięskiego składu się nie zmienia...;)

0

Gavi i Nico obowiązkowo w pierwszym składzie...;)

0

@maciach W tym sezonie to chyba pierwsza jeśli mnie pamięć nie myli że stałego fragmentu gry...;)

0

Brakowało nam środkowego napastnika a Jutgla potrafi się zastawić, przetrzymać piłkę i grać tyłem do bramki...;)

1

@Ireneuszp Pique jest zawieszony za kartki...;)

0

A może by tak zagrać w obronie Araujo-Umtiti-Garcia i Alba...;)

7

Skład Asa najlepszy...;)

2

Sanchez Martinez na Varze?Wolałbym żeby to on był sędzią głównym ale co poradzisz...;)

20

@DamianPSV Jakie pieniądze?Przecież przyszedł za darmo...

0

Strzały z dystansu, to czego brakowało w ostatnich meczach...;)

1

Już za miesiąc od dziś mecz z Realem Madryt w Superpucharze Hiszpani więc...;)

13

Umtiti?Jestem mile zaskoczony...;)

0

@matirix20 Wybacz, chciałem dobrze...

0

@matirix20 Na TVP 1 o 21.

0

Bez Nico? Prawie once de gala.Do boju...;)

0

Najlepszy to skład Marki...;)

0

Można i powiedzieć że zadanie niewykonalne ale nie skreślajmy tej Barcy...;)

6

Może Dembele to i nie ten sam poziom co Messi ale potrafi zrobić różnicę...;)

0

Te zdjęcie, aż łezka się w oczku zakręciła...:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?