3

Prawdę powiedział Iturralde ,, Wiem że czasem można popełniać błędy, ale takie coś"...:(

0

Pique w tobie nadzieja. ;)

5

@Jarek_psikuta Tak, kontuzja.

0

Na jakim skrzydle?!?!Na prawej obronie.

2

Skład według Sportu najlepszy.

0

Co sądzicie o takim składzie na dzisiejszy mecz? Ter Stegen-Garcia-Christensen-Pique-Balde-Busqets-Pedri-Gavi-Fati-Dembele i Lewy z tym że Eric na prawej obronie...;)

3

Wypowiedź o Lewym klasa sama w sobie...;)

0

I cyk zmiana systemu.na 3-4-3 a w obronie Pique-Garcia-Christensen...;)

0

@sylweste.r Zagrać w finale LM to byłoby coś i zmierzyć się z Psg i wygrać 5-0...;)

8

Jeszcze warto dodać że w 1999 roku na naszym stadionie rozegrano finał ligi mistrzów pomiędzy Manchester United a Bayernem...,)

0

Trzeba podkreślić również dobrą pracę sędziego we wczorajszym meczu.Obyło się bez kontrowersji.Jeśli chodzi o Dembele to wczoraj zagrał słabo ale nic dziwnego że przed meczem spędził całą noc w szpitalu...;)

0

Po fotel lidera...;)

4

Mi się wydaje że wszystko.Pamiętajmy że w pamiętnym sezonie Lucho 2014/15 też przegraliśmy z PSG 2:3 a i tak zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie a tamten sezon pamiętamy jak się zakończył.Na CN to będzie zupełnie inny mecz tylko wystarczy poprawić skuteczność a będzie dobrze.Trzeba wierzyć bo widać progres u naszych piłkarzy...;)

4

@Romario87 To już drugi raz w tym sezonie. Bodajże w meczu z Cadizem także należała się jedenastka dla Barcy po faulu na Balde.To jest jakiś skandal co sędziowie wyprawiają...:(

12

Sędzia jak zwykle na swoim poziomie.Ja się pytam gdzie karny na Balde i gdzie był var.To jest jakiś skandal...

0

@Pawlak1992 We wtorek mecz z Bayernem...;)

2

Zdecydowanie skład Asa...;)

0

Jest napisane w artykule że Roberto nie zagra...

2

Gratulacje, czekamy na więcej...;)

0

Wie ktoś może jak głosować na bramkę kolejki????

5

Trzeba podkreślić że wczoraj Ferran zagrał dobry mecz.Właśnie po to został sprowadzony.Po prostu trzeba zaufać Xaviemu.On wie co robi...;)

2

I gdzie są krytycy Lewego co mówili że to dziadek!?!?!Xavi wiedział co robi sprowadzając Lewego.

1

@Irbis Chyba chodzi Ci o delegata Barcy Carlesa Navala...

0

Kto kapitanem???

0

@bielnikk Ty chcesz zagrać Depayem od początku w takim meczu?!?!?@

1

Niech będzie skład według Sportu...;)

2

@Alberto1031 Lewy obowiązkowo w pierwszym składzie...;)

3

Szkoda że w 2020 roku nie przyznawali złotej piłki bo na pewno Lewy by ją dostał...;)

1

Z lewej strony boiska niech strzela Lewy a z prawej Raphinha...;)

6

To przyjęcie Lewego na klatę i zgaszenie piłki do ziemi i wykończenie to klasa sama w sobie...;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?