ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prawdę powiedział Iturralde ,, Wiem że czasem można popełniać błędy, ale takie coś"...:(
0
Pique w tobie nadzieja. ;)
5
@Jarek_psikuta Tak, kontuzja.
0
Na jakim skrzydle?!?!Na prawej obronie.
2
Skład według Sportu najlepszy.
0
Co sądzicie o takim składzie na dzisiejszy mecz? Ter Stegen-Garcia-Christensen-Pique-Balde-Busqets-Pedri-Gavi-Fati-Dembele i Lewy z tym że Eric na prawej obronie...;)
3
Wypowiedź o Lewym klasa sama w sobie...;)
0
I cyk zmiana systemu.na 3-4-3 a w obronie Pique-Garcia-Christensen...;)
0
@sylweste.r Zagrać w finale LM to byłoby coś i zmierzyć się z Psg i wygrać 5-0...;)
8
Jeszcze warto dodać że w 1999 roku na naszym stadionie rozegrano finał ligi mistrzów pomiędzy Manchester United a Bayernem...,)
0
Trzeba podkreślić również dobrą pracę sędziego we wczorajszym meczu.Obyło się bez kontrowersji.Jeśli chodzi o Dembele to wczoraj zagrał słabo ale nic dziwnego że przed meczem spędził całą noc w szpitalu...;)
0
Po fotel lidera...;)
4
Mi się wydaje że wszystko.Pamiętajmy że w pamiętnym sezonie Lucho 2014/15 też przegraliśmy z PSG 2:3 a i tak zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie a tamten sezon pamiętamy jak się zakończył.Na CN to będzie zupełnie inny mecz tylko wystarczy poprawić skuteczność a będzie dobrze.Trzeba wierzyć bo widać progres u naszych piłkarzy...;)
4
@Romario87 To już drugi raz w tym sezonie. Bodajże w meczu z Cadizem także należała się jedenastka dla Barcy po faulu na Balde.To jest jakiś skandal co sędziowie wyprawiają...:(
12
Sędzia jak zwykle na swoim poziomie.Ja się pytam gdzie karny na Balde i gdzie był var.To jest jakiś skandal...
0
@Pawlak1992 We wtorek mecz z Bayernem...;)
2
Zdecydowanie skład Asa...;)
0
Jest napisane w artykule że Roberto nie zagra...
2
Gratulacje, czekamy na więcej...;)
0
Wie ktoś może jak głosować na bramkę kolejki????
5
Trzeba podkreślić że wczoraj Ferran zagrał dobry mecz.Właśnie po to został sprowadzony.Po prostu trzeba zaufać Xaviemu.On wie co robi...;)
2
I gdzie są krytycy Lewego co mówili że to dziadek!?!?!Xavi wiedział co robi sprowadzając Lewego.
1
@Irbis Chyba chodzi Ci o delegata Barcy Carlesa Navala...
0
Kto kapitanem???
0
@bielnikk Ty chcesz zagrać Depayem od początku w takim meczu?!?!?@
1
Niech będzie skład według Sportu...;)
2
@Alberto1031 Lewy obowiązkowo w pierwszym składzie...;)
3
Szkoda że w 2020 roku nie przyznawali złotej piłki bo na pewno Lewy by ją dostał...;)
1
Z lewej strony boiska niech strzela Lewy a z prawej Raphinha...;)
6
To przyjęcie Lewego na klatę i zgaszenie piłki do ziemi i wykończenie to klasa sama w sobie...;)