ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli moje prośby zostały wysłuchane.Dzięki Xavi.Pomoc mega.Po 3 punkty żeby nowy rok spędzić w fotelu lidera...;)
3
Oby został.Idealny następca Busiego.I pomoc De Jong-Gavi I Pedri.Na papierze wygląda mega...;)
0
W tym sezonie możemy wygrać jakieś puchary jeśli Xavi do końca sezonu będzie wystawiał konsekwentnie pomoc De Jong-Gavi i Pedri...:)
1
I tak nic z tego nie wyjdzie...:(
0
@Jackazz Tak jest
1
Ten mecz pokazuje że w Barcy Frenkie powinien grać na pozycji Busqetsa.Pomoc z De Jongiem, Gavi i Pedrim wygląda na papierze mega...;)
8
Przedłużenie kontraktu z nim to priorytet...;)
1
@maroon Chodzi Ci pewnie o Suareza który pozbawił Ghanę półfinału w dogrywce w doliczonym czasie gry?!?! ;)
6
Powodzenia Alex...;)
3
Busqets jest dziś fatalny.Musi wejść Gavi za niego bo na jego grę nie da się patrzeć...:(
0
@gaucho104 Słaba prowokacja.To nagroda którà otrzymuje najlepszy piłkarz do lat 21 w Europie.Poza tym Messi swego czasu też wygrywał tą nagrodę...;)
0
Skład według Mundo Deportivo tylko Eric za Alonso i jazda z nimi...;)
5
Chyba najbardziej przesądził mecz z Interem...:(
0
To może skład taki Ter Stegen-Kounde-Garcia-Alonso-Balde-Busqets-De Jong-Pedri-Gavi-Dembele i Lewy.Bellerin po tym co pokazał z Bayernem to ława...;)
3
Brawo Balde, oby tak dalej...;)
0
Skład MD z Balde na lewej obronie i Eric za Alonso.Balde Alphonso Davies v.2...;)
0
@Lucassito Na CN po prostu mają przeje*ane...;)
15
Co Balde dziś wyprawiał to głowa mała.Na Bayern to musi wyjść w podstawie...;)
0
Skład według Asa najlepszy z tym że De Jong za Busqetsa i jedziemy z nimi...;)
2
To Xavi jest największym wygranym meczu.Garcia, Busqets,Raphinha i Dembele ława do końca sezonu...
0
Dobrze że Raphinha i Dembele na ławie.Ferran i Fati zasłużyli na pierwszy skład po meczu z Realem.Po 3 punkty...;)
2
Raphinha i Dembele ława za ostatnie występy...
3
Jak był rzut karny na Rodrygo to dlaczego nie było karnego na Lewandowskim?!?!?!
0
@draxidox Nie wiem, pytam bo na naszej stronie jest tak napisane.
0
Klasyk będzie transmitowany w tvp???
3
I oby tym razem skończyło się jak w sezonie 18/19...;)
2
Dobry mecz Pique. ;)
1
@HighestInTheRoom Tak, spuścić łomot na CN dla Interu i Bayernu i wyjść chociażby z drugiego miejsca...;)
0
Trzeba się podnieść po tej porażce.Mimo wszystko tak wysoko nie przegraliśmy tylko 0-1.Inter i Bayern na CN mają przej***ane...;)
3
Prawdę powiedział Iturralde ,, Wiem że czasem można popełniać błędy, ale takie coś"...:(