1

Czyli moje prośby zostały wysłuchane.Dzięki Xavi.Pomoc mega.Po 3 punkty żeby nowy rok spędzić w fotelu lidera...;)

3

Oby został.Idealny następca Busiego.I pomoc De Jong-Gavi I Pedri.Na papierze wygląda mega...;)

0

W tym sezonie możemy wygrać jakieś puchary jeśli Xavi do końca sezonu będzie wystawiał konsekwentnie pomoc De Jong-Gavi i Pedri...:)

1

I tak nic z tego nie wyjdzie...:(

0

@Jackazz Tak jest

1

Ten mecz pokazuje że w Barcy Frenkie powinien grać na pozycji Busqetsa.Pomoc z De Jongiem, Gavi i Pedrim wygląda na papierze mega...;)

8

Przedłużenie kontraktu z nim to priorytet...;)

1

@maroon Chodzi Ci pewnie o Suareza który pozbawił Ghanę półfinału w dogrywce w doliczonym czasie gry?!?! ;)

6

Powodzenia Alex...;)

3

Busqets jest dziś fatalny.Musi wejść Gavi za niego bo na jego grę nie da się patrzeć...:(

0

@gaucho104 Słaba prowokacja.To nagroda którà otrzymuje najlepszy piłkarz do lat 21 w Europie.Poza tym Messi swego czasu też wygrywał tą nagrodę...;)

0

Skład według Mundo Deportivo tylko Eric za Alonso i jazda z nimi...;)

5

Chyba najbardziej przesądził mecz z Interem...:(

0

To może skład taki Ter Stegen-Kounde-Garcia-Alonso-Balde-Busqets-De Jong-Pedri-Gavi-Dembele i Lewy.Bellerin po tym co pokazał z Bayernem to ława...;)

3

Brawo Balde, oby tak dalej...;)

0

Skład MD z Balde na lewej obronie i Eric za Alonso.Balde Alphonso Davies v.2...;)

0

@Lucassito Na CN po prostu mają przeje*ane...;)

15

Co Balde dziś wyprawiał to głowa mała.Na Bayern to musi wyjść w podstawie...;)

0

Skład według Asa najlepszy z tym że De Jong za Busqetsa i jedziemy z nimi...;)

2

To Xavi jest największym wygranym meczu.Garcia, Busqets,Raphinha i Dembele ława do końca sezonu...

0

Dobrze że Raphinha i Dembele na ławie.Ferran i Fati zasłużyli na pierwszy skład po meczu z Realem.Po 3 punkty...;)

2

Raphinha i Dembele ława za ostatnie występy...

3

Jak był rzut karny na Rodrygo to dlaczego nie było karnego na Lewandowskim?!?!?!

0

@draxidox Nie wiem, pytam bo na naszej stronie jest tak napisane.

0

Klasyk będzie transmitowany w tvp???

3

I oby tym razem skończyło się jak w sezonie 18/19...;)

2

Dobry mecz Pique. ;)

1

@HighestInTheRoom Tak, spuścić łomot na CN dla Interu i Bayernu i wyjść chociażby z drugiego miejsca...;)

0

Trzeba się podnieść po tej porażce.Mimo wszystko tak wysoko nie przegraliśmy tylko 0-1.Inter i Bayern na CN mają przej***ane...;)

3

Prawdę powiedział Iturralde ,, Wiem że czasem można popełniać błędy, ale takie coś"...:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?