ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobra informacja. Oby tylko ten uraz nie wybił go z rytmu a będzie dobrze. Mam nadzieję że z Valencią już zagra.
7
Obstawiam Barca vs Sevilla 3-0.
0
Mam nadzieję że to nie będzie jego ostatni mecz.
0
Po remontadę i awans do półfinału. :)
2
Jordi Alba się nie zatrzymuje. xD
1
Surowa ale sprawiedliwa.
0
Co to za dyskryminacja? Jak murzyn to co myślisz że gorszy?!?!?!
1
Wiadomo kto jest najlepszy.
0
Liczą się 3 punkty i jedziemy dalej.
0
Panie Sacristanie, chyba inny mecz oglądaliśmy.
0
Girona postawiła wysoko poprzeczkę ale Barca to Barca.
4
Dyspozycja Messiego bd kluczową w rewanżu z Sevillą.
1
Po awans w meczu z Sevillą. :)
0
Jak mus to mus. xD
1
To był ciężki mecz dla Barcy ale liczą się 3 punkty.
4
Trzeba po prostu robić swoje i nie patrzeć na wyniki rywali. :)
0
Najlepsze-ter Stegen, najgotsze-sędziowanie.
0
Dobry mecz Nelsona. ;)
44
Pierwszy ale jak że ważny.
3
Teraz po remontadę w pucharze króla. :)
0
Nie jestem kibicem od tygodnia i znam historie klubu. Wierzę w Barcę, tylko chciałem poznać wasze opinie na ten temat.
0
Bo Sevilla to nie Levante.
0
Wierzycie w remontade w meczu z Sevillą?
0
Zgodzę się z tobą. Dembele to jest mega talent.
1
Szkoda że Dembele doznał kontuzji. Z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej. Mam nadzieję że po kontuzji nie straci formy.
8
Rakitić go zastąpi. xD
0
Według mnie Dembele to większy talent od Neymara. I do tego młodszy.
2
Bez Dembele to nie to samo.Niech jak najszybciej wraca do zdrowia.
1
Składzik miodzio. Po 3 punkty Barcelono.