0

Bardzo dobra informacja. Oby tylko ten uraz nie wybił go z rytmu a będzie dobrze. Mam nadzieję że z Valencią już zagra.

7

Obstawiam Barca vs Sevilla 3-0.

0

Mam nadzieję że to nie będzie jego ostatni mecz.

0

Po remontadę i awans do półfinału. :)

2

Jordi Alba się nie zatrzymuje. xD

1

Surowa ale sprawiedliwa.

0

Co to za dyskryminacja? Jak murzyn to co myślisz że gorszy?!?!?!

1

Wiadomo kto jest najlepszy.

0

Liczą się 3 punkty i jedziemy dalej.

0

Panie Sacristanie, chyba inny mecz oglądaliśmy.

0

Girona postawiła wysoko poprzeczkę ale Barca to Barca.

4

Dyspozycja Messiego bd kluczową w rewanżu z Sevillą.

1

Po awans w meczu z Sevillą. :)

0

Jak mus to mus. xD

1

To był ciężki mecz dla Barcy ale liczą się 3 punkty.

4

Trzeba po prostu robić swoje i nie patrzeć na wyniki rywali. :)

0

Najlepsze-ter Stegen, najgotsze-sędziowanie.

0

Dobry mecz Nelsona. ;)

44

Pierwszy ale jak że ważny.

3

Teraz po remontadę w pucharze króla. :)

0

Nie jestem kibicem od tygodnia i znam historie klubu. Wierzę w Barcę, tylko chciałem poznać wasze opinie na ten temat.

0

Bo Sevilla to nie Levante.

0

Wierzycie w remontade w meczu z Sevillą?

0

Zgodzę się z tobą. Dembele to jest mega talent.

1

Szkoda że Dembele doznał kontuzji. Z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej. Mam nadzieję że po kontuzji nie straci formy.

8

Rakitić go zastąpi. xD

0

Według mnie Dembele to większy talent od Neymara. I do tego młodszy.

2

Bez Dembele to nie to samo.Niech jak najszybciej wraca do zdrowia.

1

Składzik miodzio. Po 3 punkty Barcelono.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?