0

Piłkarze są po prostu wypaleni bo w ostatnich latach wygrali wszystko. Mi się wydaje że trzeba w lecie zrobić wietrzenie składu. ;)

0

Widać że piłkarze są w lekkim dołku i mają kryzys. To minie, ale trzeba czasu.

11

BarcaInfo miał rację jak godzinę temu podał skład. Po zwycięstwo, do boju. :)

0

Chodziło mi bardziej w necie. :)

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć meczyk Barcy? Z góry dziękuję. :)

0

Zgodzę się z tobą.Jeśli chcemy wygrać ligę mistrzów to Suarez musi zacząć strzelać. Dlaczego ma takie słabe liczby tego nie wie nikt...

0

Skład według sportu i marki. :)

0

I bardzo dobrze. Niech siedzi w tym swoim psg i liczy pretodolary. xD

3

To prawda. Jego ruchy w lewo i prawo są nieprzewidywalne. Lewa i prawa noga nie ma dla niego różnicy. :)

18

Tylko że Dembele ma większy talent. Mówię wam że jak będzie tak dalej się rozwijał to za kilka lat bd walczył o złotą piłkę. ;)

0

Oczywiście że Dembele. Sam potrafi rozstrzygniąć losy meczu więc w tej kwestii nie mam wątpliwości. ;)

1

Jeszcze w rewanżu Chelsea obiła słupek i poprzeczkę, także mieliśmy dużo szczęścia. :)

19

Przede wszystkim Suarez musi się przełamać i zacząć strzelać. Ostatnią bramkę w lidze mistrzów strzelił w meczu z Romą w poprzednim sezonie. To zdecydowanie za mało jak na takiego napastnika. ;)

0

Kto to Massi?!?!?! xD

1

Kike Setien. :)

0

Dzięki za info. xD

0

Jak zagrał Dembele w pierwszej połowie?

0

Da ktoś dobry link. Niekoniecznie musi być po polsku. Z góry dziękuję. :)

0

Dzięki za info. xD

0

A czasem nie zablokowali tej strony?

0

Po 3 punkty Barco. ;)

0

Gdzie można obejrzeć mecz Barcy w necie?

5

Zdecydowanie skład marki. Suarez musi odpoczywać przed ligą mistrzów w której się zaciął. Mam nadzieję że Valverde także da szansę Coutinho w pomocy. ;)

0

Gdzie teraz można oglądać mecze w necie? Z góry dziękuję. ;)

2

Skoro tak mówi to musi tak być. xD

0

Atak na Valladolid Messi, Boateng, Dembele. ;)

2

Może zdąrzy wrócić na rewanż z Realem. :)

1

Ja myślę z po kontuzji Big Sam wyskoczy do pierwszego składu. Jak ostatnim razem zagrał z Atletico to drużyna z Madrytu nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji. Z Samulem to inaczej wygląda. :)

0

Myślicie że rewanż z Lyonem pokaże tvp?

0

Jakie spóźnienie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?