ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarze są po prostu wypaleni bo w ostatnich latach wygrali wszystko. Mi się wydaje że trzeba w lecie zrobić wietrzenie składu. ;)
0
Widać że piłkarze są w lekkim dołku i mają kryzys. To minie, ale trzeba czasu.
11
BarcaInfo miał rację jak godzinę temu podał skład. Po zwycięstwo, do boju. :)
0
Chodziło mi bardziej w necie. :)
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć meczyk Barcy? Z góry dziękuję. :)
0
Zgodzę się z tobą.Jeśli chcemy wygrać ligę mistrzów to Suarez musi zacząć strzelać. Dlaczego ma takie słabe liczby tego nie wie nikt...
0
Skład według sportu i marki. :)
0
I bardzo dobrze. Niech siedzi w tym swoim psg i liczy pretodolary. xD
3
To prawda. Jego ruchy w lewo i prawo są nieprzewidywalne. Lewa i prawa noga nie ma dla niego różnicy. :)
18
Tylko że Dembele ma większy talent. Mówię wam że jak będzie tak dalej się rozwijał to za kilka lat bd walczył o złotą piłkę. ;)
0
Oczywiście że Dembele. Sam potrafi rozstrzygniąć losy meczu więc w tej kwestii nie mam wątpliwości. ;)
1
Jeszcze w rewanżu Chelsea obiła słupek i poprzeczkę, także mieliśmy dużo szczęścia. :)
19
Przede wszystkim Suarez musi się przełamać i zacząć strzelać. Ostatnią bramkę w lidze mistrzów strzelił w meczu z Romą w poprzednim sezonie. To zdecydowanie za mało jak na takiego napastnika. ;)
0
Kto to Massi?!?!?! xD
1
Kike Setien. :)
0
Dzięki za info. xD
0
Jak zagrał Dembele w pierwszej połowie?
0
Da ktoś dobry link. Niekoniecznie musi być po polsku. Z góry dziękuję. :)
0
Dzięki za info. xD
0
A czasem nie zablokowali tej strony?
0
Po 3 punkty Barco. ;)
0
Gdzie można obejrzeć mecz Barcy w necie?
5
Zdecydowanie skład marki. Suarez musi odpoczywać przed ligą mistrzów w której się zaciął. Mam nadzieję że Valverde także da szansę Coutinho w pomocy. ;)
0
Gdzie teraz można oglądać mecze w necie? Z góry dziękuję. ;)
2
Skoro tak mówi to musi tak być. xD
0
Atak na Valladolid Messi, Boateng, Dembele. ;)
2
Może zdąrzy wrócić na rewanż z Realem. :)
1
Ja myślę z po kontuzji Big Sam wyskoczy do pierwszego składu. Jak ostatnim razem zagrał z Atletico to drużyna z Madrytu nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji. Z Samulem to inaczej wygląda. :)
0
Myślicie że rewanż z Lyonem pokaże tvp?
0
Jakie spóźnienie?