0

Jakie Gran derbi o 21?

0

Znów nam mecz wygrały indywidualności a nie kolektyw...;(

4

Mam nadzieję że pierwsza i ostatnia... ;)

2

@tkankowski Dembele właśnie wyleciał bezpośrednio za czerwoną.

0

@goldensun Dembele w pierwszym składzie dzisiaj zagra... ;)

1

We never give up... ;)

5

Barca vs Inter 3-0... ;)

3

@Janas11224 Dla Bartomeu i spółki tylko to się liczy... ;)

0

Najważniejsze że w końcu udało się zachować czyste konto... ;)

0

A ten Cazorla to niezły grajek... ;)

1

@fenix1983 Następny mecz gramy we wtorek... ;)

5

@kejdzi Jest jeszcze Junior Firpo... ;)

0

Wygrywanie meczów na Camp Nou może nie wystarczyć do zwycięstwa w lidze mistrzów... ;)

2

Jestem jak najbardziej na tak.Mbappe to byłby idealny następca Suareza... ;)

0

@Jojko Z góry dzięki za info... ;)

1

@Triv44 To jest jakaś chora sytuacja. Kiedyś wszystkie mecze były pokazywane w Eleven i było dobrze.Z góry dzięki... ;)

1

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego najbliższe dwa mecze Barcy będą transmitowane na canal plus sport 2?Z tego co słyszałem to obie stacje miały wymieniać meczami co kolejkę a tu już 4 mecz canal plus...

1

W pierwszym sezonie Guardioli Barca też po 3 meczach miała 4 punkty a sezon jak zakończyła to wszyscy wiemy... ;)

8

Taką Barcę Valverde to aż chce się oglądać. Brawo... ;)

3

Widać że Florek ma kompleks na punkcie Messiego i Barcy... ;)

0

Powinnśmy prowadzić do przerwy 2-0...;)

0

3-0 dla Barcy. Strzelcy goli to Suarez 1x, Dembele i Griezmann... :)

1

@DonFerdinando Przecież Umtiti w formie to crack... ;)

3

@Mat_Cat Pod jakim względem?

4

Czemu nie Umtiti za Lengleta?!?!?!

1

Jeśli Neymar tak bardzo chce wrócić do Barcy to niech dopłaci z swojej kieszeni do transferu... ;)

0

@Fabik87 Rozumiem i dzięki. ;)

0

@BigShaq O 19-50?

0

@BigShaq Chodzi mi o której godzinie mecz na polsacie się zaczął?

0

@BigShaq To o której mecz się zaczął?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?