7

Ja się pytam gdzie karny na Pique?

0

0

Ja widzę to tak że Umtiti i Lenglet na stoperze a Todibo na defensywnym pomocniku... ;)

5

@FDJ Bate Borysow to Bate Borysow, a Inter to Inter, zwłaszcza grający o życie.. ;)

2

Pique po tym meczu ława się należy.

0

Jak coś to mecz jest w sobotę.

1

@MartiNJ11 Tak jest

5

Super skład. Po 3 punkty... ;)

0

@sokot Chodziło mi o to że powininien grzać ławę bo jest po prostu bez formy. Ot i co.

0

Pique ława... xD

0

@Medrzakoo01 Nie bądź taki pewny... ;)

2

@VenoM Mógłby za Busqetsa zagrać Arthur i pomoc miodzio..., ;)

0

Dobry skład. Po 3 punkty... ;)

3

Mało istotne, przecież dla Leo najważniejsze są trofea klubowe... ;)

0

@BrudneSerca17 Chyba sobotnie... ;)

1

Tego co gra Barca to nie da się oglądać. Smutne ale prawdziwe... :(

0

Bardzo ciekawy skład i to ofensywny. Po 3 punkty... ;)

0

@Rewolucja123 Co z Albą?

0

@Rewolucja123 Kto jest na ten moment kontuzjowany lub zawieszony?

1

Na końcu zdania przeoczyliście mecz z Alaves u siebie... ;)

4

Wina Shakiry... xD

0

To pewnie wina okresu przygotowawczego...:(

1

Jaki problem? Przecież są Jeszcze nominalni obrońcy Firpo i Wague.Gorzej by było jakby nasz trener nie mógł skorzystać z ich usług... ;)

0

@19cukier48 Kto to w ogóle jest ten Font?

8

Tylko Laporta... ;)

0

Tą piłką chyba będą grać od 11 kolejki bo 10 to mecz z Realem... ;)

0

Mam nadzieję że pierwszy i nie ostatni... ;)

1

@-Tomasso- Następny mecz też będzie na eleven... ;)

0

Gdzie Semedo???

0

@V e B 96 Dzięki za info. Nie wiedziałem...;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?