ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja się pytam gdzie karny na Pique?
0
@CatalanVeBFCB Tak
0
Ja widzę to tak że Umtiti i Lenglet na stoperze a Todibo na defensywnym pomocniku... ;)
5
@FDJ Bate Borysow to Bate Borysow, a Inter to Inter, zwłaszcza grający o życie.. ;)
2
Pique po tym meczu ława się należy.
0
Jak coś to mecz jest w sobotę.
1
@MartiNJ11 Tak jest
5
Super skład. Po 3 punkty... ;)
0
@sokot Chodziło mi o to że powininien grzać ławę bo jest po prostu bez formy. Ot i co.
0
Pique ława... xD
0
@Medrzakoo01 Nie bądź taki pewny... ;)
2
@VenoM Mógłby za Busqetsa zagrać Arthur i pomoc miodzio..., ;)
0
Dobry skład. Po 3 punkty... ;)
3
Mało istotne, przecież dla Leo najważniejsze są trofea klubowe... ;)
0
@BrudneSerca17 Chyba sobotnie... ;)
1
Tego co gra Barca to nie da się oglądać. Smutne ale prawdziwe... :(
0
Bardzo ciekawy skład i to ofensywny. Po 3 punkty... ;)
0
@Rewolucja123 Co z Albą?
0
@Rewolucja123 Kto jest na ten moment kontuzjowany lub zawieszony?
1
Na końcu zdania przeoczyliście mecz z Alaves u siebie... ;)
4
Wina Shakiry... xD
0
To pewnie wina okresu przygotowawczego...:(
1
Jaki problem? Przecież są Jeszcze nominalni obrońcy Firpo i Wague.Gorzej by było jakby nasz trener nie mógł skorzystać z ich usług... ;)
0
@19cukier48 Kto to w ogóle jest ten Font?
8
Tylko Laporta... ;)
0
Tą piłką chyba będą grać od 11 kolejki bo 10 to mecz z Realem... ;)
0
Mam nadzieję że pierwszy i nie ostatni... ;)
1
@-Tomasso- Następny mecz też będzie na eleven... ;)
0
Gdzie Semedo???
0
@V e B 96 Dzięki za info. Nie wiedziałem...;)