2

@Undertaker87 Nie życz drugiemu co tobie niemiłe...

0

Padną 3 bramki. 2-1 dla naszych.

2

Dobry skład. Po zwycięstwo. ;)

5

@Kasza123 Bartra strzelił gola Realowi? Chyba tu wystąpił błąd bo gole strzelali Sidney i Tello... ;)

2

Dobrze że jest Braithwaite...;)

4

W artykule jest pomyłka. W 1/8 finału odpadaliśmy w 2010 roku a więc w sezonie 2009/10 a sezon później graliśmy w finale.Takie małe sprostowanie... ;)

1

@FcBarce I jeszcze Pique posadzić na ławie i zagrać Umtiti-Lenglet... ;)

0

Dobra gra Barcy w obronie, co u nas ostatnio szwankowało... ;)

0

Mam nadzieję że Setien poprawi naszą grę w obronie bo to była nasza bolączka w ostatnich meczach... ;)

2

Pochettino? Oni se chyba jaja robią. Przecież sam mówił że woli być farmerem niż trenerem Barcy. Co za nieudolny zarząd.

17

Quique Setien jak najbardziej na tak... ;)

0

@X37 Kto to Pepe?!?!?!

0

Brakuje nam takiego grajka jak Iniesta... ;)

0

@catalanian09 De Jong właśnie grał do końca... ;)

0

Totalna dominacja Barcy po pierwszej połowie... ;)

0

Coś czuję że będą dogrywka i karne... ;)

2

Dobry skład. Po zwycięstwo... ;)

2

Jeszcze tylko zmienić prezydenta klubu i będzie git... ;)

0

Należy mu się jak psu buda... ;)

2

Ładny gest że strony Rakiticia...;)

1

@PatrykBarcelona Skąd możesz wiedzieć że go nie lubi ?!?!?!

0

@palindrom1 Chodzi mi o to że mógłby częściej używać swojej słabszej nogi... ;)

0

Leo Messi jest niby taki dobry a prawej nogi to on nie ma...;)

0

Bardzo dobry składzik. Po 3 punkty... ;)

0

To będzie wyrównany mecz. Stawiam 3-2 dla Barcy... ;)

5

Mądrego to i miło posłuchać... ;)

11

Trudno, zagra Rakitić... ;)

9

Czyli Barcy nie pokażą na tvp... ;(

5

Kibice chcieliby Atalante, a znając życie będzie Chelsea... ;)

7

To był ewidentny rzut karny dla Barcy, a sędzia się zbłaźnił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?