ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Undertaker87 Nie życz drugiemu co tobie niemiłe...
0
Padną 3 bramki. 2-1 dla naszych.
2
Dobry skład. Po zwycięstwo. ;)
5
@Kasza123 Bartra strzelił gola Realowi? Chyba tu wystąpił błąd bo gole strzelali Sidney i Tello... ;)
2
Dobrze że jest Braithwaite...;)
4
W artykule jest pomyłka. W 1/8 finału odpadaliśmy w 2010 roku a więc w sezonie 2009/10 a sezon później graliśmy w finale.Takie małe sprostowanie... ;)
1
@FcBarce I jeszcze Pique posadzić na ławie i zagrać Umtiti-Lenglet... ;)
0
Dobra gra Barcy w obronie, co u nas ostatnio szwankowało... ;)
0
Mam nadzieję że Setien poprawi naszą grę w obronie bo to była nasza bolączka w ostatnich meczach... ;)
2
Pochettino? Oni se chyba jaja robią. Przecież sam mówił że woli być farmerem niż trenerem Barcy. Co za nieudolny zarząd.
17
Quique Setien jak najbardziej na tak... ;)
0
@X37 Kto to Pepe?!?!?!
0
Brakuje nam takiego grajka jak Iniesta... ;)
0
@catalanian09 De Jong właśnie grał do końca... ;)
0
Totalna dominacja Barcy po pierwszej połowie... ;)
0
Coś czuję że będą dogrywka i karne... ;)
2
Dobry skład. Po zwycięstwo... ;)
2
Jeszcze tylko zmienić prezydenta klubu i będzie git... ;)
0
Należy mu się jak psu buda... ;)
2
Ładny gest że strony Rakiticia...;)
1
@PatrykBarcelona Skąd możesz wiedzieć że go nie lubi ?!?!?!
0
@palindrom1 Chodzi mi o to że mógłby częściej używać swojej słabszej nogi... ;)
0
Leo Messi jest niby taki dobry a prawej nogi to on nie ma...;)
0
Bardzo dobry składzik. Po 3 punkty... ;)
0
To będzie wyrównany mecz. Stawiam 3-2 dla Barcy... ;)
5
Mądrego to i miło posłuchać... ;)
11
Trudno, zagra Rakitić... ;)
9
Czyli Barcy nie pokażą na tvp... ;(
5
Kibice chcieliby Atalante, a znając życie będzie Chelsea... ;)
7
To był ewidentny rzut karny dla Barcy, a sędzia się zbłaźnił...