ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te zdjęcie, aż łezka się w oczku zakręciła...:)
9
Mecz wcale nie był taki zły w wykonaniu Barcy.Zabrakło po prostu skuteczności i szczęścia. Brawo panowie za walkę...;)
6
Xavi w przeciwieństwie do swoich poprzedników ma jaja.Posadził na ławie Pique i De Jonga i myślę że widzi na treningu który piłkarz jest formie...;)
4
Mądrego to i miło posłuchać...,)
0
Od Mbappe to może i nie jest lepszy ale na pewno ma talent...;)
6
Bez Fekira to nie ta sama drużyna ale w sumie mają też inne żądła...;)
4
,,Wolałbym umrzeć niż przejść do Realu"- Cały Pique...;)
7
Cały nasz generał...;)
0
Cały Gerard...;)
4
A czemu nic nie wspomniał o czerwonej kartce Parejo?!?!?
0
A gdzie Dest?!?!
0
A sam Xavi ma instagrama??? ;)
1
A może skład Ter Stegen, Araujo,Pique,Garcia,Alba,Busqets,Nico,De Jong, Gavi,Depay i Dest. Co Wy na to?!?!?!
2
Bardzo dobry mecz Dembele.W 10 minut zrobił więcej dobrego niż Depay przez cały mecz. Brawo panowie za walkę. Visca el Barca...;)
0
Narazie Barca dominuje, Benfica nie istnieje.W drugiej połowie na pewno coś wpadnie...;)
0
3-4-3 czy 3-5-2 ?!?!?!
5
Fajnie że Xavi daje szansę Demirowi.Jeszcze dałbym Garcię za Lengleta i składzik miodzio, tylko Xavi widzi ich na treningach więc wie od nas lepiej...;)
0
@Tridente2015 Araujo na prawej obronie to byłoby coś...;)
1
Zobaczcie jak Xavi odmienił Barcę w dwa tygodnie, dajmy mu jeszcze czas a efekty na pewno przyjdą...;)
0
A może by tak Demir na skrzydełko?!?!?!
0
Może też odbuduje Luuka de Jonga?!?!?!
1
Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia...;)
1
Xavi legendo czekamy....;)
7
Xavi mistrzu czekamy...;)
0
Xavi mistrzu czekamy...;)
0
4-4-2 czy 4-3-3 ???
1
Powinniśmy wygrywać po pierwszej połowie...
18
Gavi w pierwszym i na rezerwie...xD
1
Czyli obrona Pique-Lenglet...xD
1
A może by tak Isco do pomocy?!?!?!