0

Te zdjęcie, aż łezka się w oczku zakręciła...:)

9

Mecz wcale nie był taki zły w wykonaniu Barcy.Zabrakło po prostu skuteczności i szczęścia. Brawo panowie za walkę...;)

6

Xavi w przeciwieństwie do swoich poprzedników ma jaja.Posadził na ławie Pique i De Jonga i myślę że widzi na treningu który piłkarz jest formie...;)

4

Mądrego to i miło posłuchać...,)

0

Od Mbappe to może i nie jest lepszy ale na pewno ma talent...;)

6

Bez Fekira to nie ta sama drużyna ale w sumie mają też inne żądła...;)

4

,,Wolałbym umrzeć niż przejść do Realu"- Cały Pique...;)

7

Cały nasz generał...;)

0

Cały Gerard...;)

4

A czemu nic nie wspomniał o czerwonej kartce Parejo?!?!?

0

A gdzie Dest?!?!

0

A sam Xavi ma instagrama??? ;)

1

A może skład Ter Stegen, Araujo,Pique,Garcia,Alba,Busqets,Nico,De Jong, Gavi,Depay i Dest. Co Wy na to?!?!?!

2

Bardzo dobry mecz Dembele.W 10 minut zrobił więcej dobrego niż Depay przez cały mecz. Brawo panowie za walkę. Visca el Barca...;)

0

Narazie Barca dominuje, Benfica nie istnieje.W drugiej połowie na pewno coś wpadnie...;)

0

3-4-3 czy 3-5-2 ?!?!?!

5

Fajnie że Xavi daje szansę Demirowi.Jeszcze dałbym Garcię za Lengleta i składzik miodzio, tylko Xavi widzi ich na treningach więc wie od nas lepiej...;)

0

@Tridente2015 Araujo na prawej obronie to byłoby coś...;)

1

Zobaczcie jak Xavi odmienił Barcę w dwa tygodnie, dajmy mu jeszcze czas a efekty na pewno przyjdą...;)

0

A może by tak Demir na skrzydełko?!?!?!

0

Może też odbuduje Luuka de Jonga?!?!?!

1

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia...;)

1

Xavi legendo czekamy....;)

7

Xavi mistrzu czekamy...;)

0

Xavi mistrzu czekamy...;)

0

4-4-2 czy 4-3-3 ???

1

Powinniśmy wygrywać po pierwszej połowie...

18

Gavi w pierwszym i na rezerwie...xD

1

Czyli obrona Pique-Lenglet...xD

1

A może by tak Isco do pomocy?!?!?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?