ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Wybacz, pomyliłem się mój błąd ale w sezonie 14-15 na Bernabeu polegliśmy 3-1 a na Camp Nou wygraliśmy 2-1 i oby ten sezon zakończył się jak tamten.Tego życzę dla Barcy...;)
0
@mekston W sezonie 18-19 graliśmy rewanż na Bernabeu i wygraliśmy 0-1,po golu Rakiticia...;)
0
Ostatni klasyk na Camp Nou w rewanżu graliśmy w sezonie 2014-15 a chyba wszyscy pamiętają jak tamtem sezon się zakończył.I oby w tym było podobnie...;)
0
Co sądzicie o takim składzie na mecz z Sevilla?Ter Stegen-Bellerin-Araujo-Kounde-Balde-Busqets-Pedri-De Jong-Fati-Dembele i Lewy.
0
Javi Galan?To ten Lewy obrońca co interesowała nim się Barca???
1
Gdzie Roberto i De Jong?!?!?!
1
Dobry skład.Fati musi grać w pierwszym...;)
9
Co ciekawe wszystkie mecze Barcy W LM gramy o 21.I spotkanie z Bayernem na CN pokaże TVP i pewnie z Interem także...;)
0
@Nieznajomy To może zamiast Alby Raphinia???
0
@FCB24 To co ty proponujesz?Chodziło mi że zagramy 3 w obronie...;)
0
Co sądzicie o takim składzie na Real Valladolid? Ter Stegenen-Araujo-Kounde-Pique-Busqets-Pedri-De Jong-Fati-Dembelee-Lewy i na wahadle Alba.
0
@Tomek54321 Niekoniecznie, mecze w LM rządzą swoimi prawami i nie raz jest tak że decyduje formą dnia. Pozdrawiam.
0
@poskus Tak, to byłoby coś i odrazu można by było go godnie pożegnać za to co zrobił dla naszego klubu. :)
4
Dawać PSG i powrót Leo na Camp Nou.
0
Efekt Xaviego...;)
0
Dawać PSG w LM I powrót Leo na Camp Nou...;)
0
W czwartek losowanie fazy grupowej ligi mistrzów.Ciekawe na kogo wpadnie w tym roku Barca.Zresztą na kogo by nie wpadła to liga mistrzów w tym sezonie powinna być priorytetem...;)
0
Brawo Robert, brawo Barca.Piękny jubileusz...;)
2
Dziś swoje 34 urodziny obchodzi nasz napastnik Robert Lewandowski.Wszystkiego najlepszego...;)
8
Oby to była prawda, bo powinni grać ci co są w formie a nie święte krowy...;)
0
Jak myślicie czy Xavi razem z Barcą podniesie puchar ligi mistrzów w tym sezonie???
0
Na RSSS środek pola Pedri-De Jong-Gavi...;)
3
Druga bramka to klasa sama w sobie...;)
1
@theadzio124 I o to chodzi.Teraz rywale.Barcy zaczynają trząść portkami przed meczem...;)
0
A transfer prawego obrońcy???
2
Brawo Robert.Oby tak dalej...;)
0
Wie ktoś czy może wręczenie pucharu bd na polsat sport???
0
@VanBarca Chyba chciałeś powiedzieć Mats na LM i ligę a Inaki na puchar króla...;)
2
A tak z innej beczki, wreszcie w niedzielę gramy na naszym pięknym stadionie. Ztęskniłem się za tym, cieszmy się chwilą bo w tym sezonie gramy ostatni raz przed remontem.Już nie mogę się doczekać aż zobaczę naszych piłkarzy przed naszymi fanami...;)
27
Ta jasne, jak dostawał szansę na pokazanie się to ich nie wykorzystywał.