1

@mekston Wybacz, pomyliłem się mój błąd ale w sezonie 14-15 na Bernabeu polegliśmy 3-1 a na Camp Nou wygraliśmy 2-1 i oby ten sezon zakończył się jak tamten.Tego życzę dla Barcy...;)

0

@mekston W sezonie 18-19 graliśmy rewanż na Bernabeu i wygraliśmy 0-1,po golu Rakiticia...;)

0

Ostatni klasyk na Camp Nou w rewanżu graliśmy w sezonie 2014-15 a chyba wszyscy pamiętają jak tamtem sezon się zakończył.I oby w tym było podobnie...;)

0

Co sądzicie o takim składzie na mecz z Sevilla?Ter Stegen-Bellerin-Araujo-Kounde-Balde-Busqets-Pedri-De Jong-Fati-Dembele i Lewy.

0

Javi Galan?To ten Lewy obrońca co interesowała nim się Barca???

1

Gdzie Roberto i De Jong?!?!?!

1

Dobry skład.Fati musi grać w pierwszym...;)

9

Co ciekawe wszystkie mecze Barcy W LM gramy o 21.I spotkanie z Bayernem na CN pokaże TVP i pewnie z Interem także...;)

0

@Nieznajomy To może zamiast Alby Raphinia???

0

@FCB24 To co ty proponujesz?Chodziło mi że zagramy 3 w obronie...;)

0

Co sądzicie o takim składzie na Real Valladolid? Ter Stegenen-Araujo-Kounde-Pique-Busqets-Pedri-De Jong-Fati-Dembelee-Lewy i na wahadle Alba.

0

@Tomek54321 Niekoniecznie, mecze w LM rządzą swoimi prawami i nie raz jest tak że decyduje formą dnia. Pozdrawiam.

0

@poskus Tak, to byłoby coś i odrazu można by było go godnie pożegnać za to co zrobił dla naszego klubu. :)

4

Dawać PSG i powrót Leo na Camp Nou.

0

Efekt Xaviego...;)

0

Dawać PSG w LM I powrót Leo na Camp Nou...;)

0

W czwartek losowanie fazy grupowej ligi mistrzów.Ciekawe na kogo wpadnie w tym roku Barca.Zresztą na kogo by nie wpadła to liga mistrzów w tym sezonie powinna być priorytetem...;)

0

Brawo Robert, brawo Barca.Piękny jubileusz...;)

2

Dziś swoje 34 urodziny obchodzi nasz napastnik Robert Lewandowski.Wszystkiego najlepszego...;)

8

Oby to była prawda, bo powinni grać ci co są w formie a nie święte krowy...;)

0

Jak myślicie czy Xavi razem z Barcą podniesie puchar ligi mistrzów w tym sezonie???

0

Na RSSS środek pola Pedri-De Jong-Gavi...;)

3

Druga bramka to klasa sama w sobie...;)

1

@theadzio124 I o to chodzi.Teraz rywale.Barcy zaczynają trząść portkami przed meczem...;)

0

A transfer prawego obrońcy???

2

Brawo Robert.Oby tak dalej...;)

0

Wie ktoś czy może wręczenie pucharu bd na polsat sport???

0

@VanBarca Chyba chciałeś powiedzieć Mats na LM i ligę a Inaki na puchar króla...;)

2

A tak z innej beczki, wreszcie w niedzielę gramy na naszym pięknym stadionie. Ztęskniłem się za tym, cieszmy się chwilą bo w tym sezonie gramy ostatni raz przed remontem.Już nie mogę się doczekać aż zobaczę naszych piłkarzy przed naszymi fanami...;)

27

Ta jasne, jak dostawał szansę na pokazanie się to ich nie wykorzystywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?