ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To prawda ale niektórzy kibice zamiast go wspierać to go dołowali. :(
2
Prawdę powiedział.
16
Nasz El Presidente.
0
Jeśli w tym sezonie wygramy ligę i puchar króla to będziemy mieć tryplet...;)
5
Jeśli wygramy ligę i puchar króla będziemy mieć w tym sezonie tryplet...;)
1
@Sienkiewko Może Cancelo???
1
@brd42 Wszystkich trzeba pochwalić.Co do Balde który w tym sezonie miał być wypożyczony do innego klubu a dziś jest obrońcą w podstawowym składzie i jednym z najlepszych defensorów na swojej pozycji. Brawo, coś niesamowitego...;)
6
Dlaczego nic nie wspomnieli o drugiej żółtej kartce dla Nacho?!?!?
0
To chyba są ślepi.
35
Akurat Roberto w klasykach gra dobrze...;)
5
Jeszcze warto wspomnieć że Real w środę gra mecz z Live...;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobry mecz sędziego i brawa dla niego...;)
2
Dobry skład.Po zwycięstwo...;)
1
@Kibic05 Tak, będzie się pojedynkował z młodym Williamsem bo z Alby zrobić wiatrak...;)
1
To niech się szykuje na rewanż w cdr.
4
Słuszna decyzja.
0
Mieliśmy trochę szczęścia.Sędzia nam pomógł trochę.Zresztą chleb został oddany.
2
Dobry składzik.Po zwycięstwo.
0
@YoungMan Fati na 9 a Raphinha na lewej?!?!Nie widzę tego.
0
Skład Marki z Balde na lewej i jedziemy z nimi...;)
1
@cold_play Nic dodać, nic ująć.
0
@sokot Jak za dawnych czasów Leo...;)
0
Kogoś tu chyba boli tyłek po porażce...;)
0
Gdyby nie Fati to myślę że byłoby po dwumeczu.Wątpie że Real by odrobił dwubramkową zaliczkę i to na CN.Chodź w sumie to nie jest źle...,;)
1
Real by bezradny w ofensywie.Nie oddali nawet 1 celnego strzału i do tego w rewanżu nie zagra Vinicius.Barca takiej okazji nie może zmarnować...;)
13
Co wy chcecie od Ferrana?!?!Gdyby nie Fati to miałby asystę.
3
Kapitalny mecz obronie Barcy.Xavi rozgryzł Carletto.Koumde to MOTM.I niektórzy mówili ile Real wlepie goli Barcy.Dobrze że oddali piłkę dla Realu.Brawo...;)
1
Gil Manzano jeden z lepszych sędziów?!?!
0
Niech odpuści mecz z Baskami i wróci na Real w lidze...;)