1

Teraz wygrać z Bilbao i zbliżyć się na punkt do Realu a w El clasico zlać ich 3-0. ;)

1

Bo nie jest piłkarzem Realu. ;)

3

A z kolei Leo to najlepszy piłkarz w historii. ;)

0

@KacperWisnia W Barcy ma 32 a w reprezentacji 17.

2

,,Nie będzie odczuwał presji nawet przy wypełnionym stadionie" Trzymam za słowo Cury. ;)

3

Już wiadomo kto ma wygrać ligę w tym sezonie.Tak jak ktoś napisał na dole jeżeli Barca wygra ligę to wielki szacun dla Xaviego bo nie dosyć że gramy z rywalami to jeszcze sędziowie przeciwko nam...:(

1

Brawo dla pań.Bierzcie przykład panowie.Ostatnia bramka najładniejsza. ;)

2

Mimo wszystko dzięki za bramkę z Realem. ;)

6

El clasico gramy na Montjutic.

4

,,Real Madryt również był w niego zamieszany '' Czemu mnie to nie dziwi. ;)

0

Środowy mecz***

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skład na Porto-Ter Stegen, Cancelo, Araujo, Kounde,Balde,Romeu,Gundogan,Gavi,Yamal,Felix i Lewy.W drugiej połowie Fermin wchodzi.Jak myślicie???

0

Mecz jest w środę. ;)

0

Felix powinien popracować nad skutecznością.W poprzednim meczu trafił w słupek a dziś w poprzeczkę.A i dzięki Ramosowi mamy fotel lidera, przynajmniej do jutrzejszego meczu Girony z Realem.Visca el Barca. ;)

2

Dobry mecz tylko brak skuteczności.A i dzięki Ramos. ;)

6

Brak Araujo nie dziwi bo po kontuzji nie ma formy.Ustawienie ultraofensywne.Do boju, po 3 punkty. ;)

0

Skład według MD najlepszy. ;)

31

Sprzedać Gaviego?Chyba kogoś tutaj pogrzało.

6

@Jvstin09 Chyba sobie jaja robisz...

17

Mówi się że to Benitez rozczytał Xaviego taktycznie, a dlaczego nikt nie mówi że to Xavi go rozczytał taktycznie zmieniając system na trójkę z tyłu, zaryzykował i to jak wiemy później się opłaciło. ;)

2

Wszystkiego najlepszego Uri. ;)

0

Xavi błagam nie wystawiaj Alonso.To dość silny przeciwnik i mogą zagrać piątką z tyłu.2 lub 3 rotacje i wystarczy.Ja bym proponował inigo za kounde, Gavi za De Jonga i Yamal za Raphinhe, niech odpoczną a reszta once de gala... ;)

5

Najlepszy trener?Valverde xD

7

Tu nie mogło być zaskoczenia.

0

Skoro Barca kupowała sędziów to po co usunął posty?!?!?!

3

,,Real Madryt nadal zwycięski,, do meczu z Barcą. :)

4

I co?!?!Można grać z kontry?Można.

0

Poda ktoś linka?Z góry dzięki

1

@Elvisek Tak, zawieszenie już minęło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?