ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz wygrać z Bilbao i zbliżyć się na punkt do Realu a w El clasico zlać ich 3-0. ;)
1
Bo nie jest piłkarzem Realu. ;)
3
A z kolei Leo to najlepszy piłkarz w historii. ;)
0
@KacperWisnia W Barcy ma 32 a w reprezentacji 17.
2
,,Nie będzie odczuwał presji nawet przy wypełnionym stadionie" Trzymam za słowo Cury. ;)
3
Już wiadomo kto ma wygrać ligę w tym sezonie.Tak jak ktoś napisał na dole jeżeli Barca wygra ligę to wielki szacun dla Xaviego bo nie dosyć że gramy z rywalami to jeszcze sędziowie przeciwko nam...:(
1
Brawo dla pań.Bierzcie przykład panowie.Ostatnia bramka najładniejsza. ;)
2
Mimo wszystko dzięki za bramkę z Realem. ;)
6
El clasico gramy na Montjutic.
4
,,Real Madryt również był w niego zamieszany '' Czemu mnie to nie dziwi. ;)
0
Środowy mecz***
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skład na Porto-Ter Stegen, Cancelo, Araujo, Kounde,Balde,Romeu,Gundogan,Gavi,Yamal,Felix i Lewy.W drugiej połowie Fermin wchodzi.Jak myślicie???
0
Mecz jest w środę. ;)
0
Felix powinien popracować nad skutecznością.W poprzednim meczu trafił w słupek a dziś w poprzeczkę.A i dzięki Ramosowi mamy fotel lidera, przynajmniej do jutrzejszego meczu Girony z Realem.Visca el Barca. ;)
2
Dobry mecz tylko brak skuteczności.A i dzięki Ramos. ;)
6
Brak Araujo nie dziwi bo po kontuzji nie ma formy.Ustawienie ultraofensywne.Do boju, po 3 punkty. ;)
0
Skład według MD najlepszy. ;)
31
Sprzedać Gaviego?Chyba kogoś tutaj pogrzało.
6
@Jvstin09 Chyba sobie jaja robisz...
17
Mówi się że to Benitez rozczytał Xaviego taktycznie, a dlaczego nikt nie mówi że to Xavi go rozczytał taktycznie zmieniając system na trójkę z tyłu, zaryzykował i to jak wiemy później się opłaciło. ;)
2
Wszystkiego najlepszego Uri. ;)
0
Xavi błagam nie wystawiaj Alonso.To dość silny przeciwnik i mogą zagrać piątką z tyłu.2 lub 3 rotacje i wystarczy.Ja bym proponował inigo za kounde, Gavi za De Jonga i Yamal za Raphinhe, niech odpoczną a reszta once de gala... ;)
5
Najlepszy trener?Valverde xD
7
Tu nie mogło być zaskoczenia.
0
Skoro Barca kupowała sędziów to po co usunął posty?!?!?!
3
,,Real Madryt nadal zwycięski,, do meczu z Barcą. :)
4
I co?!?!Można grać z kontry?Można.
0
Poda ktoś linka?Z góry dzięki
1
@Elvisek Tak, zawieszenie już minęło.