ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś napisał tutaj na dole ,,Yamal jest bezcenny,,. ;)
32
Mega talent i takich ludzi nam potrzeba. ;)
0
@svaras Prawdę mówisz.Ten Cubarsi ma 17 lat a wygląda jak doświadczony zawodnik.Mega talent nie wspominając o Yamalu. ;)
0
A Casado nie jest czasem kontuzjowany?
1
Jaki błąd?Przecież widać że po gwizdku zawodnicy Valenci odpuścili krycie więc nie wiem co biali chcą.
1
Bo marca tak napisała...
2
Jakie to sekretne spotkanie skoro wszyscy o tym wiedzą. ;)
0
Hansi Flick powinien zostać nowym trenerem. ;)
12
Ten Cubarsi taki młody a gra jak stary wyga. ;)
1
No i dobrze.Nam potrzeba trenera z topu.
Co takiego wygrał De Zerbi?!?!Nam trzeba także trenera z doświadczeniem.Brać Flicka i się nie zastanawiać. ;)
5
Leo dalej czaruje.Nawet nie wiesz jak bardzo nam ciebie brakuje mistrzu. ;(
1
Fajny projekt. ;)
0
No to w klasykach mamy przejeb*ne...:(
0
Dzięki Bogu. ;)
3
Gratulacje dla Realu, można powiedzieć że w końcu wygrali bez kontrowersji.
1
,,Mam czyste sumienie z bardzo dobrze wykonanej pracy która się jeszcze nie skończyła , jestem usatysfakcjonowany, zadowolony i rozemocjowany reakcji piłkarzy i kibiców,, Xavi czy ty słyszysz siebie ?!?!?!
5
Lewy to chyba za nazwisko gra.
9
@michal1899Lepiej gdyby na szpicy zagrać Torres a za Lewego Felix.
14
Pięknie Xavi skwitował o nim filmik. ;)
0
@kejdzi Przeczytaj dokładnie artykuł. ;)
0
To atak na Atletic Felix-Ferran-Yamal. ;)
2
Po prostu brakuje kogoś takiego jak Messi.
2
Skład Marki I jedziemy z nimi. ;)
5
Dla mnie ta koszulka petarda. ;)
2
@Mike3554 Ale przez stratę Felixa rywale mieli róg i go wykorzystali.
4
W większości przypadków nie ponosi winy za stracone gołe tylko obrona.
2
@Coutinho007 Fajnie by było żeby za Raphinhe zagrał Vitor i wtedy Ferran na prawe skrzydło a Vitor na szpicy. ;)
1
No to atak powinien wyglądać Felix-Roque-Ferran. ;)
1
Może atak będzie wyglądał Felix-Roque- Ferran?!?!
4
Do czego to doszło w naszym klubie...:(