0

Jak ktoś napisał tutaj na dole ,,Yamal jest bezcenny,,. ;)

32

Mega talent i takich ludzi nam potrzeba. ;)

0

@svaras Prawdę mówisz.Ten Cubarsi ma 17 lat a wygląda jak doświadczony zawodnik.Mega talent nie wspominając o Yamalu. ;)

0

A Casado nie jest czasem kontuzjowany?

1

Jaki błąd?Przecież widać że po gwizdku zawodnicy Valenci odpuścili krycie więc nie wiem co biali chcą.

1

Bo marca tak napisała...

2

Jakie to sekretne spotkanie skoro wszyscy o tym wiedzą. ;)

0

Hansi Flick powinien zostać nowym trenerem. ;)

12

Ten Cubarsi taki młody a gra jak stary wyga. ;)

1

No i dobrze.Nam potrzeba trenera z topu.
Co takiego wygrał De Zerbi?!?!Nam trzeba także trenera z doświadczeniem.Brać Flicka i się nie zastanawiać. ;)

5

Leo dalej czaruje.Nawet nie wiesz jak bardzo nam ciebie brakuje mistrzu. ;(

1

Fajny projekt. ;)

0

No to w klasykach mamy przejeb*ne...:(

0

Dzięki Bogu. ;)

3

Gratulacje dla Realu, można powiedzieć że w końcu wygrali bez kontrowersji.

1

,,Mam czyste sumienie z bardzo dobrze wykonanej pracy która się jeszcze nie skończyła , jestem usatysfakcjonowany, zadowolony i rozemocjowany reakcji piłkarzy i kibiców,, Xavi czy ty słyszysz siebie ?!?!?!

5

Lewy to chyba za nazwisko gra.

9

@michal1899Lepiej gdyby na szpicy zagrać Torres a za Lewego Felix.

14

Pięknie Xavi skwitował o nim filmik. ;)

0

@kejdzi Przeczytaj dokładnie artykuł. ;)

0

To atak na Atletic Felix-Ferran-Yamal. ;)

2

Po prostu brakuje kogoś takiego jak Messi.

2

Skład Marki I jedziemy z nimi. ;)

5

Dla mnie ta koszulka petarda. ;)

2

@Mike3554 Ale przez stratę Felixa rywale mieli róg i go wykorzystali.

4

W większości przypadków nie ponosi winy za stracone gołe tylko obrona.

2

@Coutinho007 Fajnie by było żeby za Raphinhe zagrał Vitor i wtedy Ferran na prawe skrzydło a Vitor na szpicy. ;)

1

No to atak powinien wyglądać Felix-Roque-Ferran. ;)

1

Może atak będzie wyglądał Felix-Roque- Ferran?!?!

4

Do czego to doszło w naszym klubie...:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?