0

To niech kuruje się na klasyk ligowy. ;)

0

@Fermin Harry Potter to jest Yamal. ;)

17

De Jong-Gavi-Fermin ciekawa pomoc. ;)

0

A u nas gra taki zawodnik jak Pedro?!?!?!

8

Nie przypominam sobie żebyśmy w tym roku z Realem grali dwa razy. ;)

0

Optymalny skład z treningu Barcy.Po zwycięstwo. ;)

0

Oby Kloppa zatrudnili.Ciekawy pojedynek w przyszłym sezonie byłby Klopp vs Flick. ;)

0

Ostatni mecz graliśmy z Betisem a nie Atletico jak napisane jest powyżej.

0

34 kolejki jak coś. ;)

2

Soto Grado?!?!Tylko nie ten madryciak.

0

@antymadrista1 Mecz jest w środę. ;)

0

Pomarzyć można.

1

Diego Simeone?!?!Jak już coś to 30 kolejki.Poza tym w pierwszym powinien wyjść Gavi jeśli z nim wszystko ok. ;)

0

Hansi Flick: Challenge akceptt. ;)

4

Manuel jak zwykle wypowiada się z klasą.

0

Lepiej by zrobili finał ligi mistrzów na CN.

24

To był kapitalny transfer.Zobaczcie że Pedri gra od deski do deski i nie ma kontuzji.To wszystko zasługa Flicka i przygotowania fizycznego. ;)

0

To może Fermin za niego na Girone.

0

W takim razie Kounde do środka a Fort na prawą. ;)

4

Ronaldinho także. ;)

8

,,Jesteśmy jak rodzina'' I to mi się podoba panie Yamal. ;)

0

To w końcu wygrali 3 -1 czy 4-1?!?!?!

0

Neymar to napastnik jak coś.

1

Ter Stegen?!?!Nowe, nie znałem.

12

A okrzyki w stronę Yamala?!?!?!Podwójne standardy.

0

Po co Flick zdjął Pedriego?!?!?!

1

Coś tu się nie zgadza.Barca przegrała z Las Palmas 1-2 a nie 0-1.

0

Kogoś to dziwi?!?!

0

Mieliśmy szczęście że po faulu Cubarsiego i Forta sędzia nie odgwizdał stałego fragmentu.Zresztą na Olmo też powinien być karny i chyba była jakaś sytuacja o której nie pamiętam.

2

Cieszy Fort w pierwszym.A De Jong w pierwszym czy na ławie? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?