ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niech kuruje się na klasyk ligowy. ;)
0
@Fermin Harry Potter to jest Yamal. ;)
17
De Jong-Gavi-Fermin ciekawa pomoc. ;)
0
A u nas gra taki zawodnik jak Pedro?!?!?!
8
Nie przypominam sobie żebyśmy w tym roku z Realem grali dwa razy. ;)
0
Optymalny skład z treningu Barcy.Po zwycięstwo. ;)
0
Oby Kloppa zatrudnili.Ciekawy pojedynek w przyszłym sezonie byłby Klopp vs Flick. ;)
0
Ostatni mecz graliśmy z Betisem a nie Atletico jak napisane jest powyżej.
0
34 kolejki jak coś. ;)
2
Soto Grado?!?!Tylko nie ten madryciak.
0
@antymadrista1 Mecz jest w środę. ;)
0
Pomarzyć można.
1
Diego Simeone?!?!Jak już coś to 30 kolejki.Poza tym w pierwszym powinien wyjść Gavi jeśli z nim wszystko ok. ;)
0
Hansi Flick: Challenge akceptt. ;)
4
Manuel jak zwykle wypowiada się z klasą.
0
Lepiej by zrobili finał ligi mistrzów na CN.
24
To był kapitalny transfer.Zobaczcie że Pedri gra od deski do deski i nie ma kontuzji.To wszystko zasługa Flicka i przygotowania fizycznego. ;)
0
To może Fermin za niego na Girone.
0
W takim razie Kounde do środka a Fort na prawą. ;)
4
Ronaldinho także. ;)
8
,,Jesteśmy jak rodzina'' I to mi się podoba panie Yamal. ;)
0
To w końcu wygrali 3 -1 czy 4-1?!?!?!
0
Neymar to napastnik jak coś.
1
Ter Stegen?!?!Nowe, nie znałem.
12
A okrzyki w stronę Yamala?!?!?!Podwójne standardy.
0
Po co Flick zdjął Pedriego?!?!?!
1
Coś tu się nie zgadza.Barca przegrała z Las Palmas 1-2 a nie 0-1.
0
Kogoś to dziwi?!?!
0
Mieliśmy szczęście że po faulu Cubarsiego i Forta sędzia nie odgwizdał stałego fragmentu.Zresztą na Olmo też powinien być karny i chyba była jakaś sytuacja o której nie pamiętam.
2
Cieszy Fort w pierwszym.A De Jong w pierwszym czy na ławie? ;)