2

Lamina Yamala nie da się zatrzymać. ;)

0

Ja bym proponował tak: Joan Garcia-Kounde-Cubarsi-Eric-Balde-de Jong-Olmo-Fermin-Yamal-Rashford i Ferran. ;)

5

Dobrze że rewanż na CN. ;)

15

Jak narazie Frenkie godnie zastępuje Pedriego. ;)

4

Araujo zagrał dobry mecz.Tego u niego brakowało.Przed tem jak został ograny to albo faulował albo podnosił rękę sygnalizując spalonego.Po tej przerwie od gry widzieliśmy innego Araujo.Gdy został ograny to wstawał i gonił przeciwnika wygrywając pojedynki.Może mecz z drugoligowcem nie jest wyznacznikiem ale mam nadzieję że zobaczymy starego Araujo. ;)

0

Araujo w pierwszym?Na Albacete powinno wystarczyć. ;)

16

Prawdę powiedzieli na końcu filmiku ,,no penakty no party,,.

4

De Jong zagrał jak szef.Dla mnie MVP tego meczu. ;)

0

Once de gala.Po 3 punkty. ;)

0

Perez wytacza swoje działa.

8

Nasz żołnierz. ;)

4

@Kinginiesta Godny następca Inigo. ;)

1

Wyjdzie tak że skończymy na Etta Eyongu.

9

Niedosyć że w La lidze mamy pod górkę to jeszcze w LM. :(

0

W takim razie najlepszą opcją na skrzydło byłby Rashford. ;)

1

Powtórzyć dziś skład z finału superpucharu i jedziemy z nimi. ;)

13

W tym też rzecz że Guardiola przegrał ale awansował dalej. ;)

5

Garcia to jest kot.Flick wiedział co robi wystawiając go dzisiaj.Teraz czekamy na losowanie. ;)

6

@szyna129 De Jong pauzuje za kartkę.

2

Takim nieoczywistym bohaterem jest Joan Garcia.To jego interwencje utrzymały nas przy życiu. ;)

4

Xabi został przesiąknięty madrycką propagandą.

28

Żałosny klubik.

4

Joan Garcia kocham cię.Ciężki mecz ale ostatecznie wygrany.Madryckie świnie pokłońcie się mistrzowi. ;)

9

Jak coś to nie byłoby dogrywki.

2

Flick to najlepsze co mogło nam się trafić.Dzięki Hansi.

35

Bo Flick to geniusz trenerski.Z takim budżetem stworzył mega pakę.Boję się myśleć co byłoby jakby miał transfery jakie chciał. ;)

1

@Barca8901 Tak,trzeba docenić klasę Olmo.A jak charuje na boisku.

8

Joan Garcia to jest kot.W końcu mamy dobrego bramkarza i jeszcze nie raz nas uratuje.Z nim to nawet możemy wygrać ligę mistrzów.Zobacie tylko jak LM wygrywał Real. ;)

7

I oczywiście ligi mistrzów. ;)

1

Oby w przyszłym roku te wyniki były wyższe. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?