ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lamina Yamala nie da się zatrzymać. ;)
0
Ja bym proponował tak: Joan Garcia-Kounde-Cubarsi-Eric-Balde-de Jong-Olmo-Fermin-Yamal-Rashford i Ferran. ;)
5
Dobrze że rewanż na CN. ;)
15
Jak narazie Frenkie godnie zastępuje Pedriego. ;)
4
Araujo zagrał dobry mecz.Tego u niego brakowało.Przed tem jak został ograny to albo faulował albo podnosił rękę sygnalizując spalonego.Po tej przerwie od gry widzieliśmy innego Araujo.Gdy został ograny to wstawał i gonił przeciwnika wygrywając pojedynki.Może mecz z drugoligowcem nie jest wyznacznikiem ale mam nadzieję że zobaczymy starego Araujo. ;)
0
Araujo w pierwszym?Na Albacete powinno wystarczyć. ;)
16
Prawdę powiedzieli na końcu filmiku ,,no penakty no party,,.
4
De Jong zagrał jak szef.Dla mnie MVP tego meczu. ;)
0
Once de gala.Po 3 punkty. ;)
0
Perez wytacza swoje działa.
8
Nasz żołnierz. ;)
4
@Kinginiesta Godny następca Inigo. ;)
1
Wyjdzie tak że skończymy na Etta Eyongu.
9
Niedosyć że w La lidze mamy pod górkę to jeszcze w LM. :(
0
W takim razie najlepszą opcją na skrzydło byłby Rashford. ;)
1
Powtórzyć dziś skład z finału superpucharu i jedziemy z nimi. ;)
13
W tym też rzecz że Guardiola przegrał ale awansował dalej. ;)
5
Garcia to jest kot.Flick wiedział co robi wystawiając go dzisiaj.Teraz czekamy na losowanie. ;)
6
@szyna129 De Jong pauzuje za kartkę.
2
Takim nieoczywistym bohaterem jest Joan Garcia.To jego interwencje utrzymały nas przy życiu. ;)
4
Xabi został przesiąknięty madrycką propagandą.
28
Żałosny klubik.
4
Joan Garcia kocham cię.Ciężki mecz ale ostatecznie wygrany.Madryckie świnie pokłońcie się mistrzowi. ;)
9
Jak coś to nie byłoby dogrywki.
2
Flick to najlepsze co mogło nam się trafić.Dzięki Hansi.
35
Bo Flick to geniusz trenerski.Z takim budżetem stworzył mega pakę.Boję się myśleć co byłoby jakby miał transfery jakie chciał. ;)
1
@Barca8901 Tak,trzeba docenić klasę Olmo.A jak charuje na boisku.
8
Joan Garcia to jest kot.W końcu mamy dobrego bramkarza i jeszcze nie raz nas uratuje.Z nim to nawet możemy wygrać ligę mistrzów.Zobacie tylko jak LM wygrywał Real. ;)
7
I oczywiście ligi mistrzów. ;)
1
Oby w przyszłym roku te wyniki były wyższe. ;)