ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W fazie ligowej a nie grupowej.
7
Dobrze że Laporta wygrał i dzięki Joanowi za zatrudnienie Flicka. ;)
1
Laporta ale pozytywny wariat. ;)
6
Visca el Barca y Visca el Catalunya ;)
8
No i elegancko. ;)
18
Flick jak go zbudował,chapeu bas. ;)
20
Hansi jest dla wszystkich jak ojciec a raczej jak dziadek tak jak na konfie mówił. xD
12
O dziwo dobry mecz sędziego.
6
Raphinha pokazał jak wykonuje się rzuty karne.Lewy i Yamal powinni się od niego uczyć.
4
To prawdopodnie nasi rywale w lidze mistrzów pod warunkiem że wyeliminujemy Newcastle.
2
Wywiesił pranie. xD
7
A może wystawić Rashforda na 9 w meczu z Newcastle?!?!? Gorzej od Ferrana czy Lewandowskiego na pewno nie będzie.
1
@turhiay No właśnie i najlepsza liga świata. ;)
3
I to jest najlepsza liga świata?W ćwierćfinale może zagrać jeden zespół z Anglii. Ha ha.
17
To bardzo dobra wiadomość.
1
A może jak kolega niżej pisze Sorloth?!?!?!
0
W takim razie według mnie obrona w dzisiejszym meczu powinna wyglądać Cancelo-Cubarsi-Araujo-Gerard Martin i jedziemy z nimi.
26
Hansi niczym ojciec.
3
To jest super wiadomość.
0
A nie lepiej zagrać obroną Cancelo-Cubarsi-Eric-Gerard.Martin. ?!?!?!
7
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż Cesc pójdzie do Madrytu.
1
Laminek to nasz diamencik wyprodukowany w La masii. ;)
5
Geniusz Yamala przesądził o wyniku meczu. ;)
2
Who is the best player on the world?!?!?!
1
Atletico jak coś zagra dziś z Realem Sociedad a nie z Sevilla jak pisze Marca.
5
Dobrze że nie graliśmy w play-offach ligi mistrzów.
26
Mam nadzieję że w lidze mistrzów przejdziemy Newcastle i w ćwierćfinale zmierzymy się z Atletico i wyrzucimy ich za burtę ligi mistrzów.To byłaby historia. ;)
9
Ten symulant co Abidal zarobił na nim czerwoną kartkę?!?!?!
3
Się spisali,szkoda że nie awansowaliśmy.
5
Może nie przegraliśmy przez sędziów ale w pierwszym meczu powinniśmy przegrać conajmniej 4-1 i byłaby dogrywka...