3

W fazie ligowej a nie grupowej.

7

Dobrze że Laporta wygrał i dzięki Joanowi za zatrudnienie Flicka. ;)

1

Laporta ale pozytywny wariat. ;)

6

Visca el Barca y Visca el Catalunya ;)

8

No i elegancko. ;)

18

Flick jak go zbudował,chapeu bas. ;)

20

Hansi jest dla wszystkich jak ojciec a raczej jak dziadek tak jak na konfie mówił. xD

12

O dziwo dobry mecz sędziego.

6

Raphinha pokazał jak wykonuje się rzuty karne.Lewy i Yamal powinni się od niego uczyć.

4

To prawdopodnie nasi rywale w lidze mistrzów pod warunkiem że wyeliminujemy Newcastle.

2

Wywiesił pranie. xD

7

A może wystawić Rashforda na 9 w meczu z Newcastle?!?!? Gorzej od Ferrana czy Lewandowskiego na pewno nie będzie.

1

@turhiay No właśnie i najlepsza liga świata. ;)

3

I to jest najlepsza liga świata?W ćwierćfinale może zagrać jeden zespół z Anglii. Ha ha.

17

To bardzo dobra wiadomość.

1

A może jak kolega niżej pisze Sorloth?!?!?!

0

W takim razie według mnie obrona w dzisiejszym meczu powinna wyglądać Cancelo-Cubarsi-Araujo-Gerard Martin i jedziemy z nimi.

26

Hansi niczym ojciec.

3

To jest super wiadomość.

0

A nie lepiej zagrać obroną Cancelo-Cubarsi-Eric-Gerard.Martin. ?!?!?!

7

Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż Cesc pójdzie do Madrytu.

1

Laminek to nasz diamencik wyprodukowany w La masii. ;)

5

Geniusz Yamala przesądził o wyniku meczu. ;)

2

Who is the best player on the world?!?!?!

1

Atletico jak coś zagra dziś z Realem Sociedad a nie z Sevilla jak pisze Marca.

5

Dobrze że nie graliśmy w play-offach ligi mistrzów.

26

Mam nadzieję że w lidze mistrzów przejdziemy Newcastle i w ćwierćfinale zmierzymy się z Atletico i wyrzucimy ich za burtę ligi mistrzów.To byłaby historia. ;)

9

Ten symulant co Abidal zarobił na nim czerwoną kartkę?!?!?!

3

Się spisali,szkoda że nie awansowaliśmy.

5

Może nie przegraliśmy przez sędziów ale w pierwszym meczu powinniśmy przegrać conajmniej 4-1 i byłaby dogrywka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?