ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zdrówka Rodrygo.
1
Jeszcze dodaliście to zdjęcie.
2
@mate92 Tak, w pierwszym meczu przegraliśmy 0-2 a w rewanżu wygraliśmy 4-0.Dziś mogło by być podobnie, nie obraziłbym bym się gdyby padł wynik 4-0 i dogrywka a w dogrywce ich dobić. ;)
22
Arturo dobrze gada.Polać mu. ;)
2
@Capitano5 Już trenuje.Około gdzieś 15 marca na mecz z Sevilla.
30
Arbeloa zostań w Madrycie jak najdłużej. ;)
2
To niech grają na Camp Nou.
6
@Cule1797 Jeszcze nie.Ponoć na mecz z Sevilla ma być otwarty. ;)
0
Wiadomo już kto posędziuje jutrzejszy mecz?Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
I znowu Ferran. :(
0
A może powinniśmy grać beż klasycznej dziesiątki!?!?!?
9
Hansi miał nosa nie sprzedając go. ;)
28
Hansi klasa w sama w sobie. ;)
5
Hansi prawdziwy szef. ;)
6
Mamy Newcastle,dzięki Ivan. ;)
0
Ivan, wylosuj nam Newcastle. ;)
2
Obiecanki cacanki.
0
Może to i lepsza opcja ale będziemy musieli zatakować.
0
Więc na Atletico pomóc Fermin,Olmo i Pedri. ;)
5
Jeszcze ustabilizować obronę i ta liga mistrzów jest możliwa. ;)
3
Wszystkiego najlepszego i przede wszystkim pucharu ligi mistrzów.
7
Bo jesteśmy niewinni,czy to tak trudno zrozumieć panie Arbeloa.Nie kupowaliśmy sędziów tylko wygrywaliśmy wszystko uczciwie.
3
Myślę że z Atletico to on z Cubarsim w obronie wyjdzie od pierwszej minuty. ;)
5
@19xavi93 Podwójne standardy.
7
Ha ha, kto by się spodziewał. ;)
0
Czyli koniec laby dla Realu Madryt. ;)
22
Laporta swój chłop. xD
6
Fermin pokazał że piłkarze Barcy powinni oddawać częściej strzały z dystansu.
0
Czy Pedri jest na ławce?Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
Mieszany skład ale po lidera. ;)