9

Zdrówka Rodrygo.

1

Jeszcze dodaliście to zdjęcie.

2

@mate92 Tak, w pierwszym meczu przegraliśmy 0-2 a w rewanżu wygraliśmy 4-0.Dziś mogło by być podobnie, nie obraziłbym bym się gdyby padł wynik 4-0 i dogrywka a w dogrywce ich dobić. ;)

22

Arturo dobrze gada.Polać mu. ;)

2

@Capitano5 Już trenuje.Około gdzieś 15 marca na mecz z Sevilla.

30

Arbeloa zostań w Madrycie jak najdłużej. ;)

2

To niech grają na Camp Nou.

6

@Cule1797 Jeszcze nie.Ponoć na mecz z Sevilla ma być otwarty. ;)

0

Wiadomo już kto posędziuje jutrzejszy mecz?Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

I znowu Ferran. :(

0

A może powinniśmy grać beż klasycznej dziesiątki!?!?!?

9

Hansi miał nosa nie sprzedając go. ;)

28

Hansi klasa w sama w sobie. ;)

5

Hansi prawdziwy szef. ;)

6

Mamy Newcastle,dzięki Ivan. ;)

0

Ivan, wylosuj nam Newcastle. ;)

2

Obiecanki cacanki.

0

Może to i lepsza opcja ale będziemy musieli zatakować.

0

Więc na Atletico pomóc Fermin,Olmo i Pedri. ;)

5

Jeszcze ustabilizować obronę i ta liga mistrzów jest możliwa. ;)

3

Wszystkiego najlepszego i przede wszystkim pucharu ligi mistrzów.

7

Bo jesteśmy niewinni,czy to tak trudno zrozumieć panie Arbeloa.Nie kupowaliśmy sędziów tylko wygrywaliśmy wszystko uczciwie.

3

Myślę że z Atletico to on z Cubarsim w obronie wyjdzie od pierwszej minuty. ;)

5

@19xavi93 Podwójne standardy.

7

Ha ha, kto by się spodziewał. ;)

0

Czyli koniec laby dla Realu Madryt. ;)

22

Laporta swój chłop. xD

6

Fermin pokazał że piłkarze Barcy powinni oddawać częściej strzały z dystansu.

0

Czy Pedri jest na ławce?Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

Mieszany skład ale po lidera. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?