0

Dobrze że nie Marciniak.

5

Jeśli awansujemy do półfinału to kartki są wykasowane, prawda?

1

Takich ludzi nam trzeba. ;)

3

@Macior79 I taki skład jest najlepszy na tą chwilę.Niech w środku gra Eric bo pamiętamy co się stało w pucharze króla w pierwszym meczu jak grał Casado.Gavi to jeszcze za wcześnie żeby grał w pierwszym składzie ale Gavi jest opcja z ławki.Jeszcze jakby co jest Olmo na ławce.Visca el Barca.

1

@Gaudi79 Powinien być gotowy na pierwszy mecz z Atletico w LM.

0

Dobry mecz Yamala.Nico kompletnie sobie z nim nie radził.Yamal ogrywał ich jak dzieci. ;)

1

W środę to Lewy powinien wyjść od 1 minuty.

4

@RoberDzik Fałszywa dziewiątka
;)

3

Wygrać dla Raphinhy. ;)

5

I bardzo dobrze.Mamy na tą pozycję Gaviego,Olmo,Fermina.

1

@mvnBasten Trzeba najpierw do tego finału dojść. ;)

6

Olmo zostawić a włączyć Ferrana w operację.

4

Oby Hansi został z nami jak najdłużej. ;)

22

W lidze mistrzów też był powinien być zawieszony.

11

Właśnie, nie czas rozmawiać o kontraktach.Przyjdzie koniec sezonu i wtedy się pomyśli. ;)

4

Po co nam kolejny pomocnik?!?!?Mamy Pedriego,Fermina Olmo,De Jonga,Bernala,Casado,Gaviego i ewentualnie Eric może grać w środku pola.

4

@th@les Yamal jest niesmawity.To co pokazał w meczu Newcastle to przechodzi ludzkie pojęcie. ;)

5

Jak już coś to nie żadne wynalazki tylko Alvarez.

13

Myślę że warto tu wspomnieć o Yamalu.Wczoraj zagrał dobry mecz.Robił przeciwników jak chciał, to wyglądało jakby grał z dziećmi.Ja wiem że przy drugiej bramce dla Newcastle zachował się noszalancko ale to nie zmienia faktu że dobrze zagrał. ;)

19

Proste bo Elanga symulował.

0

@RobertNieLewandowski Nie powiedziałbym,zobacz jak Szczęsny grał to ile goli traciliśmy. ;)

3

To dobra wiadomość.Z nim nasza defensywa jest pewniejsza. ;)

4

Piękny mecz.Jak ktoś niżej napisał znalazły się podania do Roberta i są bramki.Robert żyje z podań kolegów i myślę że gdyby Lewy zagrał z Atletico to my byliśmy w finale ale to gdyby.Mamy okazję się zrewanżować w lidze mistrzów.Co to by byłaby za historia gdyby się udało wyrzucić za burtę LM Atletico. ;)

7

Dawać Atletico i bierzemy rewanż za puchar króla. ;)

4

Niesamowity jest Fermin i te dwa gole z stałych fragmentów gry.Brawo drużyna.

6

@sokot Pamiętaj że poziom przeciwników w ostatnich latach się podniósł.

0

Musi grać Fermin.Olmo opcja z ławki. ;)

8

Żebyś jutro się nie zdziwił Eddie Howe.

13

Zdrówka Emilia.

1

Może zagrać obroną na prawej Eric, w środku Cubarsi z Martinem a na lewej Cancelo.W pomocy Bernal,Pedri i Fermin.W ataku Raphinha,Yamal i Lewy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?