ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że nie Marciniak.
5
Jeśli awansujemy do półfinału to kartki są wykasowane, prawda?
1
Takich ludzi nam trzeba. ;)
3
@Macior79 I taki skład jest najlepszy na tą chwilę.Niech w środku gra Eric bo pamiętamy co się stało w pucharze króla w pierwszym meczu jak grał Casado.Gavi to jeszcze za wcześnie żeby grał w pierwszym składzie ale Gavi jest opcja z ławki.Jeszcze jakby co jest Olmo na ławce.Visca el Barca.
1
@Gaudi79 Powinien być gotowy na pierwszy mecz z Atletico w LM.
0
Dobry mecz Yamala.Nico kompletnie sobie z nim nie radził.Yamal ogrywał ich jak dzieci. ;)
1
W środę to Lewy powinien wyjść od 1 minuty.
4
@RoberDzik Fałszywa dziewiątka
;)
3
Wygrać dla Raphinhy. ;)
5
I bardzo dobrze.Mamy na tą pozycję Gaviego,Olmo,Fermina.
1
@mvnBasten Trzeba najpierw do tego finału dojść. ;)
6
Olmo zostawić a włączyć Ferrana w operację.
4
Oby Hansi został z nami jak najdłużej. ;)
22
W lidze mistrzów też był powinien być zawieszony.
11
Właśnie, nie czas rozmawiać o kontraktach.Przyjdzie koniec sezonu i wtedy się pomyśli. ;)
4
Po co nam kolejny pomocnik?!?!?Mamy Pedriego,Fermina Olmo,De Jonga,Bernala,Casado,Gaviego i ewentualnie Eric może grać w środku pola.
4
@th@les Yamal jest niesmawity.To co pokazał w meczu Newcastle to przechodzi ludzkie pojęcie. ;)
5
Jak już coś to nie żadne wynalazki tylko Alvarez.
13
Myślę że warto tu wspomnieć o Yamalu.Wczoraj zagrał dobry mecz.Robił przeciwników jak chciał, to wyglądało jakby grał z dziećmi.Ja wiem że przy drugiej bramce dla Newcastle zachował się noszalancko ale to nie zmienia faktu że dobrze zagrał. ;)
19
Proste bo Elanga symulował.
0
@RobertNieLewandowski Nie powiedziałbym,zobacz jak Szczęsny grał to ile goli traciliśmy. ;)
3
To dobra wiadomość.Z nim nasza defensywa jest pewniejsza. ;)
4
Piękny mecz.Jak ktoś niżej napisał znalazły się podania do Roberta i są bramki.Robert żyje z podań kolegów i myślę że gdyby Lewy zagrał z Atletico to my byliśmy w finale ale to gdyby.Mamy okazję się zrewanżować w lidze mistrzów.Co to by byłaby za historia gdyby się udało wyrzucić za burtę LM Atletico. ;)
7
Dawać Atletico i bierzemy rewanż za puchar króla. ;)
4
Niesamowity jest Fermin i te dwa gole z stałych fragmentów gry.Brawo drużyna.
6
@sokot Pamiętaj że poziom przeciwników w ostatnich latach się podniósł.
0
Musi grać Fermin.Olmo opcja z ławki. ;)
8
Żebyś jutro się nie zdziwił Eddie Howe.
13
Zdrówka Emilia.
1
Może zagrać obroną na prawej Eric, w środku Cubarsi z Martinem a na lewej Cancelo.W pomocy Bernal,Pedri i Fermin.W ataku Raphinha,Yamal i Lewy.