2

Jeśli jutro wygramy lider jest nasz. ;)

2

@tarantino10 Dla mnie mogą i wygrać 6-1. ;)

3

Nico ten pociąg Barca dawno odjechał.

9

I chyba uprzedzi.Nie mamy pieniędzy,chyba że kogoś sprzedamy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

To bardzo dobra wiadomość.

2

Drybling i wizja gry Pique?!?!?!Niezła odklejka panie Cubarsi.

1

Oby na Atletico udało się zwiększyć liczbę miejsc.

2

W tym przypadku to się zgadzam z Mourinho.

3

Może powinniśmy grać bez klasycznej dziewiątki.

5

Według mnie to Rapha powinien wykonywać karne.

0

Cubarsi po tym meczu powinien dostać że dwa mecze odpoczynku.

10

Rapha w pierwszym?To będzie się działo. ;)

0

Ja bym proponował taki skład: Joan Garcia,Kounde,Araujo,Cubarsi,Balde,Eric,de Jong,Olmo,Fermin,Yamal i Lewy.Co wy na to?

3

@Kyonego HH?To mówi wszystko.

1

A kto na Varze?

5

Myślę że to także realna opcja na rewanż z Atletico.Przyda się jego wzrost i gra głową. ;)

0

@Laminedependencia To dobra wiadomość.Gavi przyda się w meczu z Atletico.Może dostanie jakieś minuty nie mówię że od początku.Przyda się jego zadziorność. ;)

0

Wie ktoś kiedy wracją Pedri,Rapha i Gavi?Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

Tak na marginesie,Atletico dostaje z Rayo 3-0 a przed nimi jeszcze zagrają jeszcze w lidze mistrzów i dwa mecze w La liga.Na pewno będzie to ich kosztować wiele sił.My zagramy tylko dwa mecze ligowe.Kto jak nie my.Także według mnie Remontada es posible. ;)

1

@TJ Remontada es posible. ;)

0

Właśnie,Mendes powinien był wylecieć w tamtym meczu.

6

Na rewanż z Atletico będą gotowi do gry Raphinha i Pedri i gnieciemy Atletico.

7

Nawet nie ma o czym mówić.

5

Cieszę że koledzy poniżej są optymistycznie nastawieni do rewanżu i ja również.Jeśli oni strzelili nam 4 bramki to my możemy im 5.Gramy rewanż na CN.Nie z takich tarapatów wychodziliśmy.Wróci Pedri i Raphinha i będzie dobrze.Także głową do góry i walczyć. ;)

2

Oby z Barcą w finale. ;)

0

@Fake69 Dlaczego nie mają zagrać razem?!?!Obaj są w gazie.

3

Ja myślę że Flick zaskoczy i pośle taki skład Joan Garcia-Kounde-Cubarsi-Eric-Balde-de Jong-Fermin-Olmo-Yamal-Ferran i Lewy. ;)

0

Fuertes na Varze?!?!?! Oj będzie się działo. ;)

31

W Madrycie na pewno by chcieli żeby Flick odszedł po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?