ousmanedembele10
Dołączył/a: styczeń 2019
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli jutro wygramy lider jest nasz. ;)
2
@tarantino10 Dla mnie mogą i wygrać 6-1. ;)
3
Nico ten pociąg Barca dawno odjechał.
9
I chyba uprzedzi.Nie mamy pieniędzy,chyba że kogoś sprzedamy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
To bardzo dobra wiadomość.
2
Drybling i wizja gry Pique?!?!?!Niezła odklejka panie Cubarsi.
1
Oby na Atletico udało się zwiększyć liczbę miejsc.
2
W tym przypadku to się zgadzam z Mourinho.
3
Może powinniśmy grać bez klasycznej dziewiątki.
5
Według mnie to Rapha powinien wykonywać karne.
0
Cubarsi po tym meczu powinien dostać że dwa mecze odpoczynku.
10
Rapha w pierwszym?To będzie się działo. ;)
0
Ja bym proponował taki skład: Joan Garcia,Kounde,Araujo,Cubarsi,Balde,Eric,de Jong,Olmo,Fermin,Yamal i Lewy.Co wy na to?
3
@Kyonego HH?To mówi wszystko.
1
A kto na Varze?
5
Myślę że to także realna opcja na rewanż z Atletico.Przyda się jego wzrost i gra głową. ;)
0
@Laminedependencia To dobra wiadomość.Gavi przyda się w meczu z Atletico.Może dostanie jakieś minuty nie mówię że od początku.Przyda się jego zadziorność. ;)
0
Wie ktoś kiedy wracją Pedri,Rapha i Gavi?Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
Tak na marginesie,Atletico dostaje z Rayo 3-0 a przed nimi jeszcze zagrają jeszcze w lidze mistrzów i dwa mecze w La liga.Na pewno będzie to ich kosztować wiele sił.My zagramy tylko dwa mecze ligowe.Kto jak nie my.Także według mnie Remontada es posible. ;)
1
@TJ Remontada es posible. ;)
0
Właśnie,Mendes powinien był wylecieć w tamtym meczu.
6
Na rewanż z Atletico będą gotowi do gry Raphinha i Pedri i gnieciemy Atletico.
7
Nawet nie ma o czym mówić.
5
Cieszę że koledzy poniżej są optymistycznie nastawieni do rewanżu i ja również.Jeśli oni strzelili nam 4 bramki to my możemy im 5.Gramy rewanż na CN.Nie z takich tarapatów wychodziliśmy.Wróci Pedri i Raphinha i będzie dobrze.Także głową do góry i walczyć. ;)
2
Oby z Barcą w finale. ;)
0
@Fake69 Dlaczego nie mają zagrać razem?!?!Obaj są w gazie.
3
Ja myślę że Flick zaskoczy i pośle taki skład Joan Garcia-Kounde-Cubarsi-Eric-Balde-de Jong-Fermin-Olmo-Yamal-Ferran i Lewy. ;)
0
Fuertes na Varze?!?!?! Oj będzie się działo. ;)
31
W Madrycie na pewno by chcieli żeby Flick odszedł po sezonie.